İzmir, 9 Eylül pazar günü beraber olalım.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,993
denize sıfır
dwg98gh83prptwyea.jpg

dwg9rtbtnktt576si.jpg

İzmir, 9 eylül pazar aynı yer aynı saat.
Menü bildiğiniz gibi.
Çayyaş olmak sorun değil.
Kıyafet kahraman olduğunuz belli olmayacak şekilde olsun.
Size bir aşk masalından şarkılar söyleyeceğim.:)
Yoğun istek üzerine balede yaparım.:)
Gelin gari.:)

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,436
hiçbiryerde :)
Böyle bir davete icabet etmeyenden şüphe duyarım.
Bakalım ben de orada olacak mıyım? Bale izlemek
en sevdiğim şeylerden biri ama o da biraz
şüpheli tabii. Hürmetler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,603
Kilometre çok uzun olmasa sırf bale gösterisi için katılmak isterdim,

izmir ekibinden fransızca bilen aranmaktadır.

Saygılar bol muhabbetler.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
9 Eylül günü toplanacağımızı sihirli kemiklerde görmüş,sevgili Necdet dostumuzun doğum günü kutlamasına yazmıştım..Kutsal kemikler beni yanıltmadı..
Artık büyük bir büyücü sayılırım..
Eski defterleri,eski borçları karıştırmak yok..
Kesin gelirim,bu yaşa kadar hiç bale seyretmedim..
Bu konuda ilk defa milli olacağım..
Görüşmek üzere..Öpüldünüz..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,993
denize sıfır
Bir kısım bale, bale diye çılgınca alkışlıyor, diğer grup rap istiyor.
Haliyle bende arada kaldım. Artık doğaçlama girerim ne çıkarsa o.:D

dwnemaepkk7f2ttnc.jpg

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Toplanmak konusunda İzmir rekorlara doymuyor.:)Yine mi ? Elbette yine.:)
Buluşmalarınız ve toplantılara katılan dostların resimleri ile bizlerde oldukça mutlu oluyoruz.
Bu sefer birde video çekip youtube da paylaşırsanız çok güzel olur düşüncesindeyim.
Bu şekilde hem toplantılardan görüntüler daha canlı olur , hemde toplantılara katılamasakta bir nevi iştirak etmemiz gibi bir durum oluşur.
Bale konusunda fazlaca bir şey diyemiyorum çok hoşlandığım bir şey değil.Bizim ki yağlı güreş ,karakucak güreşi tarzında yerli ve milli sporlardan olacak.Hatta greko - romen olsa bile olmaz.Çelik çomak yerli ve millimi bilmiyorum açıkçası yada körebe yerli ve milli değilse oynamamak lazım.Okey mesela oda yerli ve millimidir bilmiyorum.Değilse bundan sonra gösterge bile gösterirsem DNA larını taşıdığım atalarımın laneti Okeyin üzerine olsun.Tavla konusunda ise çok umutluyum bence hem yerlidir hem millidir hem de milli bir duruş sergilemektedir.
Fumettiler ise aynı gemidemidir acaba ? Tartışmaya açık bir konu.Frankofon ile Fumettiler bence aynı gemide değildir olamazlar.Gemi ile ilgili ne kadar ilginç deyim ve atasözü var değilmi ?
Batan geminin malları gibi.Yada Geminin karaya oturması, sıçanların batan gemiyi ilk kaptanların ise son terkeden olması , yada senin ki baştan kara gibi.( Senin ki baştan kara deyimi Osmanlı dönemimde bir kısım yeniçerilerin savaştan kaçarak gemileri karaya oturtmaları yüzünden İstanbul da ki atalarımız tarafından üretilmiş yani senin zaten savaşmakta gönlün yok senin ki baştan kara anlamında )
Birde Nuh'un gemisi var.İçinde her türlü hayvanat ve nebatatın bulunduğu gemi.Dum çıs dum çıs dum çıs dum dum çıs.( Bu kelimelerin konu ile ilgisi yok sadece araya fon müziği olarak almak istedim.)
Kısaca ve özetle hatta istem sonucu gibi bir bağlama yaparak.
Katılımcıların sayısının artması dileklerimle iyi eğlenceler şimdiden.

AhmetCanal35

Süper Üye
29 Mar 2018
385
785
İzmir
Bu ayki toplantıya katılamıyorum :'( Gelecek toplantı için kurabiye sözü vereyim bende. Bale yapamam ama çok iyi kurabiye yaparım :p

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,993
denize sıfır
Sabah mümkün olduğunca erken geleceğim. Ahmet seni görmeyi isterdim ama sonraki toplantımıza aç geleceğiz artık.:)

Önder Çakı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
5 Ağu 2012
263
1,734
İzmir'deki dostlarımıza selamlar,
Bir sonraki toplantınızda birlikte olmayı çok isterim-z.
İyi eğlenceler diliyorum.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,993
denize sıfır
Fotoğrafları perşembe günü paylaşacağım pc arıza yapınca gecikti maalesef. Bu durum için özür dilerim.