Çay Diyarı'ndan Çizgi Diyarı'na...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,309
49,880
NeverLand
Haluk abi hazır Karadeniz'e gelmişken çay diyarı Rize'deki dostlarla görüşmemek olmazdı elbette. Görüştük de...
Çaylarımızın yanına bol çizgi romanlı sohbetler ekledik ve o anlardan bir kaçını da sizlerle paylaşmak istedik.
Murat (Shoryuken) (Haluk abinin karşısında), birmehmet (Mehmet) (Masanın sağ başında) ve Mustafa (Murat ve
Mehmet'in arasında, Haluk abinin yeğeni)
dostlarımızın misafirperverliklerine içten teşekkürler.
Herkese selam ve sevgiler.

dsc05957iki.jpg

dsc05956.jpg

dsc05955tet.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
GÜZEL BİR BULUŞMA OLMUŞ... Rize'nin çayını yerinde içme fırsatı bulmuştum, tadı hala damağımda... Sohbetiniz çay la daha keyifli geçmiştir... Yeni dostlarımızı da tanımış olduk bu arada...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Allah aşkına şu karelere bakın:

Bir film yönetmeni olsanız ve kötü adam rolü oynatmak için elinizde sadece bu resimlerdekiler olsa, yandınız... Yüzlerinden temizlik, güzellik akıyor. Film, hiç inandırıcı olmazdı.

Bu güzel beşliye selam...

Kaptan, az kaldı, maçı kaçıracaksınız!. Hocam'ı maça götür maça!...

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
Öğle vakti müdür yanıma geldi misafirin var dedi, idareye gittim İlker kardeşimi görünce zihnim olaya adabte olmaya çalışırken derken suratımın tamamını kaplayan , kendiminde şaşırdığım kocaman bir mutluluk tebessümü, sarılma :D
Haluk abimiz , Murat kardeşim ve Mustafa kardeşimiz topladık okul sonrası, hoş ama bana çok kısa gelen bir sohbet...
Ve tekrar görüşmek ümidi- temennisi ile ayrılk, ya nasip bir dahakine :)
sağolsunlar <3

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Ben bu adamlardan korkuyordum.. Şimdi daha da fazla korktum.. Bu iki adamın elinden kurtuluş yok.. Yarın Batum'da daha sonraki gün Bakü'de baktın o da olmadı, Alma Ata'daki Çizgi Diyarı üyelerini bulup toplanmışlar.. Yolculukları da belgeli, fotoğraflı, ancak bir akşam ateş suyu, bir gün çay suyu o da iyi.. Yolunuz açık olsun güzel dostlarım.. Yeni tanıştığımız Murat ve Mehmet'e de selam ve sevgiler..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Mesajlarıyla tanıdığımız insanlar ete kemiğe büründüğünde, yüzleriyle arz-ı endam ettiklerinde pek bir mutlu oluyorum. İşte bu buluşma ve resimler de böyle bir mutluluğa sebep oldu yine.

Resimde yer alan tüm dostlara selamlar.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,740
Kıbrıs
Haluk Bey hazır shoryuken ve birmehmet'i yakalamışken şu 'Resimli Perşembe' adlı
Osmanlıca derginin çevirisini yaptıraydın.Dergiyi paylaştın sonra da dergiyi günümüz Türkçe'sine çevirebilecek kişileri gidip ta Rize'de buldun.Komiser Colombo senin yanında
çırak bile olamaz mirim!

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Ülkemin güneyinden kuzeyine dostlarımızı görmek, tanımak mutluluk verici.
Sevgili İlker'e ve Haluk ağabeye de dostları bizlerle buluşturdukları için teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Maşallah çok şıksınız.
Haluk ağabeyim Evliya Çelebi misali yurdu baştan başa geziyor.
Düğünde ayak üstü konuştu umarım tez zamanda oturup uzun uzun muhabbet ederiz.