ANKARA TOPLANTISI-Onurluyuz,Gururluyuz.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,984
314,886
9 Şubatda Ankarada toplandık.
Kapıyı açıp girince çok şaşırdım.
Sevgili Adminim Savaş beyi(savok),doktor Cemil bey(yeryüzü),Güngör hocam(uzung) karşımdaydı.
Hayal degil gerçekdi.
Dikkatli bakınca (meşhur ressamlar) Ramazan Türkmen,Orhan Dündar,Erhan Dündar ustalarımı,üstadlarımı görünce
kendimi cennetde sandım.
ONURLUYUZ,GURURLUYUZ.
birlikde olmakdan şeref duyuyoruz.

9 Şubatda Ankarada bir avuç çizgiroman sevdalısı
ÇOBAN ATEŞİ yakdık.
İnanıyorum,
bu gün onlarcayız,
yarın yüzlerce,
ilerde binlerce,
onbinlerce ÇİZGİ ROMAN SEVDALISI olacagız.

WFzQ4p.jpg

Soldan Saga Dogru
Oturanlar
Orhan Dündar(ressam).Erhan Dündar(ressam),Lami Tiryaki, Ramazan Türkmen(ressam).
Ayakdakiler
Ali Ekenciz(ekenciz),Zafer Akçalı(yolbulduran),Savaş Okutan(savok-admin),Ertugrul Özdemir(ert1569).
Taner Terzi(mersan00),Ahmet Becerikli(misafir),Güngör Uzun(uzung),Murat Erşan(voyagerman),murat bey(Shoryuken),kırmızı gömlekli Sinan Atik.

9JwcT7.jpg

RwLa8I.jpg

mavi kazaklı Murtaza Kuşkuş(murtaza5)

Lx49N3.jpg

Erhan Dündar,kırmızı kazaklı Sinan Atik,Orhan Dündar,Savaş Okutan,Sinan Beyin kızı Yagmur,Ramazan Türkmen,Güngör Uzun.

EeoixC.jpg

En sagda 14LÜ BABA-ERALP BEY

RYOs2S.jpg

jwNQ6W.jpg

UNcYb1.jpg

Sinan Atik,Ertugrul Özdemir,Güngör Uzun. Orhan Dündar.

3IlStl.jpg

soldan saga--Mehmet Becerikli,Murat Erşan,Taner Terzi

2ZJRTz.jpg

lQJkuI.jpg

vmrPyY.jpg

Orhan Dündar Ustamızın sohbeti

Ol0aS3.jpg

soldan saga
oturanlar-doktor Cemil Hazman,ressam Erhan Dündar,ressam Ramazan Türkmen,ressam Orhan Dündar
ayakda
İsa Bey,Murtaza Kuşkuş,coçukluk arkadaşım Mimar Eyüp Kara

0O9Ypf.jpg

lwRE5D.jpg

Orhan Dündar Üstadımız eserlerini gösteriyor.

3ycssp.jpg

6DZfYd.jpg

14LÜ BABA ERALP BEY ne güzel sohbet diyor.

IZFG4x.jpg

Doktor Cemil Bey ve Murat Bey(Shoryuken)

KBEXjb.jpg

Murat Erşan kolları sıvadı,bende varım dedi.(sevindik)

kz8wBx.jpg

soldan saga
Ahmet Becerikli,LAMİ TİRYAKİ,Murat Erşan,Taner Terzi

MbZQ8T.jpg

jIrEUA.jpg

3ReCH6.jpg

soldan saga
Erhan Dündar,Doktor Zafer Akçalı,Orhan Dündar,Savaş Okutan,Ramazan Türkmen,14LÜ BABA ERALP BEY,Güngör Uzun

Kastomonudan Hadon(Adil) ve Antalyadan Hakan Sait mazeretinden dolayı gelemediler.

Gözlerimiz gandor08-Selahattin beyi aradı,mazeretinden dolayı gelemedi,varsın olsun yeterki gönüller bir olsun.
gandor08 seni seviyoruz,önce saglık ve sıhhat sonrada üstün başarılarının devamını diliyoruz.

BAŞKENT ANKARADA YAKTIGIMIZ ÇOBAN ATEŞİ TÜM ÇİZGİ ROMAN SEVDALILARINA ULAŞACAK.​

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Valla çatır çatır çatladım burada... Birkaç yıl önce değerli ağabeyimiz, unutulmaz insan HALUK YÜCESOY'u ziyaretim sırasında sevgili 14'lü Baba ve ressam Erhan Dündar ağabey ile tanışma fırsatım olmuştu ama ne zaman çizgiroman muhabbeti yapan insanları görsem içimde tarif edemediğim duygular ortaya çıkıyor. Onun için İzmir toplantılarını asla kaçırmam. Harikasınız dostlar. Hepinize selamlar.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Çok güzel hareketler bunlar...
Çok güzel görüntüler bunlar...
Sadece nicklerinden tanıdığımız değerli dostları cismende karşımızda görmek çok büyük mutluluk verici.
Tekrarı ve video görüntüleri ile daha da güzel olacağına inanıyorum.
Buluşma videolarını ayrı bir kategori altında paylaşıma açabilirseniz belki çok özel olacak ancak en azında toplantı konu ve mevzularını da takip etme şansımız olabilir.Olabilir mi ? Olabilir.:)
Tek üzüldüğüm taraf genç katılımların çok düşük olması.
Bizden sonra ki kuşaklarda bu kültürün bu hevesle devam edip etmeyeceği konusunda şüphelerim daha da derinleşiyor umutlarımı sağlam bir şekilde muhafaza ettiğimden şimdilik kaybetmesem de.
Bu değerli çalışmada emeği geçenlere çok teşekkür ederim.:)
Çok güzel bir tarama ve düzenleme olmuş gerçekten aslından ayırmak neredeyse imkansız.:)
Müthiş bir çeviri balonlama.....:)

Pardon hep kitap indirmeye alışmışız ya araya kaçak cümleler bir yerden sızmış şimdi onları gönderirim.Kış kış kış hadi hadi yerli yerinize.:)

Tamam gönderdim şimdi.:)

Toplantıya katılan değerli dostlara çok teşekkür ederim.
Sık sık toplanmanın sinerjisi ve büyüsü süreklilikle artarak devam edecektir.

Tanışmayan ama 40 yıllık dost kadar yakın insanlara saygılarımla.

Çizgi severler bir bütündür.

Ve çizgi roman severler buluşur.

Son düzenleme:

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Diyarımızın güzel insanlarıyla muhteşem bir gün geçirdik. Her şey anlatılmaz, yaşanır.:) Her şey bir yana sizlerle olmak, benzer anılar üzerine sohbet etmek çok güzeldi. Buluşma fikrini ortaya atan ve bizleri Ankara'da bir araya toplayan Sinan'a, mekanı ayarlayan Mersan'a ve katılan tüm dostlara teşekkür ediyorum. İstanbul'dan Savok, Uzung ve Yeryüzü'nün, Antalya'dan Murtaza5'in, Kırşehir'den Shoryuken'in, Almanya'da yaşayan ama şimdilik burada olan Ert1569'un çok hoş bir sürprizle aramıza katılmaları bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Allah'ın izniyle sonuçlar daha da güzel olacak. Motivasyonumuz daha da arttı. Çizgi roman adına ürettiğimiz, üreteceğimiz her bir çalışmada daha güzeline uzandığımızı görmek camiamıza umut veriyor. Profesör dergisi bunun en son ve en somut örneği olmuştur. (Çok beğendim.) Hakeza Orhan-Erhan Dündar üstatlar Bilim Adamları serisine 6 yeni kitap daha eklediler. Tasarımları hazır, baskı için teklif bekliyoruz. Ben Zaferlerimiz 2'yi bitirmek üzereyim. Kısa bir hikayem kaldı. İnşallah güzel şeyler yapıyoruz. Yolumuz açık olsun.
Fotoğraflardaki şu sinerjiye bakar mısınız, bir araya geldik mi neler yapabileceğimiz yüzlerimizdeki gülümsemelerden anlaşılıyor.:) Çoban ateşleri yakmak bizim işimiz..:)

*Fotoğraflar için teşekkürler Murtaza abi.

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Sadece nicklerden tanıştığımız insanların ete kemiğe bürünmüş halleri ile tanışmak çok farklı bir duygu. Anlatılmaz yaşanır :)

Toplantıya zaten geç katıldım, bir de zaman su gibi akıp geçince konuşmak istediğim birçok mevzu sonraki toplantılara kaldı :D

Tatlı sohbetleri ile günümüzü şenlendiren bütün dostlara selam olsun. Şu anda iş yerinde hem çalışıp hem buraya yazmaya çalışınca yazacağım birçok şeyi unuttum. Daha sonra tekrar görüşmek üzere...

Not: Toplantılara katılmak isteyip de imkanı olduğu halde katılmayanlara bir çift sözüm var. Benim gibi anti sosyal bir arkadaş bile bu toplantıya katıldıysa, demek ki korkacak bir şey yok arkadaşlar. Çekinmeyin, daha aktif olun. Bakın taaa İstanbul'dan geldi Savok, Uzung, Yeryüzü; taaa Antalya'dan geldi Murtaza5, onu bırakın taaaa Almanya'dan geldi ert1569. Toplantıya geç katıldığım için başka nerelerden geldi arkadaşlar bilmiyorum, hepsini Ankaralı sayıyorum :)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
Toplantıyı organize eden dostlara,
her zamanki gibi canı gönülden
fotoğraflar, videolar çeken, çizgi
roman paylaşmak için her fırsatı
değerlendirmeye çalışan Murtaza05
üstadıma, katılımlarıyla bizi zenginleştiren
tüm dostlara yürekten teşekkürler. Dileğim
hep daha iyisi, daha güzeliyle devamı gelsin
bundan sonra, sağ olun, var olun dostlar.

Erhan Dündar

Çizgi Roman Ustası
11 Şub 2019
1
22
Cumartesi günleri yoğun tempoda çalışmaya (çizgi roman) ara vermek için genellikle gezmeyi tercih ederim. Özellikle sahafları. Yine bir cumartesi ve Çizgi Diyar'ı Ankara toplantısı. Öyle ya benim için çizgi roman hayattır, candır. Çizgi romana gönül verenlerle bir araya gelmek büyük bir keyiftir.
-Erhan DÜNDAR

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Cumartesi günleri yoğun tempoda çalışmaya (çizgi roman) ara vermek için genellikle gezmeyi tercih ederim. Özellikle sahafları. Yine bir cumartesi ve Çizgi Diyar'ı Ankara toplantısı. Öyle ya benim için çizgi roman hayattır, candır. Çizgi romana gönül verenlerle bir araya gelmek büyük bir keyiftir.
-Erhan DÜNDAR

Gerçek bir çizgi roman ustası daha aramızda...
Bu büyük gurur için kendisine çok teşekkür ederim.
Sevgili Erhan Dündar aramıza hoş geldiniz.
Saygı ve sevgilerimle.

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
699
İnsan lise arkadaşlarını, üniversite arkadaşlarını, çalışma arkadaşlarını, aynı mesleği icra eden kişileri kendisi seçemiyor.
Zaman zaman geçmişte beraber bir şeyleri paylaştığım arkadaşlarımla buluştum, whatsapp gruplarına katıldım. Aynı mesleği icra eden, kongrelerine katıldığım arkadaşlarımın kurduğu whatsapp gruplarına da katıldım. Ancak tüm bu tür nostaljik ve mesleki whatsapp gruplarından çıktım. Çünkü bu kişilerin çoğunun benim gibi olmadığını fark ettim.
Ancak dünkü toplatıdaki her bir kişide istisnasız kendimden bir şeyler buldum. Ortam sakin, huzurlu ve stressizdi. İnsanlar kendilerini, geçmişte yaptıklarını anlatıyorlardı, ancak diğerlerine bir üstünlük taslamak için, hava atmak için değil. Herkes mütevazi idi, tıpkı benim olmak istediğim gibi. Çizer arkadaşlarımızın yaptıklarını anlatması da kendilerini bize ispatlamak için değildi. Böyle bir ispata zaten gerek de yok. Kendimi sanki yıllardır hep bir arada yaşadığım kişilerin yanındaymışım gibi hissettim.
Orhan Dündar Bey'in çizim dışındaki sosyolojik fikirleri, tartışmalarıyla ilgili benim de düşüncelerim, yorumlarım, geçmişte kafa yormalarım olmuştu, ancak günün anlam ve önemini dağıtmamak için bir diyaloğa girmekten kaçındım. Haluk Tarcan'ın Kazım Mirşan'dan aldığı bilgilere dayanrak yazdığı Ön-Türk tarihi isimli kitabını okumuşluğum, Ceviz Kabuğu programında bu kişlerile sohbetleri dinlemişliğim, Sunay Akın'ın kitaplarını okumuşluğum, gösterilerini izlemişliğim var. Bu altyapımla Orhan Dündar Bey ile epeyce sohbet edebilirdim, ama etmedim. Eğer aklıma gelseydi Gene. D. Matlock'un "Ey Dünya İnsanları. Hepiniz Türksünüz" kitabını okuyup okumadığını sorabilirdim, ama soramadım.
Toplantı boyunca mümkün olduğunca etrafımı dinlemeyi tercih ettim.
İşimden fırsat buldukça bu tür toplantılara katılmaya devam etmek isterim. Whatsapp grubunu okuyucu olarak takip etmeyi düşünüyorum.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
Murtaza üstat tam bir belgeselci. Her anı kayıt almaya özen gösterdi. Öyle tahmin ediyorum ki en az bunun iki katı paylaşılmayan görsel vardır elinde :D

İlk buluşmada yaşanan "aklımdakileri tam konuşamadım/yapamadım" durumu bence gayet olumludur. Bir sonraki toplantının oluşması için gereken altlığı oluşturur. Hem hepsini bir seferde konuşup, tartışsak bir dahaki sefere konuşacak ne kalacaktı; öyle değil mi? :D
Katılan ve katılmayı arzu edip de katılamayan tüm dostlara tekrar teşekkür ediyorum.
İkinci toplaşmada görüşmek üzere :)

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
513
3,727
Prolog,
Tanrı çizgi roman severleri korur! Kader buna şahittir. Kızımın Ankara’da yapılacak “Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası” Ankara toplantısına denk gelirse iki elim kanda olsa katılırım demiştim. Toplantı yarışmalara denk geldi ve ben katıldım. Kader bizden yana…

Bir Akşam Gezmesi,
8 Şubat Cuma sabahı kızımı 2. kaptanı olduğu takımıyla birlikte Buz Pateni Federasyonu’nun kafilesine teslim edip, biz de ayrıca yola çıktık. Kafam hem buz hem çizgi roman dolu memleketime geldik(ben Ankara’lıyım), federasyonun tahsis ettiği misafirhaneye yerleştik. Akşamda, sevgili kardeşim Murat Erşan’lara(mersan00) geçtik. Murat’la bazan aylarca görüşmeyiz. Ancak görüştüğümüz anda bir gün sonraymışçasına, kaldığımız yerden muhabbete devam ederiz. Murat’la muhabbetin bir şekilde “unutulmaza dönüşen” bir yanı vardır. Toplantıda sizler de farkettiniz, o bir tür şaman gibidir. Dostluğunu tatmayan çok şey kaybeder. Sizlerden iyi olmasın çok iyi insandır ve benim hayatımdaki vazgeçilmez kardeştir. Bir ara muhabbet yine biz öldükten sonra koleksiyonlarımızın ne olacağına geldi. Yenge hanım, “valla ben Lami’yi bulur satarım ona!!” dedi. Bir anda kafamda değişik değişik ihtimaller belirdi, ama hemen kafamdan uzaklaştırdım!.. Yok yok Murat daha önemli… Olmaz yani.

Buz Pateni Yarışmaları
,
Ertesi günü öğleden sonra Buz Pateni Federasyonu’nun Ankara’da düzenlediği Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası yarışmaları başladı. İlk yarışmalar Junior(minikler) kategorisindeydi. Bizimki, Kocaeli Gençlik Merkezi’nin Team Unicorn takımıydı ve çocuklar ikinci sırada yarışacaklardı. Ev sahibi Ankara ve İstanbul ve İzmir takımları daha sabahtan çok cevval görünüyorlardı. Özel salonlar ayrılmış bazı takımlara özel yemek servisleri yapılıyordu dışarıdan. Bizim çocuklar da kafede ekmek arası köfteye talim ettiler, biz bir şeyler alıp götürdük filan… Sonra buz pistinin tribünlerine geçtik. Bütün tribünler kapatılmış bize sadece önden iki sırayı vermişlerdi. Tepemizde habire “lay lay, lay lay, lay lay loooo!... Şampiyoon.. Gordiyooon… Şampiyoooon An-Tüüü…(Ankara Üniversitesi Takımı)” nidaları buz pateni sarayını çınlatıyordu adeta. Üstelik arkamdaki bir grup “heyecanlı insan” ellerindeki bayrakları habire sallayıp çaktırmadan kafama çarptırıp duruyorlardı. Biz bu kadar büyük tezahürat ve kalabalık karşısında küçüldükçe küçüldük. “Ülen nereye geldik böyle? Rusya’dan takım mı getirdiler nedir…” filan diye düşünmeye başladık. Neyse yarışmalar oldu ve bütün takımlar marifetlerini gösterdiler. Bize göre bizim çocuklar buz pistinin tozunu attırmışlardı ama hala bütün tribünler “lay lay…” nidalarıyla ortalığı inletiyorladı. Sesimizi çıkar(a)madık.

Derken puanlar açıklandı, bizim çocuklar-Team Unicorn-açık arayla Türkiye Birincisi ilan edildi!

Birden tribünlerde sesler kesildi. Yere bozuk para atsan “tınnn!” diye ses çıkaracak; o derece yani…

Sonra biz ayağa kalktık.

BANG! BANG! SMACK! PUXA VIDA!... AHH!... PAM!.. PAM!.. SOCK! ALLAH KAHR BELA LANET #!@.. UHH!.. YU YU@... CRAASSSHHH!.... YÜCE METUŞELAH!.. OLAMAZ!?...

Tribünleri yıktık adeta… Anneler ağlıyor filan, neyse… Ben eşime “ya bizim toplantı filan” diyecek oldum, eşim o muhteşem sevimliliğiyle “hadi git git, geç kalma…” dedi. Atlayıp Terrace Cafe’ye geldim…

Yeni Ankara Doplantısı,
Murat’la doplantı yapmayı nasılda özlemişim. Sevgili Murat, yıllarca Sakarya Caddesi’nde ve Mithat Paşa Caddesi’nde o ünlü “bankamatik toplantılarını“ “Anarres toplantılarını” sabırla ve başarıyla yürütmüş bir çizgi roman sever. Ankara’daki onun deyişiyle “doplantıları” onun adını anmadan yad etmek doğru değildir bence. Çizgi romana bu derece sosyal destek vermek çok zordur ve benim kardeşim bunu başarmıştır. Çizgi Diyarı’nın emektar Angara’lı kardeşlerine doplantı için elinden gelen desteği vermiş. Çizgi Diyarı Ankara grubu muhteşem bir organizasyon yapmış. İstanbul, Almanya, Antalya ve-benimle birlikte-Kocaeli katılımlı muazzam bir kalabalık oldu. Arkadaşlar detayları anlatmışlar yinelemeyeceğim. Ancak koleksiyonumun nadide parçalarından Yıldırım Kemal’in yaratıcıları Erhan ve Orhan Dündar ustaları karşımda görmek büyük keyifti. Ramazan Türkmen ustayla nihayet tanışmış olmak ta ayrıca çok güzeldi benim için…

İstanbul’dan zaten tanıdığım dostlarım Savaş, Ali, Cemil, Güngör’ü orada göreceğimi hiç aklıma getirmemiştim. Eralp hocam, Zafer, Sevgili Sinan Atik ve sevimli kızı Yağmur hn, ve şu anda adını hatırlayamadığım diğer dostlar insanı bir tuhaf yapan müthiş bir duygusallık içinde sohbetin dibine vuruyorlardı. Yıllar sonra dostum Ahmet Becerikli’yi de görmek çok sevindirdi beni. Antalya’dan katılan Murteza dostumuz kitap sevgisini anlatırken insana ince bir duygusallık yüklüyor.

Sevgili Savaş’ın anchorman’liğinde insanlar söz alıp tek tek konuşuyorlardı. Bana sıra gelince aldım sazı elime, o düşük çenemle evrenin yaratılışından başladım anlatmaya… Meğer herkes kendini tanıtıyormuş sonradan farkettim. Zamanımı epey aşmışım! Kusura bakmayın dostlar. Ama zaten konuşan cümlesini bitirmeden toplantıdaki tüm Martin Mystere’ler dağarcıklarını dökmeye başlıyorlardı. E çizgi roman doplantılarının tadıda burada işte. Sonra baktım ağlamayana mama vermiyorlar… Benim zaten tribünlerde bağırmaktan sesim kısılmış. Birde doplantı muhabbeti, boğazlarım iyice gitmeye başladı. Kimsede al bir şeyler iç demiyor. “Yahu dostum” dedim Murat’a “çay filan, yok mu”… deyince bizim taraftaki termosları fondip yaptık derhal… Tabii bu kadar kalabalık beklemediğim için iki gündür dağıttığım pişmaniyelerden kalan son kutu herkese bir dilim şeklinde ancak yetti. Nerden bileceksin çizgi romancıların hafife alınmaması gerektiğini?.. Bunun için de kusura bakmayın dostlar… Bir ara söz, senaryosunu yazdığım Ümit Kaptan’ın 8. Sayısı Geçmişten Gelen Tehlike’ye geldi. Savaş dostum “değerlendirmeyi biz yapacağız” dedi, noktayı koydu. Ben yine tribündeyim şimdi…

Madalya Töreni
,
Başlangıcı olan her şeyin bir de sonu vardır… Hızımızı almışız, muhabbet ilerliyor ammaa… Benim de BelPa’da madalya ve kupa törenine yetişmem lazım. İstemeye istemeye kalkıp vedalaşıp ayrıldım ortamdan; aklımda muhabbetin buruk tadıyla… Bir de toplantıda dağıtılan sevgili H. Adil Dönmez(hadon) kardeşimizin Başvekilin Mahdumu kitabı vardı tabii(müthiş bir keyifle okuyorum şu sıralar… )

Bahçeli’de trafiğe takılıp töreni kaçırma tehlikesi atlattıktan sonra ucu ucuna törene yetiştim. Şansımıza kupa ve çiçek sunumu kürsüye çıkan kızıma yapıldı. Bir de öyle gururlandım. Tüm ebeveynler olarak çocukları alıp içimize sokasımız geldi … Altın madalyaları alıp geldik Kocaeli’ne. Darısı başınıza dostlar, çok güzel bir duygu. Bu arada Pazar günkü yarışmalardada Kocaeli Gençler takımımız Dream Team, Türkiye ikincisi olmuş, onlar da gümüş getirdiler. Kutluyorum kendilerini.

Epilog,
Gece eve geldik, modemim bozulmuş, internet yok! Ertesi günü İzmir görevim çıktı iki gün İzmir’de koşturdum. Bu gün evdeyim ama nezle olmuşum. Yine de yazıyı yetiştirdim mutluyum gururluyum.
Selamlar
Lami

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Hani bazı insanları gördüğünüzde
samimiyetleri sizi hemen içine alır ya
Lami de öyle bir dost.
Öncelikle kızının muhteşem başarısı için
hem Lami'yi hem de küçük prensesi kutlarım.
Her ne kadar hemen kalkmam gerek dese de
anlattıkça kalkmasını engelledik...
Fotoğraf dedik, çay dedik...
Nefis bir sohbet çıktı ortaya...
Çizgi romancılar iyi insandırlar...
Sohbetleri güzeldir...
Bazıları çok yakışıklıdır...
Misal...

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
513
3,727
Madalya Töreni,
Başlangıcı olan her şeyin bir de sonu vardır… Hızımızı almışız, muhabbet ilerliyor ammaa… Benim de BelPa’da madalya ve kupa törenine yetişmem lazım. İstemeye istemeye kalkıp vedalaşıp ayrıldım ortamdan; aklımda muhabbetin buruk tadıyla… Bir de toplantıda dağıtılan sevgili H. Adil Dönmez(hadon) kardeşimizin Başvekilin Mahdumu kitabı vardı tabii(müthiş bir keyifle okuyorum şu sıralar… )

Bahçeli’de trafiğe takılıp töreni kaçırma tehlikesi atlattıktan sonra ucu ucuna törene yetiştim. Şansımıza kupa ve çiçek sunumu kürsüye çıkan kızıma yapıldı. Bir de öyle gururlandım. Tüm ebeveynler olarak çocukları alıp içimize sokasımız geldi … Altın madalyaları alıp geldik Kocaeli’ne. Darısı başınıza dostlar, çok güzel bir duygu. Bu arada Pazar günkü yarışmalardada Kocaeli Gençler takımımız Dream Team, Türkiye ikincisi olmuş, onlar da gümüş getirdiler. Kutluyorum kendilerini.
2019 Türkiye şampiyonluğumuz dün gibi aklımda daha... derken 2024 ve bir daha Türkiye birincisi olduk. 2024 Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası'nda manga koleksiyoncusu kızımın da dahil olduğu Unique Team, "Novice Basic Free Skating" kategorisinde ikinci Türkiye şampiyonluğunu ve altın madalyasını aldı. Çocuklarımızı antrenörlerimizi ve tabii ki büyük emeği geçen biz velileri :) kutluyorum. Sizlerle gurur duyuyoruz çocuklar.

Esenlikler
Lami

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,103
6,451
Kızınızı, ekip arkadaşlarını ve bu başarıda emeği olan antrenörleri ve siz velilerini kutlar, başarılarının devamını dilerim üstadım. Dilerim çok yakın bir gelecekte Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında da madalyalar kazanarak hepimizi gururlandırırlar. Yolları açık olsun...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
2019 Türkiye şampiyonluğumuz dün gibi aklımda daha... derken 2024 ve bir daha Türkiye birincisi olduk. 2024 Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası'nda manga koleksiyoncusu kızımın da dahil olduğu Unique Team, "Novice Basic Free Skating" kategorisinde ikinci Türkiye şampiyonluğunu ve altın madalyasını aldı. Çocuklarımızı antrenörlerimizi ve tabii ki büyük emeği geçen biz velileri :) kutluyorum. Sizlerle gurur duyuyoruz çocuklar.

Esenlikler
Lami

Maşallah güzel yeğenimize. Başarıları daim olsun.
Bu arada bizim buluşmanın üzerinden de şaka maka 5 yıl geçmiş ya :(