İzmir, toplanma vakti geldi. 22 Temmuz diyelim.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Bozulan laptop yapıldı, sahalara dönebiliriz.
Arkadaşlar 22 temmuz pazar toplanalım istiyorum eğer uygunsa Nasa'ya bildireyim.:)
Harddisk getirin, bellek getirin ben laptopu, harici depomu getireceğim bende olanlardan istediğinizi alabilirsiniz.
duyhlqudgoxxccbij.jpg

RD1907

Yeni Üye
3 Mar 2016
70
527
22 Temmuz bana uyar :)
284 GB çizgi roman arşivim var, hem de acayip düzenli, herkesle paylaşırım...
Sağlam gelin :)
Hem tanışalım, hem paylaşalım...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Aslında Batman orada büyükbeyaz'ı tokatlamalıydı..
Lan! bu zamana kadar aklın nerde idi uyuyormuydun diye..
Neyse zararın neresinden dönersen kardır derler..
Gidelim bariii...
Nede olsa yeni dostlarla tanışacağız..

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Çizgi roman uleması yeniden bir araya geliyor.:)
Yine mi ?:)
Güzel sohbetler iyi paylaşımlar renkli saatler dilerim.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
22 Temmuz bana uyar :)
284 GB çizgi roman arşivim var, hem de acayip düzenli, herkesle paylaşırım...
Sağlam gelin :)
Hem tanışalım, hem paylaşalım...

Sakın unutma kardeşim.Ben biletimi şimdi aliyorum
Birinci sıra benim.Espiri yaptim.Kardeşlerime canim feda.Allah nasip ederse oradayim.Tum kardeşlerime sevgi ve selamlar.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Sevgili arkadaşlarım, canım kardeşim Büyük Beyaz, bir önerim olacak.İzmir'in sıcağı malum, bir de Atmosfer Kafenin naylon kaplamaları, inanın turfanda meyve oluruz.Acaba bu sıcak ortama uygun daha serin bir yerde toplanamaz mıyız? Mesela İnciraltı Engelliler parkı.Denize sıfır.
Bir öneri.Yine de sizler ne derseniz o olsun.Sevgiyle, sağlıkla kalın.Selamlar.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Necdet arkadaşımız sıcak konusunda haklı. Ben de geçen seneden biliyorum,
o sıcakta saatler ilerledikce sarhoş gibi bir haller olmuştum.
Atmosfer kafe dünya atmosferinin üst katmanlarında olsa idi ne iyi. Ama ekvator bölgesinde kurulmuş sanki.
Yalnız orası hepimiz için çoğunlukla yer olarak uygun. Sadece Üçyol civarında klimalı bir yer olsa en güzeli olur bence.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Tamam biz geliş için yol bildiririz ben Alaçatı'dan geliyorum İzmir ahalisi
yazsın buraya merkezi bir yerde buluşur öyle gideriz.
Telefonumu özelden yazayım.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Ahmet Canal35 arkadaşım sizin daha önce bulunduğunuz gibi ben de şu an uzun yıllardır Bozyaka'da oturuyorum. Toplantıda konuşacak ortak güzel konular bulacağımızı tahmin ediyorum. Anladığım kadarı ile manga ve tarih konulu paylaşımlara ilgi duyuyormuşsunuz. Tarih benim de ilgi alanıma giriyor. Sizin beğenip epey paylaşım yaptığınız manga türüne ise pek ısınamadım.
Toplantımızın yapılacağı Atmosfer Kafe'ye gitmek için Buca'dan Konak'a gitmeyin. Buca'dan metroya binip, Üçyol'da inin, daha kolay. Üçyol metrodan çıkınca karşı tarafa yani deniz tarafına geçin. Atmosfer Kafe, metro çıkışından sonra birkaç yüz metre ileride. Hürriyet Parkı'nı bilirmisiniz, onun tam karşısındaki sokakta. Tam orada eskiden yüksek merdivenli bir yaya üst geçidi vardı, belki hatırlamışsınızdır, şimdi o yıkıldı, işte o bir zamanlar var olan üst geçidin bulunduğu yerin tam karşısındaki sokakta, aşağı yukarı yüz metre ileride sol köşede toplanma yerimiz olan Kafe görünür.

Son düzenleme:

AhmetCanal35

Süper Üye
29 Mar 2018
385
785
İzmir
Ahmet Canal35 arkadaşım sizin daha önce bulunduğunuz gibi ben de şu an uzun yıllardır Bozyaka'da oturuyorum. Toplantıda konuşacak ortak güzel konular bulacağımızı tahmin ediyorum. Anladığım kadarı ile manga ve tarih konulu paylaşımlara ilgi duyuyormuşsunuz. Tarih benim de ilgi alanıma giriyor. Sizin beğenip epey paylaşım yaptığınız manga türüne ise pek ısınamadım.
Toplantımızın yapılacağı Atmosfer Kafe'ye gitmek için Buca'dan Konak'a gitmeyin. Buca'dan metroya binip, Üçyol'da inin, daha kolay. Üçyol metrodan çıkınca karşı tarafa yani deniz tarafına geçin. Atmosfer Kafe, metro çıkışından sonra birkaç yüz metre ileride. Hürriyet Parkı'nı bilirmisiniz, onun tam karşısındaki sokakta. Tam orada eskiden yüksek merdivenli bir yaya üst geçidi vardı, belki hatırlamışsınızdır, şimdi o yıkıldı, işte o bir zamanlar var olan üst geçidin bulunduğu yerin tam karşısındaki sokakta, aşağı yukarı yüz metre ileride sol köşede toplanma yerimiz olan Kafe görünür. Bulmada zorluk yaşarsanız veya daha çabuk bulmak isterseniz, aşağıda vereceğim cep telefonumu hemen not edin. Mesajımı okuduğunuzu ve telefonumu not aldığınızı belirtin, tel numaramı bir gün sonra sileceğim. Gelmenize yakın ararsanız yardımcı olurum. İlk defa gelecek diğer arkadaşlara da yararlı olmuşumdur umarım.

Hürriyet parkını biliyorum. Tarifiniz için teşekkür ederim. Ama bucaya daha metro yapılmadı :( üçyol otobüsüne binerim. Daha kolay olur. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
AhmetCanal35 arkadaşım, senden bir ricam, yukarıda benim kendi mesajımda telefon numaram konusunu ve ismimi sildiğim gibi sizin mesajınızın üstündeki alıntı kısmında da silermisiniz. Siz noyu aldıktan sonra gereksiz.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Çok uzun kalamayacak olsam da ben de geliyorum tabi ki. Bu ayrılık uzun oldu. Hasret gidermek lazım. Değerli Necdet abim, gelirken mutlaka harddisk getir. Anladın sen onu.