21 Temmuz gününden kareler ve dikdörtgenler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,998
denize sıfır
Eğlenceli günlerimizden birini daha yaşadık, gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sıcak ve nem bizi boğsada keyfimizi kaçırmaya yetmedi.:)
Bizim olduğumuz her yeri neşelendirme kuralımız hep geçerliydi.
Ailemiz büyüdükçe sandalye masa yetmiyor.:)

Artık tek tek isim yazmama gerek yok sanırım.
zGnomj.jpg

BO874M.jpg

gPXMyO.jpg

GZ3M5r.jpg

NLk0Wa.jpg

VQEWXv.jpg

LvQ5g0.jpg

DO3gJm.jpg

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Ailemiz büyüsün, çok büyüsün, çizgi roman olsun, eleştiri olsun, ama yüzlerimiz hep gülsün, iyi ki dostluklar var, arkadaşlıklar var, güzel insanlar var.:)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Söz veripte gelemediğim için başta Büyük Beyaz Ali kardeşim olmak üzere tüm İzmir grubundan özür diliyorum. İnanın ki insan bazen gerçekten çizgiromanlardaki gibi ya bir süper kahraman ya da çılgın bir bilim adamı olmak istiyor. Yani saniyeler içinde oraya varabilsin ya da kendini oraya ışınlayabilsin. Ben kolay kolay buluşmalarımızı kaçırmazdım. Bu iki oldu. İntikamımı alacağım. Geleceğim ilk toplantıdan en son ben ayrılacağım.

Tüm dostlarımın affını rica ediyorum. Sizi seviyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Oktay ve Necdet abi. Gözlerimiz sizi aradı :)

Çok teşekkürler,ben de sizleri görmeyi çok arzu ediyorum.

Selamlar,
Allah bir daha göstermesin , ömrü hayatımda 2.nci kötü yazı geçiriyorum.Birincisi 1.5 ay sürmüştü.Bu zor durumu 3 ay oldu çözemedik,İnşallah Cuma'ya çözülmüş olacak.

Gelemediğim için sizlerden özür diliyorum.Üstelik de her toplantı bana yaşama sevinci veriyor.Bu mutluluğu da kaçırdığıma üzülüyorum.İnşallah bu son olur.

Hepinizi çok seven Necdet,sağlık,mutluluk ve huzur diliyorum.Görüşmek üzere.Selam ve sevgiler.

aykut

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
184
163
Almanya
Bende buradan lotoloto kardesimize bana kendi hazirladigi bir kitabi hediye ettigi icin tesekkürlerimi sunuyorum eline emegine saglik.(internet problemi oldugu icin gec oldu kusura kalma)