2019'un son İzmir buluşmasıydı.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Aslında planlanmadan spontane gelişti. Planlı bir genel buluşma ayarlamak istiyorduk, lakin Ali ve Hüseyin'in rahatsızlıkları ve Oktay'ın işi nedeniyle planlı toplantımız ertelenmişti. Bizim o gün yapacak daha iyi bir işimiz yoktu. Sonra ne mi oldu? İşte resimlerde:

VQddOv.jpg

bv331Z.jpg

DOZZbo.jpg

EOoodz.jpg

jqZZOL.jpg

kMooPJ.jpg

Dindar ve ben fena comicsciyiz, ama endişe etmeyin Martin Amca tek başına da olsa fumetticileri temsil etti.

RgMM5Y.jpg

Ve böylece ilk defa comicscilerin sayısı fumetticilerden fazla olduğu bir buluşma gerçekleşti.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Üç kişiden oluşan dev bir kadro...
Pırıl pırıl gönüllü arkadaşlar...
Katılan, katılamayan tüm dostlarıma yürekten selam ve saygılarımı iletiyorum.
İyi ki varsınız!

hareketli-dalgalanan-turk-bayragi.gif

Son düzenleme:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
Tüm dostlara selamlar, saygılar.
Zamanında ekonomik koşullara yenildim, 'Comicsci' olamadım. Uçak benzini pahalıydı, at beslemesi ekonomikti. :D

Ama Alfa'nın uçan kaçan haşarı tayfasını severim.
"Gelsin yeni yıl buluşmaları." demiş dostlar, iyi de yapmışlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Rom'u, eskiden çok severek takip eder hatta uzun seyahatlerde nedense hep yanıma alırdım.
Alfa'nın yayın formatıyla efsaneydi Kaptan Amerika.
Değerli dostlara selamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Sen suçlusun, Mehmet Ali. Beni çağırsaydın fumetticiler eşitleniyordu. Şu halimize bak. :)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Sen suçlusun, Mehmet Ali. Beni çağırsaydın fumetticiler eşitleniyordu. Şu halimize bak. :)

Haluk abi, müsaade edersen ben Dindar'a çıkışmak istiyorum. Yıllardır Fumetti'ci diye bildiğimiz, her fırsatta benden Zagor, Mister No kaçırmak için vakit kollayan Dindar bey demek Comics'ci imiş ha?!. Koynumuzda yılan beslemişiz. Artık toplantılarda Fumetti'cilerin yanında değil, Murat (The Darkness)'ın yanında oturacaksın. Ceza olarak da elinde ne kadar Zagor, Mister No, Martin, Mandrake, Teksas... vb varsa bana getireceksin. :d İşte sana ceza... :Ğ

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,408
İzmir
Muhabbetin tavan yaptığı bir gündü.
Uzun zamandır böyle güzel bir gün geçirmemiştim dostlarla.
Rom ile ilgili Şerif Engin abimin kulaklarını çınlattık.
Kaptan Swing, Mandrake ve Kızılmaske ile de Oktay'ın.
Katılan sayısını, konuşma süresine böldüğümüzde, Mehmet Ali hocam
fumettici olarak daha az konuştu maalesef... :)
Ama olsun, sonunda Suzi'nin annesini bulduk!
Koskoca Tommiks külliyatında sadece bir karede gözüküyor!
Bir karede de ismi geçiyor.
Fumettici arkadaşlara hodri meydan diyorum!
Bulabilirseniz bulun...

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Gönlünüze sağlık abilerim...
Toplantı dediğin işte böyle bol görselli, bol materyalli olmalı. Pazar günü de herkes yanında birer ikişer tane getirsin ki muhabbete meze olsun. Ben ayağımdan dolayı taşıyabilirsem bahsettiğim GırGır ciltlerini getirmeyi düşünüyorum mesela.Donatalım şöyle masayı. Önce gözümüz doysun...

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Vay anasını.Toplantının tamamen önüne Tom Miks'in kaynanası geçmiş. Gelecek toplantıda mutlaka kim olduğunu öğreneceğiz. Pek çoğumuz bir sürü özel işleri ve rahatsızlığı dolayısı ile bu toplantıya gelemedi. Gelecek pazar nasipse görüşürüz.
Arkadaşlar toplantıya gelecekler içinde boş eski plastik CD kabı ihtiyacı olan varsa, (özellikle Oktay'in belki olabilir) elimde çok miktarda var. İşime yaramıyor ve çöpe atacağım. İsteyen olursa mesajla haber versin getiririm.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir

Arkadaşlar toplantıya gelecekler içinde boş eski plastik CD kabı ihtiyacı olan varsa, (özellikle Oktay'in belki olabilir) elimde çok miktarda var. İşime yaramıyor ve çöpe atacağım. İsteyen olursa mesajla haber versin getiririm.

Evet İlhan abi, benim işime çok yarar. Getirirsen çok sevinirim. Toplantıya mutlaka geleceğim. Saygılar.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35

Sevgili Haluk abim kafayı sıyırma modundaydım kendimi evden o gün nasıl attım bilmiyorum.Acil çizgiromansal terapiye ihtiyacım vardı. Sagolsun arkadaşlar kırmadılar beni.Ancak tam şu eski comicslere hafif bir sempati duyacakken Thor'un o ezik, Odin'e karşı ağlak halleri geldi gözüme aldı beni bir gülme.:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ Olsun uçan,kaçan,yanan,tutuşan tayt sever kahramanlarda iyidir.Bu arada Tommiks garibi terfi alıp Binbaşı oldu mu acaba?Ya insan bu kadar yıl kıdeme en azından kıdemli yüzbaşı olur yahu!

Son düzenleme: