KUZGUN Çizgi Roman Evi Ziyaretim!

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Üsküdar Adliyesinde duruşmam vardı.. Dönüşünde Kadıköy üzerinden geleyim istedim. Amacım 185.metresinden döndüğüm Kuzgun Çizgi Roman Evi yolculuğumu kitabevini buluncaya kadar sürdürmekti..200 metre diyorlar inanmayın, abartısız 400 bilemedin 500 metre, inat ettim yürüdüm, sizde inat edin yürüyün, İstanbul'un en güzel sokaklarından biri, fotoğraf çekmediğime pişmanım, Havra'nın karşısında buldum Kuzgun'u, işte ispatı:

001wow.jpg

İşte içerdeyim, şimdi size kısa bir dükkan turu, iyi seyirler..

004owo.jpg

005mum.jpg

006ltl.jpg

008umu.jpg

007trt.jpg

009mcm.jpg

010rcr.jpg

Kuzgun'un bir diğer ortağı olan Mesut.. Bir başka çizgi roman aşığı..

011iri.jpg

Dükkanın iki sahibi bir arada.. Sevgili dostlar 10 dakikalığına uğradım.. 2 saatte zor çıktım..Tüm Çizgi Diyarı üyelerine selamları var.. Özel indirim uygulayacaklarını vaat ettiler.. Çay kahve ise her zaman var.. Gitmezseniz pişman olursunuz!..​

Moderatör tarafında düzenlendi:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Adminim söyler biz gitmezmiyiz. derhal ilk fırsat bulduğumda gitmiş gibi olduk Çizgi romanın kokusunu alır gibiyim.Teşekkürler dostum

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Offff iyi hoş da sevgili Savok
Büyülü Rüzgar'dan İlyas ve Fuat arkadaşım
Kaan Comics'den Altan candaşım
Özer Sahaf'tan İlker arkadaşım.
Abi, hiçbirini kırmayacağım diye resmen matematik hesabı yapıyorum ki bir de Büyülü'nün diğer kolu Enver Bey'le de hukukum olmaya başladı.
Avukatsın, söyle kaça bölüneyim?

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
İnternet üzerinden sipariş ettiğim Dampyr Maxi ve Dylan Dog'u büyük bir titizlikle teslim ettiler kendilerine çok teşekkür ederim ayrıca gönderdikleri ayraçlarda bir harikaydı.

designer73

Kıdemli Üye
13 Eyl 2009
120
61
Kuzgun'daki dostların hizmet kalitesi tek kelimeyle harika. Öğlenden sonra verdiğim sipariş ertesi sabah saat 10 civarı gerçekten özenilmiş paketi ile elimdeydi. Fiyatları birçok yere göre daha uygun.
Kitapevini ziyaret ayrı bir keyif. Yüzlerce kitap arasında kırk yıllık dostlar gibi karşılanıp, çay kahve eşliğinde yapılan sohbetleri bir başka güzel. Kadıköy'e yolu düşenler uğramayı ihmal etmesin derim.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Geçen gün verdiğim siparişim de Aylık ve Altın seri Tex' ler jelatininde değildi,ikisini bir poşete koymuşlardı ve kitapların kenarları sararmıştı.Bu gün yine 6 kitaplık sipariş verdim.Bakalım temiz kitap gönderecekler mi.

KUZGUN Çizgi Roman Evi

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
190
353
Çizgiroman adına gerçekten güzel birşeyler yapma gayreti içinde olan birikimleri ve güzel sohbeti ile günümüze renk katan sevgili Savok "Savaş" ayağına sağlık.
Bu güzel ortamda bize güç veren ve destek olan sevgili dostlara da ayrıca çok teşekkürler, Kadıköy'e yolu düşen tüm çizgiroman sever dostları "özel forum indirimi ile ;) " keyifli ortamımıza bekliyoruz.

Geçen gün verdiğim siparişim de Aylık ve Altın seri Tex' ler jelatininde değildi,ikisini bir poşete koymuşlardı ve kitapların kenarları sararmıştı.Bu gün yine 6 kitaplık sipariş verdim.Bakalım temiz kitap gönderecekler mi.

Çizgiromanlar yayıncılardan geldiği şekilde özen ile paketlenip adresinize gönderilmektedir güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Memnun kalmadığınız ürünü sorunsuz olarak değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

Son düzenleme:

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
Kitapları raflarda görmek bile ayrı zevk. Onlar ne öyle, yüzlercesi bir arada. Spikespiegel arkadaşın dediği gibi nasıl kokuyorlardır...

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,542
Yahu bu Kadıköy denen yerde midye tava , kalamar ve bira yokmuydu ?
Eh hadi gidelim o zaman .
Şerif Engin nerelerdesin dostum ?

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
uzun süredir tanışıklığımız olan Mesut abinin dükkan açmasına çok sevindim. son derece güvenilir bir şekilde alışveriş yapılabilir, fiyatıda uygundur, ürünleride garantilidir. maddi olarak sıkıntılarımı atlatınca yine tercih edeceğim birinci adrestir.