1. İzmir Çizgi Roman Çizerleri Buluşması

1. İzmir Çizgi Roman Çizerleri Buluşması

Buluşma ve Toplantılarımız

Like Tree23Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03.Mart.2013, 01:33   #1
Yeni Üye

Tardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 216
•Rep Seviyesi :
Tardis has a spectacular aura aboutTardis has a spectacular aura aboutTardis has a spectacular aura about
Tum19 1. İzmir Çizgi Roman Çizerleri Buluşması
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Ulaşamayan arkadaşlar eklesin:
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Etkinlik tarihi: 30 mart (Cumartesi)
Saat:13.00
Buluşma Noktası:Karşıyaka Baykuş Home

İzmirde oturan arkadaşlara duyurulur.

Napacağız:
Karşıyakada buluşup önce baykuşa gideceğiz sonra vapurla Pasaporta yani pınar kitapevine gideceğiz. Bu esnadan sonra restoranda yemeğimizi yerken eskiz çizeceğiz.
İlla eskiz çizmek zorunda değiliz ama çizecek olan arkadaşlarımız yanlarına eskiz defterini ve kalemlerini getirsinler.

İstanbul buluşması gibi hemen hemen

Not: Etkinlik Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanmaktadır.

Konu Tardis tarafından (04.Mart.2013 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.
Tardis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2013, 01:42   #2
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1297946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
1 gün, bir ay, 3 ay sonra mı?? Ne zaman, ben gelsem yesem içsem resim çeksem olur mu? Benim resmim çizilecek mi? VS...
denizkara bunu beğendi.
Alt 03.Mart.2013, 01:47   #3
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
Tardis has a spectacular aura aboutTardis has a spectacular aura aboutTardis has a spectacular aura about
Çizeriz hatta ben şahsen çizerim
Olur olur hatta İyi olur
denizkara bunu beğendi.
Tardis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2013, 01:49   #4
Onursal Üye

İskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 54875
•Rep Seviyesi :
İskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond repute
Katılımcı hangi çizerin hangi çizgi romanı çizdiğini belirtseniz daha bilgilendirici olabilir..
denizkara bunu beğendi.
İskenderunlu isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2013, 01:57   #5
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
Henüz kurdum etkinliği katılımcı şuan için fazla yok
Serbestiz bu konuda
Fakat ben gidersem yeşil fener çizerdim herhalde
denizkara ve İskenderunlu bunu beğendi.
Alt 04.Mart.2013, 16:59   #6
Yeni Üye

sarya_a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
sarya_a is on a distinguished road
vay vay izmirde ha
istanbul buluşmasını kıskançlıkla takip etmiştim, tam iki gün sonra istanbuldaydım, tatil için.
izmirde yaşıyorum.
şimdii, ben çizer değilim geleyim mi yine de?
kendi çapımda çizdiğim şeyler var, amatör de olsam kağıdı kalemi alayım mı?
yav face de yokum birşey kaçırıyor muyum, bi hesap mı açsam ne yapsam.
kimler geliyo bu arada? ben de varım sayfası mı açsak, varım deyip gelmeyeni üyelikten mi atsak?
denizkara bunu beğendi.
sarya_a isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Mart.2013, 17:40   #7
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1297946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Şunu bir netleştirir misiniz?

Bunu kim organize ediyor tam olarak..Ve kimlerin haberi var, kaç kişi olması hedefleniyor? Kötü demiyorum ama aklına esince olmuyor bu işler.
denizkara ve Tardis bunu beğendi.
Alt 04.Mart.2013, 21:56   #8
Çeviri Balonlama

dezocan11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1339
•Rep Seviyesi :
dezocan11 has much to be proud ofdezocan11 has much to be proud ofdezocan11 has much to be proud ofdezocan11 has much to be proud ofdezocan11 has much to be proud ofdezocan11 has much to be proud ofdezocan11 has much to be proud ofdezocan11 has much to be proud ofdezocan11 has much to be proud ofdezocan11 has much to be proud of
Şu yegese sınavı yolumda bir tümsek. Ama zamanımı ayarlayabilirsem gelmek isterim.
denizkara, Tardis ve Otaku bunu beğendi.
Alt 04.Mart.2013, 22:06   #9
Yeni Üye

Otaku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
Otaku is on a distinguished road
İzmir deki çizgi roman severler ve çizgi roman çizerleriyle tanışmak gerçekten iyi olurdu ama ne yazık ki şu ygs önümüzde bir engel. Sınavdan sonra olsaydı kesin gelirdim.Benim çzimlerinde sağlam yporumlara ihtiyacı var
dezocan11, denizkara ve Tardis bunu beğendi.
Otaku isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Mart.2013, 22:24   #10
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
Öncelikle ümran baradandan 3-4 arkadaşla beraber planlıyoruz fakat 10-15 kişi olur tahmin ediyorum.
YGS sınavı olan arkadaşlar için buluşmayı sınavdan 1 hafta sonraya erteleyebiliriz o sorun değil
Buluşmaya şimdiden 7-8 kişi gelmeyi düşünüyor bence iyi bir rakam daha var zaten
Facebook üzerinden ulaşmaya gerek yok burdanda güncelleriz
İlla bişiler çizmek zorunda değilsiniz sohbet ederiz.
denizkara bunu beğendi.

Konu Tardis tarafından (04.Mart.2013 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks

Seçenekler
Stil