İzmir, 26 Mayısta toplanalım.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Arkadaşlar Haftaya pazar (26 Mayıs) ta toplanalım istiyorum, hepinizi özledim.
Gelenler bana kitap hediye edebilir.
Gelemeyenlerde gönderir, kolaylık sağlarız.:)

Kızılmaske ve Tarzan yayınları hakkında bolca muhabbetimiz olacak. Toplantıyı BBC üzerinden canlı yayınla tüm evrene yayma düşüncem var. Bakalım becerebilecek miyiz...

E, hadi.:)

oXLkdo.jpg

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,408
İzmir
Bu aydan sonra haftalık iznim Cumartesi gününe dönüyordu, bu ayki son Pazar toplantısı isabet oldu, Ali abi.
Merakla bekliyorum Tarzan ve Kızılmaske sorunsalını... :)

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Teşekkür

Selam arkadaşlar,evde tadilat var,biterse geleceğim.Tüm arkadaşlara sevgi ve selamlar.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
Muhabbetiniz bol olsun abiler.
Bence 15 gün sonra da toplanın,çay için,muhabbet edin :)

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Teşekkür

Husman'cım,keşke öyle olsa.Tadilat yaptıranlar bilir,hele bir de evde eşya varsa.Bir de deli bir ustaya denk geldiysen,ömründen ömür gider.Selamlar.(Ama espirine bayıldım.)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
İzmir'in gençlerinin muhabbetini ve ayvalık tostunun methini bayağı bir işittim.
Eğer haziran ayı içinde bir toplantı ayarlanırsa bende katılmak isterim.
Denize bir taş atayım,belki oluşan halkayı büyüten dostlar da olur...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Arkadaşlar yarın 11 gibi Armut kafedeyim. Hatta ben daha erken gelirim. Haziran ayı içinde Prince dostumuz içinde bir organize yapacağız. Yolu düşen herkesi bekliyoruz.:)

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Husman'cım,keşke öyle olsa.Tadilat yaptıranlar bilir,hele bir de evde eşya varsa.Bir de deli bir ustaya denk geldiysen,ömründen ömür gider.Selamlar.(Ama espirine bayıldım.)
Hem kolay gelsin, hem de geçmiş olsun diyeyim Necdet abi. Gözlerimiz seni aradı, ona göre...