15 Eylül toplantımızdan aklımızda kalanlar.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,987
denize sıfır
Keyifli günlerimize birini daha ekledik, özeti bu. İlkhan Tok dostumuz kısa sürede olsa kızıyla gelip bizleri sevindirdi. Şubatta tekrar geldiğinde kütüğe kaydını yapacağız.:)
Mevlüt abimiz İran'dan minyatür sanatı ile ilgili kitaplar getirmiş, bayılarak izledik. Bunun dışındaki güzellikleri anlatamıyorum, gelip yaşamak lazım.:)
Katılan dostlarıma çok teşekkür ederim.
Yine görüşeceğiz, yakında...
oGPsw0.jpg

oGPFQA.jpg

oGPZ8I.jpg

oGP4of.jpg

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,025
Mersin
Herkese selamlar, zamanlama hatası nedeniyle çok az kalabildim (mersinde bir uçtan bir uca 20 dakikada rahat rahat gidildiginden burada ufak bir hata yapmışım da ) , doya doya toplantıyı basıp dagıtamadım ... hahahahah

zaten yıllardır bu izmirlilerin toplantısına tabiri caizse minicik bir hasetle bakıyordum artık bir dahaki toplantıya inşallah...

herkese güzel günler dilerim;

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Şu sıralar (hatta Ekim sonuna kadar) Pazar günleri bana iş sebebiyle çok ters geliyor. Haliyle toplantılara katılamaz hale geldim. Fotoğrafları görünce de tıpkı bir (affınıza sığınarak) "eroinman" gibi krizlere giriyorum. İzmir kadrosunu çok özledim. Maalesef değerli misafirimiz İlkhan Tok'la tanışma onurunu da kaçırdım. Çok üzüldüm. En kısa zamanda yeniden diyelim...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,427
hiçbiryerde :)
Keyifli ve verimli bir toplantı daha
olmuştur eminim. Herkese selam,
saygı ve sevgiler. İzmir'i ve dostların
muhabbetini özledim ben de. Yeni
buluşmalarda görüşmek üzere.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,321
Öncelikle bu tolantıların gerçekleşmesinde büyük emeği olan Büyükbeyaz Ali dostuma çok teşekkür ederim.Benim için her toplantının tadı bir başka oluyor. Mesela bu toplantıda daha önce hiç sohbet etme imkanı bulamadığım büyük üstad Fikret Kol abimizle uzun uzun sohbet imkanımız oldu ve kendisini ne kadar cana yakın ve espirili bir kişi olduğunu öğrendim, Yine aynı şekilde Mevlüt beyin irandan getirmiş olduğu muhteşem kitapları inceleme ve kendisile sohbet etme imkanım oldu, daha sonra Üstad İlhan Tok ve sevgili kızı geldi onunla sohbet ettik fakat sohbetin tadı damağımızda kaldı, çünkü kendisinin de dediği gibi zamanlama hatasından dolayı fazla kalamadılar. Toplantının en üzüldüğüm tarafı ise çok sevdiğim bazı dostların işlerinden dolayı toplantıya katılamaması oldu (özellikle Oktay, Darkness Necdet ve Geronimo Hasan arkadaşlarım). Umarım en kısa zamanda tam kadro bir toplantı yaparız. Katılan katılamayan tüm dostlara ve üstadlara saygılar ve sevgiler sunarım.

Son düzenleme:

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
İlhan Tok abimiz kızıyla hoş gelmişler... Ben de kızımla bu tür toplantılara katılmak isterdim...
Yalnız dikkatimi çekti: Aydın Doğan'ı nereden buldunuz (sağ en baştaki şahsiyet)?! :):D
Çizgi roman okuduğunu bilirdim ama bu kadarını beklemezdim...
Selamlar...​

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
İlhan Tok abimiz kızıyla hoş gelmişler... Ben de kızımla bu tür toplantılara katılmak isterdim...
Yalnız dikkatimi çekti: Aydın Doğan'ı nereden buldunuz (sağ en baştaki şahsiyet)?! :):D
Çizgi roman okuduğunu bilirdim ama bu kadarını beklemezdim...
Selamlar...​
Tacettin Üstündağ (avukat)
Hoş sohbeti olan, donanımlı ve bilgili bir çizgi roman sever dostumuzdur.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,351
Çalışmaları ile sürekli bizleri mutlu eden Sevgili İlkhan Tok dostumuzu görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etti.
Yine değerli katılımcılara destekleri ve çizgi roman kültürü adına bir teşekkürü borç bilirim.
Toplantı fotoğrafları neden az acaba.
Üstelik video talebimiz de bulunmakla birlikte herhangi bir işlem yapılmadığını teessürle öğrenmiş bulunmaktayız.:)
İzmir gerçek anlamda sanata destek veren örnek İllerimizden birisi.
Bütün dostlara selamlar ve saygılar.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Özür

Öncelikle bu tolantıların gerçekleşmesinde büyük emeği olan Büyükbeyaz Ali dostuma çok teşekkür ederim.Benim için her toplantının tadı bir başka oluyor. Mesela bu toplantıda daha önce hiç sohbet etme imkanı bulamadığım büyük üstad Fikret Kol abimizle uzun uzun sohbet imkanımız oldu ve kendisini ne kadar cana yakın ve espirili bir kişi olduğunu öğrendim, Yine aynı şekilde Mevlüt beyin irandan getirmiş olduğu muhteşem kitapları inceleme ve kendisile sohbet etme imkanım oldu, daha sonra Üstad İlhan Tok ve sevgili kızı geldi onunla sohbet ettik fakat sohbetin tadı damağımızda kaldı, çünkü kendisinin de dediği gibi zamanlama hatasından dolayı fazla kalamadılar. Toplantının en üzüldüğüm tarafı ise çok sevdiğim bazı dostların işlerinden dolayı toplantıya katılamaması oldu (özellikle Oktay, Darkness Necdet ve Geronimo Hasan arkadaşlarım). Umarım en kısa zamanda tam kadro bir toplantı yaparız. Katılan katılamayan tüm dostlara ve üstadlara saygılar ve sevgiler sunarım.

Sevgili kardeşim,adımı anmana çok sevindim.3-4 Defadır bu güzel toplantılara katılamıyorum.Gerçekten çok özledim sizleri.
Üzmek istemem ama eşimin hastalığını biliyorsunuz çoğunuz,kullandığı ilaçlar kemoterapi ilaçları.Bazı haftalar günlerce yataktan kalkamıyor.Çok ağır ilaçlar.Bu nedenle yalnız bırakamıyorum.,
Bu ilaçları ölünceye kadar kullanacakmış.Yakında doktorlarına kontrole gideceğiz,en azından dozajlarını azaltmalarını rica edeceğiz mümkünse.
İnşallah,ilaçların böylece yan etkileri azalır.
Ali kardeşimi de, diğer tüm arkadaşlarımı da çok özledim.Hepinize sonsuz sevgi ve selamlar.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Bütün hafta boyunca çalışmaktan pestilim çıkmamış olsaydı, trene atlayıp pazar günkü toplantıya sürpriz yapıp gelecektim. Lakin evdeki hesap çarşıya uymadı. Ben de pazar günümü forumda dinlenerek geçirdim. Ne yapalım ? Kısmet değilmiş... Katılan Dostlar bol bol eğlenmiş, bol bol dertleşmişdir eminim. Allah muhabbetinizi arttırsın. Darısı önümüzdeki toplantılara...

Diğer taraftan Değerli Necdet Ağabeyim, Değerli Eşinizin sağlığına bir an önce kavuşmasını, mutlu, sağlıklı, huzurlu günlerde beraber olmayı dilerim...

Tüm Dostlar sevgiyle kalın, hepinize selamlar...

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Sevgili kardeşim,adımı anmana çok sevindim.3-4 Defadır bu güzel toplantılara katılamıyorum.Gerçekten çok özledim sizleri.
Üzmek istemem ama eşimin hastalığını biliyorsunuz çoğunuz,kullandığı ilaçlar kemoterapi ilaçları.Bazı haftalar günlerce yataktan kalkamıyor.Çok ağır ilaçlar.Bu nedenle yalnız bırakamıyorum.,
Bu ilaçları ölünceye kadar kullanacakmış.Yakında doktorlarına kontrole gideceğiz,en azından dozajlarını azaltmalarını rica edeceğiz mümkünse.
İnşallah,ilaçların böylece yan etkileri azalır.
Ali kardeşimi de, diğer tüm arkadaşlarımı da çok özledim.Hepinize sonsuz sevgi ve selamlar.

Geçmiş olsun Necdet abi. Özledik seni yahu...