İftar toplantısı

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Selamlar
Ramazan vesilesi ile Ankara'da yaşayan dostlarla bir iftar toplantısı yapalım mı?
Bu hafta geçti, ama önümüzdeki hafta içi bir akşam olabilir diye düşünüyorum.
Birlikte olmayı arzu edenlerin başlığa katkılarını bekliyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Kesinlikle caizdir. :d Ankara'da
olamasam da böyle bir buluşma
ile herkesin birbirinden bir şeyler
öğreneceğini, paylaşabileceğini ve
keyifle vakit geçireceğini biliyorum.
Şimdiden sizlere iyi muhabbetler
diliyorum, selam ve sevgilerimle...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Ankaradakiler haydi. Kusura bakmayın Artvindeyim, yoksa bu yemeği ve toplantıyı kaçırmazdım.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Şu anda gelebileceğini söyleyenleri listeleyim o zaman:

Sinan Atik
14lübaba
Mersan0
Ramazan Türkmen

Yeni eklenenler olursa ana mesaja sabitlerim. Yoksa biz bize güzel bir akşam da geçirebiliriz ;)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Ben yanlış anlamayın hiç bir iftar davetine gitmiyorum.
Nedenine gelince genelde ziyafete dönüşmüş oluyor.
Bence ihtiyaç sahiplerine ikram edin.Daha güzel olur.
Takdir sizin.
Yanlışta anlamayın.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
253
458
Ankara
Ben dostları görebileceğim her yoplantıya varım. Pazartesi doluyum, salı, çarşamba, perşembe, hangi gün olsun dostlar. Adını koyalım. Son haftalarda davetler artar, hatlar karışır. Bir an önce yapalım, görüşüp, konuşalım derim.yer önerisi var mı.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Ben yanlış anlamayın hiç bir iftar davetine gitmiyorum.
Nedenine gelince genelde ziyafete dönüşmüş oluyor.
Bence ihtiyaç sahiplerine ikram edin.Daha güzel olur.
Takdir sizin.
Yanlışta anlamayın.

Dediğiniz gibi olsaydı; yani ben eşime dostuma iftar yemeği vermiş olsaydım haklı olabilirdiniz. Buradaki nüans, benim iftar yemeği vermiyor olmam. İftarı vesile edip, bir araya gelmek isteyen dostlarla yemekli bir toplantı yapmak.

Muhabbetle...

Son düzenleme:

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
253
458
Ankara
16 Mayıs Perşembe günü Ankara Bahçelievlerdeki Ttk misafirhanesinde cizgiromancılar olarak iftar yapacağız, herkesi bekleriz. Biz 7 aile 32 kişi gidiyoruz. Kişi başı, herşey dahil 17 tl, gayet uygun arkadaşlar. Ailecek bekleriz, 50 kişiye kadar yerimiz var. Bizden başka kimse olmayacak. Ankara 4.caddenin milli kütüphanene girişinde büyülü fener sinemasına yakın bir yerdir. Herkesi bekleriz.

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
5 Yıldızlı iftarlara elbette hayır. Ama böylesi mütevazı iftarlara da evet. Bu organizasyonu yaptığınız için teşekkür ederim. Sıcak ve içten davetinizde olmayı çok isterdim. Ama çok uzaklardayım. (1200 km) Şimdiden iftarınızı tebrik ediyorum. Sevgi ve muhabbetin "yalnız ve güzel ülkemde" her yana yayılmasını, tüm memleketi kaplamasını diliyorum. Selam ve sevgilerimle.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
253
458
Ankara
ailelerle birlikte buluştuk7-8 aile,toplam 31 kişi buluştuk. çok güzel bir buluşma idi.buluşma fotolarını arkadaşlar paylaşırlar. tez zamanda yeneden buluşmalara inşallah...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Fotoğraflar Ramazan ustada. Bilmiyorum daha önce ailelerle birlikte bir toplantı yapıldı mı? Yapıldıysa, katılamadığıma çok üzüldüm. Yapılmadıysa da böyle bir ilkin içinde olduğum için çok mutlu oldum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Ailerler derken böyle tabi eşli bir organizasyon olmadı (Aileli) ama toplantılara gelen eş ve çocuklarada kimse niye geldin demez.

İleride inşallah daha güzel aileli bir organisazyon olur.

Fakat zaten biz bir aileyiz, birbirimizi tanımasakta görmesekte bir şekilde ortak noktada buluşuyoruz.

İstanbul ekibide sanırım bir iftar yemeğinde buluştu.

Sırada İzmir ve Antalya var.

Kaldık gene bu ğöğe yakın topraklarda yalnız.

Umarım iyi bir vakit geçirmişsinizdir. Herkese selam (Ankara ekibine özellikle).