16 Haziran buluşmamızdan üçgenler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Hep buluşmamızdan kareler diyorum millet benimsedi, bende herkesi ters köşe yapayım.:D:D

zGml1B.jpg

Bu kez toplantımıza yeni katılan dostlarımız tanıtarak başlayayım, solda ilk kez tanıştığımız Kayıtsız bir üye nikli dostumuz Avukat Fehmi Türkeş, Ve yanında İsmen yıllardır tanıdığımız (Prince) Beytullah dostumuz, yanlarında Geronimo Hasan abimiz. Yeni katılan dostlarımızla ilk kez karşılaştık ama sanki yıllardır tanışıyor gibiydik. :)

5N8m0q.jpg

Soldan, mevlüt abimiz, Her açıdan her türlü en yakışıklı çıkmayı başaran ben, Fehmi, Beytullah, Geronimo, Özer Topsoy, Baybora, MehmetAli, Trt belgeselden Cüneyt, Almanya'dan gelen Aykut abimiz, ve Fikret Kol üstadımız.

Lvpg51.jpg

Baybora, Özgür, lotoloto.

4pLqy4.jpg

Fotoğrafları Hüseyin çekerken bende elimi kaldırmış çaylar nerde kaldı diyorum.:)

9YVqP3.jpg

MehmetAli, Cüneyt Lotoloto ve Aykut abimiz.

Değerli arkadaşlarıma vakit ayırıp geldikleri için çok teşekkür ederim. Gün bitti, muhabbet asla bitmedi, bitmiyor...
Kapımız herkese açık, yolu düşen gelmezse küseriz.
Kısa zamanda tekrar toplanmak dileğiyle.:)

Son düzenleme:

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Bu son buluşma mekanı daha bir güzel olmuş sanki.
Mekandan öte muhabbetin keyfi yeter bizlere zaten.
Tüm dostlara selamlar, sevgi ve saygılar.

Evvelâ bütün dostlara hoş Muhabbetler-sohbetler-neşeler ve Hörmetler..

+ Doktorum ehh darısı başımıza artık , sen bir ses ver yeter, Anlarsınya.. :4: :d :d

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Çoook kıskandım. Ne derseniz deyin, çok kıskandım. Allah kahr bela... Çatlattınız beni. Ben niye yokum. Sahi çalışıyordum değil mi?!. Lanet olası federaller, pardon 'işler'. Bu güne denk gelmeyi çok istedim ama olmayınca olmuyor. Değerli arkadaşlarım kusuruma bakmasın. Önceki geldiğinde Aykut abimle koyu bir muhabbet etmiştik. Özlemişim, görünce farkettim. Yeni katılan arkadaşlarla ve Prince ile tanışma sansını da (şimdilik) kaçırmanın üzüntüsünü de yaşadım. Hatta Mehmet Ali hocanın "Oktay sen neredesin?" bakışlarını gördüm sanki. Sizi seviyorum İzmir'imin sıcak insanları. Gelemediğim için bana kızabilirsiniz, çünkü ben kendime kızdım. Tüm dostlarıma selamlar...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953
Olağanüstü bir gün nasıl yaşanır? Olağanüstü dostlarla bir araya gelerek tabi ki.
Benim için unutulmaz bir gündü.
Sevgili büyükbeyazın misafirperverliğinde gelip beni almasıyla başlayan harika gün,lotoloto üstadın ömrümü sonuna kadar unutamayacağım jestiyle devam etti.Bu süreçte yıllardır ismen tanıdığım dostlarla bir araya gelip sıcak sohbetlerin yanına yeni tanıştığım dostların muhabbetleriyle tadına doyum olmaz bir gün geçirdim.Fikret Kol üstadın o doyumsuz sohbeti de cabası.O kadar güzeldi ki hemencecik kalkma saati geldi benim için.
Herkese çok ama çok teşekkür ediyorum.Tanıştığıma çok ama çok memnun oldum.Şimdilik darısı yenisine diyorum.Tüm dostlara selamlar,saygılar...

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
Olağanüstü bir gün nasıl yaşanır? Olağanüstü dostlarla bir araya gelerek tabi ki.
Benim için unutulmaz bir gündü.
Sevgili büyükbeyazın misafirperverliğinde gelip beni almasıyla başlayan harika gün,lotoloto üstadın ömrümü sonuna kadar unutamayacağım jestiyle devam etti.Bu süreçte yıllardır ismen tanıdığım dostlarla bir araya gelip sıcak sohbetlerin yanına yeni tanıştığım dostların muhabbetleriyle tadına doyum olmaz bir gün geçirdim.Fikret Kol üstadın o doyumsuz sohbeti de cabası.O kadar güzeldi ki hemencecik kalkma saati geldi benim için.
Herkese çok ama çok teşekkür ediyorum.Tanıştığıma çok ama çok memnun oldum.Şimdilik darısı yenisine diyorum.Tüm dostlara selamlar,saygılar...
Yine bekleriz üstad :)

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Allah içinize sindirsin.Ne güzel, böyle gülen yüzleri bir arada görmek.Oktay-İzmir kardeşim gibi bana da kızabilirsiniz,ancak bu yaz bazı problemlerim oldu.Onları halletmeye çalışıyorum.Bu nedenle de beni bağışlamanızı rica ediyorum.İnanın sanki aranızdayım.İnşallah her şeyi yoluna sokar,bundan sonraki toplantılarımızı kaçırmam.Sevgi ve selamlar.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,876
Sohbetiniz bol,mutluluğunuz daim olsun.
Dostları bir arada görmek güzel oldu.
Tüm dostlara selamlar,sevgiler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Çoook kıskandım. Ne derseniz deyin, çok kıskandım. Allah kahr bela... Çatlattınız beni. Ben niye yokum. Sahi çalışıyordum değil mi?!. Lanet olası federaller, pardon 'işler'. Bu güne denk gelmeyi çok istedim ama olmayınca olmuyor. Değerli arkadaşlarım kusuruma bakmasın. Önceki geldiğinde Aykut abimle koyu bir muhabbet etmiştik. Özlemişim, görünce farkettim. Yeni katılan arkadaşlarla ve Prince ile tanışma sansını da (şimdilik) kaçırmanın üzüntüsünü de yaşadım. Hatta Mehmet Ali hocanın "Oktay sen neredesin?" bakışlarını gördüm sanki. Sizi seviyorum İzmir'imin sıcak insanları. Gelemediğim için bana kızabilirsiniz, çünkü ben kendime kızdım. Tüm dostlarıma selamlar...

Benim duygularımı anlattın değerli dostum. Ben de çalışıyordum.
Bir sonrakine artık. Herkese selamlar...

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Gülen yüzleriniz solmasın, keyfiniz daim olsun dostlar.
Sizlerin toplandığınızı görmek bizi de mutlu ediyor.

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Cafede içeride başlayıp, hararetten dışarılara, çimlere taşan bir muhabbet. Zaman nasıl akıp gitti anlamadık. Herkesin ayağına sağlık.
NOT : Son iki toplantıdır görsel materyalimizin azlığı dikkat çekiyor. Bu konuya önem verelim...