YILLIK AVCILAR TOPLANTISI 9.Eylül Pazar

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Arkadaşlar!
Çizgi roman dünyamız bu hafta etkinliğe doymuyor...

Bir güzel etkinlik de Çizgi Roman ve Western Facebook Grubu tarafından İstanbul Kadıköy 'de düzenleniyor.
Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan YILLIK AVCILAR TOPLANTISI 9.Eylül.2018 Pazar günü Kadıköy Çarşısı 'nda saat 13.00 de gerçekleştirilecek.

Etkinliğe katılan çizgi dünyamızın önemli isimleri; Aslan Şükür, Hikmet Yamansavaşçılar, Ay Barka, Necati Derya, Devrim Kunter, Murat Sevinç, Fatih Matto, Kudret Sabancı, Abdülkadir Kural, Ümit Kireçci, Fuat Aktüre ve Süleyman Turan ile çeşitli çizgi roman gruplarının müdavimleri...

www.youtube.com/watch?v=-AgTcC6K650&feature=youtu.be

Moderatör tarafında düzenlendi:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Sevgili husmanX..
Bu tarihe ilk toplantıyı İzmir gurubu ayarladı..
Millet bir arada,bir derede kalmasın..
Nezaket icabı önce siz İzmir'e gelin,sonra hep beraber
İstanbul'a gidelim..
İstersen yaşlılara sor yakışanı bu..
Gelemezseniz,gelemezsek bile gönlümüz sizinle..

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Ben zaten İzmir 'deyim. Buradaki toplantılara katılıyorum. İstanbul 'da yaşayan arkadaşlarımızdan bu etkinliğe iştirak etmek isteyenler olabilir. Bilgi vermekte fayda var.

supergogo

Yeni Üye
30 Eki 2012
2
14
Pazar günü 2.Yıllık Avcılar Toplantısı'nı Kadıköy Çarşısı'nda düzenliyoruz.. Geleneksel hale gelmesi için uğraşıyoruz.. Grup-şahıs ayırmaksızın istisnasız herkes davetlidir.. Gelin tanışalım..

Cutepie

Yeni Üye
26 Ocak 2018
18
30
Çok kıymetli ve bir o kadar da mütevazi isimlerle tanışmak, Aslan abi'ye iki kapak imzalatmak için kaçırılmaz fırsat.
Ay Barka Hn dan eski Tay günlerini dinlemek ise paha biçilemez.

Önder Çakı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
5 Ağu 2012
263
1,734
Çizgiroman ile ilgili yapılan tüm etkinliklerin bir araya toplanabilmek için fırsat olduğunu düşünüyorum.

Kütük yarışmasına adımı yazınız.

Son düzenleme: