iZMİR, 24 Şubat pazar günü toplanalım.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,998
denize sıfır
Arkadaşlar, zilin sesini duydunuz hadi toplanalım.:)
Haftaya pazar 24 şubat günü aynı yer ve saatte.
Yeni bir yer için bu toplantıda oraya yakın başka bir mekan daha belirleyelim istiyorum. Flaş bellek ve harddisk ile gelenlere iltimas geçilir.:)
Dekolte gelmeyin, adımız çıkmasın.:D

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Son terbiyesizlikten sonra artık yeni bir mekan belirlemek şart oldu.Geyik kızartmaya müsait,boyoz yuvarlama serbestisi olan mekanlar önceliğimiz olmalı.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Dışardan çizgi roman getirmek yasak deselerdi bir biçimde anlardım....:)
Üstün toplanma gücününüzü kullanın mutlaka selam ve saygılar....

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Buluşma

Bir mani çıkmaz ise ,kısmet olursa geleceğim.Şunu da belirtmeden rahat edemeyeceğim :Gerçekten Çizgi Diyarı Üyeleri Süper Kibar,Asil insanlar.Zaten şişirilmiş hesaba , bir de sanki Ceza Mahkemesi gibi 30.-Tl de fazla alan bir terbiyesize hiç cevap verilmedi.En güzel cevap bir daha oraya gitmemek olacak.
Tabii ki haram etme hakkımız da baki kalmak kaydıyla.Selamlar.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Ben İzmir grubunu hem çok seviyor, hem de merak ediyorum. Havalar düzelince Ankara grubundan uygun olanlarla bir ziyaret yapsak bizi de aranıza alıp İzmir yiyeceklerinden ve güzel sohbetinizden ikram eder misiniz?

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,998
denize sıfır
Ben İzmir grubunu hem çok seviyor, hem de merak ediyorum. Havalar düzelince Ankara grubundan uygun olanlarla bir ziyaret yapsak bizi de aranıza alıp İzmir yiyeceklerinden ve güzel sohbetinizden ikram eder misiniz?

Her zaman, memnuniyetle.:)
Gelirken ıslık çalın, biz meydandayız.:)

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
İzmirspor düğün salonundan biri kafeterya olarak gündüzleri hizmet veriyor. Akşam saat 19 dan sonra ise düğün salonu oluyor. Yetkilisiyle görüştüm. Aynı yerde, yolun öteki tarafı. Bizim için çok uygun bir yer. Oraya gidebiliriz, arkadaşlar.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,398
İzmir
Haluk abinin dediği yeri biliyorum. Teknosa'dan sağa dönülüyor, adres çok basit, orası bence de uygun. Olmazsa benim bildiğim bir yer var, sigara salonu da mevcut, fiyat çok uygun. Renkli Durağının orda hemen, Telekom'un arkası.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Haluk abinin dediği yeri biliyorum. Teknosa'dan sağa dönülüyor, adres çok basit, orası bence de uygun. Olmazsa benim bildiğim bir yer var, sigara salonu da mevcut, fiyat çok uygun. Renkli Durağının orda hemen, Telekom'un arkası.

Her şeye evet, sigaraya hayır. Benim yanımda içmeyin kardeşim. Herkes Hdd ile gelsin. Güzel şeyler getireceğim. Bilgilerinize...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
İzmir in güzide insanlarını sevmemek mümkün değil.Onlar toplandıkça biz mutlu oluyoruz.Tek üzüldüğüm taraf gençlerin azlığı.Bu kültürün devamı için onlar şart.
Bizden sonrası......
Yarından sonra....
Artık belirli yaşlarda olunca .....
---------------------------
Çiko'nun günlüğü ;
Gençlere çok iş düşüyor sevgili günlük.Zagor'ada söyledim.Bize iki katlı bir ev şart.Bel fıtığı olacağız bu gidişle. Ama umurunda değil gibi adam daldan dala atlıyor ,sürekli sallanıyor.
Kurukafa görmekten göbeğim bile isyanda.Yok sevgili fıçımmış.Dedemin içtiği purolar adına ,kanun namına , ömrüm geçti bu ormanda.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,641
Gaziantep
35 gündür Aliağa'dayız.Katılmayı çok istememe rağmen ne yazık ki sağlık sorunları nedeniyle bu kez yokum.Sağlıklı günlerde birlikte olmak dileğiyle... Tüm arkadaşlara selamlar.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,998
denize sıfır
Dindar, toplantı yerini bir kroki ile netleştir, yeni davet edeceğim arkadaşlar var ilk kez gelecekler önceden bildirmem gerekli.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,398
İzmir

Metroyla gelmek isteyenler; İzmirspor istasyonunda inince Özşanal'ın önünden caddeye çıkar. Sırtını Özşanal'a ver, karşıdaki yola gir, ilk sağa dön, unlu mamülleri geçince hemen 50 metre ilerde.

Üçyol istikametinden otobüs, araba ya da yaya gelmek isteyenlerse, Finansbank ile BP yanyana. BP'den sağa dön, ilk sola gir, hemen önüne çıkıyorsun. Çok basit.

Son düzenleme:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Geçmiş Olsun

35 gündür Aliağa'dayız.Katılmayı çok istememe rağmen ne yazık ki sağlık sorunları nedeniyle bu kez yokum.Sağlıklı günlerde birlikte olmak dileğiyle... Tüm arkadaşlara selamlar.

Sevgili kardeşim , geçmiş olsun.Sağlık dileklerimle.Sevgi ve selamlar.

Bir öneri : Buluşma yerine ilk giden arkadaşlar,bence adisyon açtırsınlar.Aynı çukura bir daha düşmeyelim.Bunun ayıbı da olmaz sanıyorum.

Son düzenleme:

AhmetCanal35

Süper Üye
29 Mar 2018
385
785
İzmir
Yine mi buluştunuz :( Artık bir hamama gitmek şart oldu. Bu nasıl bir şanssızlıktır.

Mehmet Ali abiye söz verdik kitap arşivi için resmen buluşamıyoruz :( kaçar gibi :D

Muhabbetinizi özledim. Bir daha ki toplantıda olmak için zorlayacağım kendimi.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,028
317,681
İZMİR SANCAGI,
yedikleriniz ,içdiginiz çaylar afiyet olsun,bal şeker olsun.
Fotografları bekliyoruz.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Sevgili Kandraks üstadıda mutlaka toplantıya getirin.Uzun zamandır ortalarda yok.Sağlık problemi olmasında.Sürekli yok yazılıyor devamsızlıktan ikmale kalacak.:)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Ankara,İstanbul,İzmir toplantıları daha da yaygınlaştırılarak bölgesel büyük bir toplantı zamanı yaklaştı sanırım.
Büyük Darkwood buluşması hatta çizgi roman festivali olabilir.Bu arada toplantıda yapılmış olur.
Bence zamanı yaklaştı ,buluşmalar olgunlaştı.Gelmiş geçmiş en büyük katılımlı toplantının vakti geliyor.Dönence.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Ankara,İstanbul,İzmir toplantıları daha da yaygınlaştırılarak bölgesel büyük bir toplantı zamanı yaklaştı sanırım.
Büyük Darkwood buluşması hatta çizgi roman festivali olabilir.Bu arada toplantıda yapılmış olur.
Bence zamanı yaklaştı ,buluşmalar olgunlaştı.Gelmiş geçmiş en büyük katılımlı toplantının vakti geliyor.Dönence.

Baş konuk olarak Abolardis katılacakmış, biz öyle duyduk :D