İzmir, 12 Ocak pazar günü Nevzat kafedeyiz.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Arkadaşlar 12 Ocak pazar günü Nevzat kafede saz arkadaşlarımla birlikte sizleri de bekliyorum.:) Gevrek ve Boyoz üzerine yaptığımız bilimsel çalışmaları basına açıklayacağız.:)

VhwUvf.jpg

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Yardım!

Canım Ali'm, artık yaşlılığıma ver lütfen! 'Nevzat Kafe' geçen buluştuğumuz Askeri Hastane yanı değil mi? Sevgi ve selamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Arkadaşlar!
Herkes gelirken birer ikişer tane görsel materyal getirsin. Sadece harddiskler üzerine yoğunlaşmayalım. Masamızdaki her çizgi roman, toplantımıza ayrı bir renk ve anlam katıyor...
(Mesela geçen seferki üç kişilik toplantıda masadaki Rom 'lar kiminse - muhtemelen Dindar 'ın - bir görmeyi isterdim. Hiç okumuşluğum yok. Rica etsem...)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
İzmir doludizgin...
Toplantı üstüne toplantı yapıyor.:31::31::31:

İstanbul...
Neredesiniz, duyuyor musunuz?
Alo....:61::61::61:

Yok kardeşim, İzmir bir başka...
Dostlar; katılan herkese ayrı ayrı şimdiden selam ve saygılarımı iletiyorum.
Beni de aranızda farz edin.

hareketli-dalgalanan-turk-bayragi.gif

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Pazar günü hastalıktan kalkabilirsem oradayım. Yazılı, baskılı taramaya müsait kaynağa sahip olup getirmeyene virüs bulaştıracam. :Ğ:Ğ:Ğ

aykut

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
184
163
Almanya
Arkadaşlar eğlenceniz bol olsun. Toplantılar ayda bir olmaya başladı, bu çok güzel, ben de orada olmayı isterdim çünkü çok güzel insanlar var. Hepinize selamlar.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Aaa yaşlı mı? Ne yaşlıs,ı zamanında sahnelerde fırtına gibi esen Necdet ve yaşlılık. Hiç olur mu?:)

Mehmet Ali'cim çok teşekkürler, sevdiğinden. İnşallah iyi olursun da gelirsin. Özledik. Sevgi ve selamlar. Geçmiş olsun.

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Canım Ali'm, artık yaşlılığıma ver lütfen! 'Nevzat Kafe' geçen buluştuğumuz Askeri Hastane yanı değil mi? Sevgi ve selamlar.

Necdet abi!
Ben senin 20 yıl önceki vukuat ve haylazlıklarını hatırlıyorum. Sende saha çok iş var. Yaşlılık maşlılık deme bize...