1. İzmir Çizgi Roman Çizerleri Buluşması

Tardis

Yeni Üye
25 Şub 2012
33
57

Ulaşamayan arkadaşlar eklesin:

Etkinlik tarihi: 30 mart (Cumartesi)
Saat:13.00
Buluşma Noktası:Karşıyaka Baykuş Home

İzmirde oturan arkadaşlara duyurulur.

Napacağız:
Karşıyakada buluşup önce baykuşa gideceğiz sonra vapurla Pasaporta yani pınar kitapevine gideceğiz. Bu esnadan sonra restoranda yemeğimizi yerken eskiz çizeceğiz.
İlla eskiz çizmek zorunda değiliz ama çizecek olan arkadaşlarımız yanlarına eskiz defterini ve kalemlerini getirsinler.

İstanbul buluşması gibi hemen hemen

Not: Etkinlik Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanmaktadır.

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
1 gün, bir ay, 3 ay sonra mı?? Ne zaman, ben gelsem yesem içsem resim çeksem olur mu? Benim resmim çizilecek mi? VS...:)

Tardis

Yeni Üye
25 Şub 2012
33
57
Henüz kurdum etkinliği katılımcı şuan için fazla yok
Serbestiz bu konuda
Fakat ben gidersem yeşil fener çizerdim herhalde :)

sarya_a

Yeni Üye
27 Ocak 2012
4
5
vay vay izmirde ha
istanbul buluşmasını kıskançlıkla takip etmiştim, tam iki gün sonra istanbuldaydım, tatil için.
izmirde yaşıyorum.
şimdii, ben çizer değilim geleyim mi yine de?
kendi çapımda çizdiğim şeyler var, amatör de olsam kağıdı kalemi alayım mı?
yav face de yokum birşey kaçırıyor muyum, bi hesap mı açsam ne yapsam.
kimler geliyo bu arada? ben de varım sayfası mı açsak, varım deyip gelmeyeni üyelikten mi atsak?

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Şunu bir netleştirir misiniz?

Bunu kim organize ediyor tam olarak..Ve kimlerin haberi var, kaç kişi olması hedefleniyor? Kötü demiyorum ama aklına esince olmuyor bu işler.:)

Otaku

Yeni Üye
10 Eyl 2012
4
3
İzmir deki çizgi roman severler ve çizgi roman çizerleriyle tanışmak gerçekten iyi olurdu ama ne yazık ki şu ygs önümüzde bir engel. Sınavdan sonra olsaydı kesin gelirdim.Benim çzimlerinde sağlam yporumlara ihtiyacı var :D

Tardis

Yeni Üye
25 Şub 2012
33
57
Öncelikle ümran baradandan 3-4 arkadaşla beraber planlıyoruz fakat 10-15 kişi olur tahmin ediyorum.
YGS sınavı olan arkadaşlar için buluşmayı sınavdan 1 hafta sonraya erteleyebiliriz :) o sorun değil
Buluşmaya şimdiden 7-8 kişi gelmeyi düşünüyor bence iyi bir rakam daha var zaten
Facebook üzerinden ulaşmaya gerek yok burdanda güncelleriz
İlla bişiler çizmek zorunda değilsiniz sohbet ederiz.

Son düzenleme:

Tardis

Yeni Üye
25 Şub 2012
33
57
YGS sınavı olan arkadaşlarımız için etkinlik 30una ertelenmiştir. Hem sınav sonrası stresi atarız

Tardis

Yeni Üye
25 Şub 2012
33
57
Katılacak arkadaşlara duyurulur

Cumartesi Saat 13te Metronun orda buluşacağız.

Tardis

Yeni Üye
25 Şub 2012
33
57
Etkinlik 11 mayısa ertelenmiştir.
(Bizim arkadaşların 4 tane sınavı var bu hafta)

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Eğer uydurabilirsem katılmak isterim, bende Ali gibi çizmem ama sağlam kumru yer rakı içerim :D. Bodrum'dan geleceğim ona göre daha önceden haber verirseniz netleşince memnun olurum

Urkara

Yeni Üye
20 Ocak 2013
1
0
arkadaşlar şuan kesin olarak tam yer , gün ve saat bellimi şahsen izmirdeki çizerlerle tanışmayı çok isterim :)