6 ocak toplantımızdan inciler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Hava çok soğuk olmasına rağmen oldukça sıcak bir ortamımız vardı. Aramıza yeni katılan dostlarla muhabbetin kralını yaptık doğrusu. Bu toplantımıza (Özgür) dostumuzda katıldı. Kendisiyle kaynaşmamız 1,5 dakika sürdü sanırım.:) Ortak noktamız çizgi roman, mizah olunca laf lafı açtı nasıl akşam oldu anlamadık. Yeni bir arkadaşımız daha bize katıldı avukat Tacettin bey de ilk kez gelmesine rağmen hemen ortama uydu, kütüğe kaydını yaptık.:)
Baybora İlhan abimizle kısa bir telefon görüşmesi de yaptık, selamları var.
Yeni yüzler, yeni arkadaşlarla ailemiz büyüdükçe muhabbet ortamıda genişliyor. Soğuk havaya aldırmadan katılan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Arayı açmayalım, şubatta (gün belirleriz) yine görüşelim.

e0725kkycjywq9fv2.jpg

Husmanx (Hüseyin) kendi çizdiği Tarkan yorumunu tişörtüne aktarmış.
e07272oqbc4ci1o5q.jpg
(Özgür), MehmetAli, Ahmet AKyol film,dizi muhabbetinde.
e0728p07mywqjskni.jpg

Dindar Diker, Bayraklı mizah dergisi karikatüristlerinden Haldun abimiz ve Lotoloto.
e072a7nviqukhg8zy.jpg

Ben, Tacettin abimiz ve oktay, Zagor bizi kıskanıyor adlı muhabettimiz.:)
e072bwzovvrqr0ivi.jpg

Arka planda Hüseyin'in getirdiği afişlerimiz, duvarımızı renklendirdi.
e072d1z8yzz9rnjpq.jpg

Ayaktakiler, Hasan Özler, Özgür, ben, Oktay, Hüseyin, Oturanlar, Lotoloto, Tacettin Üstündağ, Necdet abimiz, MehmetAli, Ahmet Akyol, Dindar Diker, Haldun Civlez.
e072fsctwc9czo51q.jpg

e072gy2fvdai6sgwe.jpg

e072hvl5e5p55oa6m.jpg

Ben burada ne anlatıyordum yahu?:)
e072iqq06rhuk2ky6.jpg

Murat son anda katıldı, ama katıldı.:)
e072jo8r6jliag8su.jpg

Hüseyin'in tek sayfalık efsane macerası, Roma ayaklarımın altında.:)
e072kulaxpzayecum.jpg

Bizde haberler böyle, Ankara'lı dostlarıda muhabbet ortamında görmeyi çok istiyoruz. Ee, hadi.:)

Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara

Bizde haberler böyle, Ankara'lı dostlarıda muhabbet ortamında görmeyi çok istiyoruz. Ee, hadi.:)

Ankara memur şehridir, ağır kanlıdır. On tartar, bir harekete geçer. Onda da muhtemelen yanılır :)

Şaka bir yana, bildiğim kadarıyla rahmetli aramızdan ayrıldıktan sonra yapılacak olan ilk toplantı olacak bu. Ben de bunun heyecanı ve merakı ile bekliyorum. Ümidim o ki başkent sancağı yine gönderde dalgalanacak :)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
İzmir toplantılarının ne kadar zengin
ve keyifli olduğunu biliyorum. Gittikçe
daha da renklenen ve herkese katkısı
çok olan buluşmaları fırsatım olsa hiç
kaçırmam...
Tüm dostlara selam, sevgi ve saygılar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Yeni katılan dostlarla ve ayvalık tostları ile her geçen gün daha da büyüyen bu güzel ekibe selamlar olsun.
Yakında bağımsızlık da ilan ederler bunlar...
Hepinize selam ve sevgiler...
Yaza doğru İstanbul ekibinin de katılımı ile büyük bir İzmir toplantısı yapmalı...
Sizleri görmek yeni dostları tanımak çok güzel...
Haydi Ankara!..

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Güzel gündü. Gece vardiyasında çıktığım için sabahtan uyudum biraz, anca öğleyin 2 gibi gelebildim.
Bu arada dikkat ettim, fotolarda hep gözü kapalı çıkmışım yaav.
Ali abi, bekliyorum. Anladın sen!!!

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
Hava çok soğuk olmasına rağmen oldukça sıcak bir ortamımız vardı. Aramıza yeni katılan dostlarla muhabbetin kralını yaptık doğrusu. Bu toplantımıza Akşam sefası (Özgür) dostumuzda katıldı. Kendisiyle kaynaşmamız 1,5 dakika sürdü sanırım.:) Ortak noktamız çizgi roman, mizah olunca laf lafı açtı nasıl akşam oldu anlamadık. Yeni bir arkadaşımız daha bize katıldı avukat Tacettin bey de ilk kez gelmesine rağmen hemen ortama uydu, kütüğe kaydını yaptık.:)
hahaha gerçektende yav bana da sanki 28.defa toplantıya katılıyormuşum gibi geldi. aranıza bu kadar çabuk kabul ettiğiniz için asıl ben sizlere teşekkür ederim. soğuk havaya rağmen çok sıcak bir ortamdı. tazecik börek ve sıcacık simit getirip zahmet eden doslara ayrıca teşekkür ederim. Bu arada Hüseyin (husmanx) arkadaşımla yakında size bir süprizimiz olacak, bekleyin bizi :)

EDİTÖRE NOT: Akşamsefası'nı bitişik yazıyorum :)

Son düzenleme:

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
İzmir sancağındaki tüm dostlara selam ve sevgiler. Bu kez de başaramadım, ama umarım bir sonraki toplantıda ben de aranızda olurum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Ucundan kıyısından sonundan da olsa yetiştiğime sevindim. Ben gelmeden giden dostları artık bir sonraki toplantımızda yakalarım diye kendimi teselli ediyorum. Her toplantımızda sayımız artıyor. Eminim ki İzmir'in potansiyeli daha çok... Bir sonrakine daha da büyük bir kadro ile toplanacağımızı tahmin ediyorum. Bir sonrakine 35 olan ses versin diyerek dostlarıma selam ediyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Müthiş bir buluşma olmuş.Özellikle Tarkan çizimi gerçekten çok güzel.
Katılım oranının da giderek artması ise çok güzel.
Umarız genç dostlarımızda bu toplantılara iştirak ederler.
Genç derken biz yaşlı falan değiliz haliyle.Onlar biraz daha genç.:)
Kandraks üstadımız yoktu sanırım.
Uzun zamandır forumda da yokluğu hissediliyor.
Umarım sağlık durumu iyidir.
Artık sizinde daimi bir ofisinizin bulunması şart bence.
Büyük Ankara buluşmasından sonra bölgesel ve tüm ülkeyi kapsayacak büyük avcılar toplantısı herkese yeni enerjiler getirecektir.
Toplantılara ait video paylaşımları olursa daha da iyi olur bence.
Tabii çok özele girmiyorsa.
Ama benim düşünceme göre sürekli olarak bir karargah artık size lüzumlu.
Bir anda aklıma Asteriks teki her sayının sonunda ki final toplantısı geldi.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim yalnız olmadığımızı bilmek benzer düşünce ve duygulara sahip insanların olduğunu görmek bile çok anlamlı kişisel olarak.
İyi varsınız dostlarım iyi ki varsınız hepinizin yüreğinden öperim.
Saygı ve selamlarımla.

AhmetCanal35

Süper Üye
29 Mar 2018
385
785
İzmir
Rica ediyorum şubatta toplanılacaksa 3 şubat olmasın :( 2. kez gelemiyorum toplantıya. Sanki Ali abi özellikle çakıştırıyor tarihleri :D

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Bu güzel buluşmada bir araya gelen çizgi roman tutkunu tüm dostlara selamlarımı, sevgilerimi gönderiyorum. Harikasınız.

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Gerclçekten korkunç bir soğuk vardı. Ama bu toplanmamıza engel olamadı. En güzeli de her toplantıda mutlaka bir kaç yeni dost ediniyoruz. Bir bakıyoruz ki sanki 40 yıllık ahbap gibiyiz. Bu defa da Özgür ve Tacettin abi böyle oldu. Kaynaşmamız sadece bir kaç dakika sürdü. Saat 11 den 18'e kadar muhabbete doyamadık. Emeği geçen herkese çok teşekkürler...

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
İzmir sancağındaki tüm dostlara selam ve sevgiler. Bu kez de başaramadım, ama umarım bir sonraki toplantıda ben de aranızda olurum.

Hakan abi, sevgili Haluk abinin cenazesinde karşılaşmıştık Ankara'da, ama ortam uygun değildi doya doya sohbet etmeye. Aslına bakarsan asıl biz (Oktay, ben ve Ahmet) Didim'e gelmeyi düşünüyorduk ziyarete. Bir de değerli Vefalı'yı ziyarete gitmeyi düşünüyorduk. İzmir'e gelebilirsen çok çok güzel olur. Bakarsın biz de gelebiliriz ansızın...