Düğünümüze Beklerim!

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,641
İzmir
Değerli Çizgi Diyarı Ailesi.

Bu bün Bruce aradı (bizim batman) çok israr etti gel düğünü Gotham'da yap diye, hatta masraflar benden dedi. Oliver bastırdı Star City diye, Hal Jordan Cost City dedi, Clark'ı saymıyorum bile. Diğer taraftan Peter aradı (Spider), Avanger kulesinde Tony Stark organizasyon yapacam demiş, kankam Wolvi aradı X-Men malikanesini ayarlamış hatta Stan Lee bende geleceğim diye söz vermiş. Face'den Martin Amcam yazmış boşver Amerikayı gel İtalyaya diye, Julia, Nathan ve Dylan gelecekmiş, Venedikte olsun diyor. Ama ben olmaz dedim. Benim eşim dostum Türkiye'de, düğünde İzmir'de olacak dedim.

Uzun lafın kısası, artık evleniyorum.

6 Ekim Pazar Günü İzmir Kemalpaşa'da Kırmızı Değirmen Kır Düğün Salonlarında Düğünümüz var.

Bütün dostlarımı beklerim.

Nuray & Murat Çilingir.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
Ben bir gün bunun da olacağını biliyordum..

Çizgi Diyarı Düğünde!..

Haydi milllet düğünümüz var..

Sevgili dostum sana şimdiden mutluluklar diler, sizleri kutlarım..

6 Ekim kır düğününde buluşmak üzere..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,770
İstanbul
Sevgili Murat, kır düğünü olacak anladığım kadarıyla. İyi bir seçim olmuş. Çizgi Diyarı'nın 45000 üyesini alacak kadar büyüktür umarım :)

Şimdiden tebrik ediyorum, sevgili Murat.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,177
Şimdiden hayırlı olması dileklerimle.
Çizgi diyarını inşaallah tam kadro görmek umuduyla.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,452
8,413
İzmir
Mutluluklar dilerim. Bizim Ödemiş'te düğünler yemekli olur. Önce çorba verilir. Ardından güveçte et ve pilav. Sonra da tatlı. En son da tereyağlı keşkek. Mönüde neler var, hocam? :)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,048
75,645
hiçbiryerde :)
Tebrik ederim şimdiden,
bir yastıkta kocayın inşallah...
O tarihte sanırım,İzmirli bir
dostum İstanbul'a gelmeyi düşünüyordu.
Kısmet,bakalım...

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,961
Tebrikler Sevgili The_DarknesS, nice mutlu yıllar dilerim, tebrikler. Yaş pastayı keserken Conan'ın kılıcıyla kesmek uğur getirir derler doğru mu ? :p :D

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Değerli kardeşim,
sizi ve gelin hanımı gönülden tebrik ediyor,
bir ömür boyu mutluluk dileklerimi iletiyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
tebrikler sevgili the_darkness...
şimdiden bir şey diyemiyorum (biliyorsun bir türlü gelemedim kaç kere niyetlendim izmir için) ama bakalım uygun olursa niyetim var gelmeye.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Eşinizle beraberliğinizin bir ömür boyu huzur içinde geçmesini dilerim,sayın hemşehrim Darkness.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,378
izmir
Şimdi Kemalpaşa'ya gelip takı töreninde yakaya bir "Martin Mystere" iğnelemek vardı ya...... Neyse, ömür boyu mutlulular.

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
The_DarknesS Abi,ALLAH mesut bahtiyar etsin.Darısı tüm bekarlara:)Mutluluklarla dolu bir ömür sizlerin olsun,selamlar ,saygılar:)

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,520
Sevgili The_Darkness bir ömür boyu sürecek mutluluk dilerim. Ben de Trantula gibi Skelos Kılıcı ile pastayı kesmeni öneriyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,793
Sevgili Murat, çok sevindim

Ömür boyunca mutluluklar dilerim

Bir mani olmazsa bu mutlu gününde yanında olmaya çalışacağım

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Sevgili Murat, seni ve müstakbel eşini kutlarım.
Her ikinize de ömür boyu mutluluk dilerim.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,452
8,413
İzmir
Şimdi Kemalpaşa'ya gelip takı töreninde yakaya bir "Martin Mystere" iğnelemek vardı ya...... Neyse, ömür boyu mutlulular.

Olmadı şimdi bak!!! :) Adam, comics comics diye saçını başını yırtıyo, sen kalkmış fumetti iğnelemek vardı diyorsun. :) Şöyleee, en harbisinden bir MARVEL ürünü daha iyi olur bence. Spider-Man mi desem, Thor mu desem, Fantastic Four mu... :) Düğünde görüşmek üzere, sevgili The_ Darkness. Keşkek olmazsa yemekte gelmeyiz bak hanımla, baştan söyleyeyim. :)

grreenman

Çeviri & Balonlama
29 Eki 2009
282
410
Sevgili Üstad, bayağı zamandır foruma girmemiştim, bugünde mesajını görünce benim için çok güzel bir sürpriz oldu, çok sevindim. Düğüne daha varmış ama olsun, Allah bir yastıkta kocatsın, size mutlluluklar dilerim. Düğününüz Tom Miks'le Suzi'nin evliliği kadar - her ne kadar Tom Miks hiç evlenmemiş olsa da :) - güzel ve eğlenceli geçsin.