12 Ocak toplantımızdan inciler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Pazar günü katılım çok olunca mekana sığamadık. Herkes gelirken birkaç roman getirince önce masayı donattık elbette. Muhabbet bildiğiniz gibi, her telden çaldık oynadık.
Katılan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Öğle vakti simit resitali görülmeye değerdi. Bende resimleri herkesin ağzı doluyken çektim.:D
VqCzws.jpg

VqC2Zc.jpg

VqCMw0.jpg

Hüseyin'in ayağı sakattı, ona iş yaptırmadık.:D
VqCwgy.jpg

VqC03M.jpg

VqSE5o.jpg

VqSJQA.jpg

VqSI5s.jpg

VqupYS.jpg

VquvSQ.jpg

Şubatta tekrar buluşmak ümidiyle...:)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,639
Muhteşemsiniz! Muhteşem resimler!

"Kadın Direnişçiler"in altındaki siyah ciltte ne vardı? Meraklandım bak şimdi!..

Forumda olmayan hatta bende olmayan, arşivimde bile olmayan bir sürü eser var orada ya!..

İzmir'e baskın mı düzenlesem ne!?..

Herkese selam ve hürmetler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Değerli dostlarımıza selamlar.
Oktay bey ve değerli katılımcıları şaşırtan şey merak konusu.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
Bu kadar hoş sohbet adam bir araya gelince muhabbetin dibine varılmıştır.
Tüm dostlara selamlar,bol muhabbetler. Her şey gönlünüzce olsun.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Değerli dostlarımıza selamlar.
Oktay bey ve değerli katılımcıları şaşırtan şey merak konusu.

Yanımdaki değerli dostlarım, ağabeylerim, Özer Topsoy ve Haluk (Lotoloto) abiye, son zamanlardaki düzenleme işlemlerimle ilgili ayrıntılı bilgi ve anlatım yapıyordum.

Muhteşem bir gündü. Birbirini özleyen bunca insanın sıcak kavuşma anı. Herkes aynı dili konuşuyor. En kısa zamanda tekrar buluşmak üzere...

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Muhteşemsiniz! Muhteşem resimler!

"Kadın Direnişçiler"in altındaki siyah ciltte ne vardı? Meraklandım bak şimdi!..

Forumda olmayan hatta bende olmayan, arşivimde bile olmayan bir sürü eser var orada ya!..

İzmir'e baskın mı düzenlesem ne!?..

Herkese selam ve hürmetler.
Ben dikkatli olmak diye buna derim. Tebrikler!
O büyük siyah cilt, 80'li yıllardan kalma orijinal bir GırGır şahıs cildi. Memleketin bir ucundan değerli bir abimden 2 cilt halinde hediye olarak geldi. Arkadaşlara görsel olarak getirmiştim.
Sayıları kontrol ettik. Tamamı taranmış olarak sitede var.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Tüm dostlara gönül dolusu selamlarımı iletiyorum.
Muhabbetiniz tatlı, dostluklarınız daimi olsun...
Bu arada sofra biraz fakir gibi geldi bana...
Gevrek tamam da gözlerimiz İzmir'in meşhurlarını aradı doğrusu;
hani kumru, hani lokma, hani boyoz gibi...

7BR1BY.jpg

bvNEvb.jpg

WXJpX8.jpg

Latife bir yana;
gönül ne lokma ister, ne boyoz,
gönül dost ister, sohbet ister, gerisi bahane...
Selam ve saygılar...

52308R.gif

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,048
318,419
BEN DE ÖZLEDİM BEN DE,

BEN DE GELMEK İSTERİM BEN DE,

DERMAN YOK DİZLERİMDE.

ANTALYA'DAN SELAMLAR, SAYGILAR,

ELBET BİR GÜN BULUŞACAGIZ.​

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Teşekkür

Tüm illerimizden gelen selamlara, binlerce sevgi dolu selamlar. Keşke imkan olsa da tüm illerin katılabileceği "Türkiye Toplantısı" yapabilsek. Sağlık ve mutluluk dileklerimle.
O gün üşütmüşüm. Oldukça ağır bir sistik hastalığı geçirdim. Bugün %85 daha iyiyim. Arkadaşlarımı biraz üzdüm Ama duaları ve tesellileri bana çok kuvvet verdi. Hepsine candan teşekkür ederim.

Sarkomer üstat İzmir'i ne güzel özetleşmişsiniz, elleriniz dert görmesin.

Onur MIHCI

Yeni Üye
11 Kas 2019
1
5
Sevgili Arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım ancak sizlerle birlikte olmak büyük lezzet şu an forumdaki mesajlarıu ve görselleri izliyorum. Büyük bir aile eşsiz bir ortam. Sizlerden ricam bana indirilen rar dosyasını açtığımda sayfaları jpeg formatında alt alta görmekteyim. Şu an dizüstüden yapıyorum bunu. Bu jpegleri nasıl birleştirebilir ve çocukluğumun sayfalarını nasıl keyifle karıştırabilirim...
İlgilerinizden dolayı teşekkür ediyorum..
Sizlerden haber bekliyorum...
Onur MIHCI

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Sorunuza Yanıt

Sevgili Arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım ancak sizlerle birlikte olmak büyük lezzet, şu an forumdaki mesajları ve görselleri izliyorum. Büyük bir aile, eşsiz bir ortam. Sizlerden ricam bana indirilen rar dosyasını açtığımda sayfaları jpeg formatında alt alta görmekteyim. Şu an diz üstünden yapıyorum bunu. Bu jpegleri nasıl birleştirebilir ve çocukluğumun sayfalarını nasıl keyifle karıştırabilirim?...
Onur MIHCI

Aramıza hoş geldiniz, iltifatlarınız için teşekkürler.
Sorunuzun yanıtına gelince; ben şöyle yapıyorum:
Dediğiniz gibi rar'lı dosyayı buraya çıkar dediğinizde jpeg'li dosya olarak açılıyor.Bu dosyanın üzerinde iken sağ tuş tıklayın arşive ekleyi seçin , üst sırada arşiv adı yazan yerde sadece uzantıyı cbr yapın tamam bitti.Artık CdisplayEx okuyucu ile okuyabilirsiniz.
Selamlar.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Büyük Türkiye toplantısı mutlaka yapılmalı değerli insanlar.
İzmir'in sıcak ve içten sanat sever insanlarının her buluşması bizlere güç veriyor.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,639
Sevgili Arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım ancak sizlerle birlikte olmak büyük lezzet şu an forumdaki mesajlarıu ve görselleri izliyorum. Büyük bir aile eşsiz bir ortam. Sizlerden ricam bana indirilen rar dosyasını açtığımda sayfaları jpeg formatında alt alta görmekteyim. Şu an dizüstüden yapıyorum bunu. Bu jpegleri nasıl birleştirebilir ve çocukluğumun sayfalarını nasıl keyifle karıştırabilirim...
Onur MIHCI

Direk rarı açmadanda çizgi roman proğramları ile okuyabilirsiniz. Dosyayı bununla aç - CDisplayEx veya Yac Reader (Ben çok memnun kaldım bu programdan) açabilirsiniz.

turgay75

Yeni Üye
6 Kas 2016
61
201
İzmir
Eylül ayından beri İzmir toplantılarına katılmaya çalışıyorum, yine kaçırdım, önümüzdeki aylarda inşallah sizlerle tanışma fırsatı bulabileceğim. Özdere/İzmir'den selamlar, saygılar