İzmir Sancagına teşekkür ederim.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,035
317,839
İlhan Akkaynak (Baybora) abimiz 1970,1971,1972,1973 ve 1974 yıllarına ait
Hey Dergisi digital arşivi oldugunu söyleyince
bir an önce İzmire gitmek,Bayborayla tanışmak arşivi almak farz oldu.
Sagolsunlar İzmir Sancagı süpriz yapdı,harika bir şekilde misafirlerini agırladılar,teşekkür ederim.
Sanki yeni tanışmış degilde 40 yıllık dost gibiydik.
Çizgi Diyarına gönül veren İzmir Sancagıyla tanışmakdan onur duydum.

ZxWYg0.jpg

soldan saga-Büyükbeyaz (Ali bey) ,kandraks53 ( İbrahim bey ),Ahmet Akyol,murtaza5,Oktay-izm ( Oktay bey ),açık renk gömlekli Baybora ( İlhan bey ),Lotototo (Haluk bey )

ZOYRYz.jpg

yT3SVZ.jpg

iOHIIv.jpg

Ahmet Akyol el emegi göz nuru hediyeler için teşekkür ederiz.

jzM2Oe.jpg

BAŞVEKİLİN MAHDUMU - Hadon (H.Adil Dönmez)'un Kitabı nı Adil Bey İzmir Sancagına hediye etdi,emanet kitapları teslim etdim.

7XPnRo.jpg

Sonradan gelen MD35 ( Mehmet bey ) le tanışmakdan onur duydum. ( soldan ikinci ) Mehmet bey yapdıgınız fedakarlıklar için özel olarak teşekkür ederim.

Gelecek nesiller için hiç bir karşılık beklemeden fedakarlık yapan İzmir Sancagına teşekkür ederim.​

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Sevgili murtaza5..
Bu güne ait ne kadar onur,gurur ve sevinç varsa sizden fazla
biz yaşadık..
Tek üzüntümüz sizi gerektiği gibi ağırlayamadığımız endişesi..
Zaten İzmir kütüğüne kaydınız yapıldı..Ne zaman isterseniz
başımızın üstünde yeriniz hazır..

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Altın kalpli adam denildiğinde işte Murtaza kardeş.Tanıdığıma çok sevindim. Kitap paylaşımları hepimizi sevindiriyor. Daha yapacak çok şeyi var. Durmak yok, Murtaza kardeş. Yüksek moralle paylaşımlara devam etmeliyiz. İyi ki varsın, teşekkür ederim. Tekrar görüşmek ümidiyle, sağlıcakla kal.:)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Bu gün orada olmak ve kitap sever dostlarla sohbet edebilmek benim içinde bir ayrıcalıktı....Ayrıca sevgili Murtaza Ağabeyin gönülden hiç bir karşılık beklemeden Diyar için yaptığı bunca fedakarlıktan sonra gitmemek bana doğru gelmedi.....Tekrardan hoş geldin,sefa getirdin gönlü güzel insan.....

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
Murtaza ağabeyi tanıyan biri olarak
herkesin ne hissettiğini iyi anlıyorum.
Çizgi roman ve paylaşım ruhu taşıyan
İzmir'in, Çizgi Diyarı'nın tüm güzel
insanlarına ve Murtaza üstadıma
selam, saygı ve sevgiler.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Özverili, candan, içi bir dışı bir, paylaşım için adeta yırtınan, artık unuttuğum iyi bir insanda olabilecek ne varsa hepsine sahip, Murtaza Bey'i konuk edip, onunla tanışmaktan onur duydum.
Rahmetli Haluk Yücesoy'un adeta bir kopyası gibi olduğunu görünce şaşırdım. Biraz sağlık sorunları olduğunu duyunca üzüldüm. Ama paylaşmak insana mutluluk veriyor da, yine de onun için gösterdiğiniz çabayı sağlığınız için esirgemeyin. Bakın her yaşadığımız gün bize ne güzel şeyler yapmaya fırsat veriyor değil mi? Her ne sorununuz varsa nasıl paylaşım için mücadele ediyorsanız, sağlığınız için de aynı gayreti gösterin, moralinizi hiç bozmayın.
Sağlıcakla kalın, yine görüşmek üzere.

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
İşimin İzmir dışında olması sebebi ile uzun zamandır İzmir toplantılarına katılma fırsatı bulamıyordum. Büyük Beyaz kardeşimin toplantı çağrısı beklenmedik bir sürpriz oldu. Günlük programım fırsat vermemesine rağmen toplantıya katılmaya karar verdim. İzmirli dostlarla yeniden bir araya gelme imkanını ve sempatik, alçakgönüllü, sevecen ve fedakar bir kişilik olarak izlediğimiz Murtaza dostumuzla tanışmak fırsatını da kaçırmak istemezdim. Gecikmeli de olsa toplantıya dahil oldum. Dostlarla yeniden buluşmak harika oldu. Müstesna kişiliği ile Murtaza dostumuzla tanışmak bizim için de onur oldu. Kendisini çok sevdik. Gelecek günlerde tekrar bir araya gelmeyi umut ediyoruz.

"Başvekilin Mahdumu" isimli kitabı hediye olarak aldık. Kitabın yazarı Hadon (M.Ali Dönmez) dostumuza ve Murtaza dostumuza zarif hediyeleri için teşekkür ederim.

Titiz ve özenli bir çalışmayla hazırlanan Zagor ve Teks'in görüntülerinin basılı olduğu üçlü duvar askılıkları hediyesi için Ahmet Akyol dostumuza da teşekkür ediyorum.

Hoş saatler çabucak geçti. Vedalaştık, tekrar buluşmak üzere...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Sohbetiniz ve mutluluğunuz daim olsun.
Telefonla dahil olduğum bu güzel toplantı her zaman olsun.
Dostlara selamlar,sevgiler.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Murtaza bey dostumuza gösterdiğiniz ilgi için ben özellikle teşekkür etmek isterim.
Murtaza bey her zaman söylediğim gibi dost insan.
İzmir ise zaten lokomotif gibi.
Orada ki dostlara nezaketleri için çok teşekkür ederim.
Güzel İzmir.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Memnun ayrıldığına çok sevindim, güzel insan. 'Yine bekleriz' dememe gerek var mı bilmiyorum. Her fırsatta gel. İçindeki çocuğun ölmesine de asla izin verme. Saygılar.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Bizlere yeryüzünde cenneti yaşatan güzel insanlar, iyi ki varsınız..

Sanırım bu gidişle netteki en geniş HEY arşivi diyarımızda olacak...

Yürekten teşekkürler..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
Tanıdığımız en güzel insanlardan biri olarak Murtaza dostumuzun İzmir kütüğüne kaydını yaptık.:)
Artık gelmesi için bir neden gerekmeyecek.
Tek sıkıntımız zamanın çabuk geçmesiydi, Hınzır su gibi akıp geçti.
Film koleksiyonuyla başımızı döndürdün ağabey.
Tekrar görüşmek için can atıyoruz, sağlıcakla kal.:)