İzmir, 7 Nisan pazar kitap fuarındayız.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Sevgili arkadaşlar hafta sonu kitap fuarında buluşalım mı?
e2ldi3pav4fgc32lc.jpg

Tamam, hadi öyleyse.
Kitap almak için yanınızda çuval getirmeyi unutmayın poşete para kaçırmayalım.:)

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
300-350gb Mizah arşivi (JPG-PDF) getiriyorum. burada yayınlayamadıklarımız da var. almak isteyen harddisk yada bilgisayarını getirsin :)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Evet, sağlığımın ve havaların düzelmesi ile artık sizlerle buluşma zamanı geldi arkadaşlar. Benimle ilgili ayrıntıları buluşunca anlatırım. Buluşabilmek için kararlaştırılan bir yer varsa bildirirseniz iyi olur, ya da en kötü ihtimalle telefonla haberleşerek buluşuruz.
Tekrar görüşmek ümidi ile.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Evet, sağlığımın ve havaların düzelmesi ile artık sizlerle buluşma zamanı geldi arkadaşlar. Benimle ilgili ayrıntıları buluşunca anlatırım. Buluşabilmek için kararlaştırılan bir yer varsa bildirirseniz iyi olur, ya da en kötü ihtimalle telefonla haberleşerek buluşuruz.
Tekrar görüşmek ümidi ile.

Duyduğum en güzel haber.:)
Abi fuar 11'de açılıyor sanırım 2 saatte turlamış oluruz. sonrası için hiçbir fikrim yok orada toplanınca kararlaştırırız diye düşündüm. Atmosfere geçebilirizde senin yol durumun nedir, fuarı gezmek ister misin, yoksa yürümek sıkıntı olur mu, sen belirle biz sana uyalım hiç sorun değil ki.

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Hasan abi Armut cafeyle görüştü. Eski cafeye yakın. Üst kat da var. İstediğiniz gibi yiyin için demişler. Orayı deneyelim... [ İzmirspor 'un tam karşısında ]

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Sizleri bayağı özledim. Her şey zamanı gelince olacaktı. Ben düşündüğünüz gibi yürümekten korkmuyorum artık Ali Bey. Ne kadar yormadan yürürsem ayaklarım o kadar daha iyi duruma geliyor. O yüzden hiç beni düşünmeyin, size rahat ayak uydurur ve yürüyüş hızınızı kesmem.
Fuardan sonra sigara içilmeyen bir yerde oturursak benim için iyi olur. Sizlerden tek isteğim bu. Damarlarımın sağlığı için mutlaka sigara dumanından kaçmam gerekiyormuş. Öyle artık eskisi gibi sigara içen arkadaşların yanında duramayacağım. Tek sıkıntım bu. Saygı göstereceğinizi umuyorum. Sigaradan rahatsız olup, hiç içmeyen sadece ben değilim herhalde.
Kitap fuarının girişinde görüşürüz.