Gandor 08'i Artvin'de Buldum.

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
IMG-20180628-_WA0002.jpg

IMG-20180628-_WA0003.jpg

Uzun zamandır forumumuzda görülmeyen, benim ve yöneticilerin telefonla bile ulaşamadığı Selahattin Abi'yi 5 saatlik yolculuğumun ardından Artvin İş Kurda ziyaret ettim.Aşırı sıcak bir gündü.Biraz değişmiş olmalıyım ki, öğle sonrası işbaşı için Daireye giren üstat beni tanıyamadı.Buyrun yardımcı olayım dedi.Telefonumdaki numaralar kısmında kendi nik adı olan gandor kelimesini görünce uyandı.İçeri girip, çaylarımızı içtik.Mesai arkadaşlarının da katılımıyla, mesleğimizdeki bazı sıkıntılarla ilgili konuştuk.Zeki Abi(ertuğrul) ve Murat'ı (Shoryuken) aradık.Üstat, bu aralar boş olduğunu, tekrar paylaşım yapacağını söyledi...

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
İyi ki konuşan çizgiler gitmiş Artvin'e...
Benden de selam olsun Artvin beyine...
Bide fotoğraf olsaydı tadından yinmezdi...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Paylaşımlar neyse de dostumuzu özledik.sanal ortamda bir kaç kez görüşmüştük,işlerinin yoğunluğunu öne sürmüştü .Biliyordum bu dostluk ortamından daha fazla uzak kalınamaz.İlk paylaşımını dört gözle bekliyorum dostum.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Çok güzel bir haber. Selahattin Bey'in emekleri çok büyük sitemizde. Aynı Profesör Haluk Bey gibi, özverili, sabırlı ve sayısız paylaşımlarıyla bizleri sevindirmişti.
Allah da onun sitemize girmesinin önünde engel olduğunu düşündüğüm sıkıntılarını gidererek onu sevindirsin.
Kendisini elbette çok özledik. Buna vesile olarak bizleri ümitlendiren, konuşan çizgiler'e de çok teşekkürler.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Özledik üstadım haluk abi gittikten sonra pek görüşemedik arayı fazla uzatma diyarımızın hem atom karınca hemde kütüphane kurduydun el atmadığın bölüm kalmamıştı birden çekilince bir rahatsızlık veya kırgınlık mı oluştu acaba diye endişelenmiştik.sizi iyi görünce mutlu olduk sağlıcakla kalın...

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Çizgiroman sevdası ve ortak paydası hepimize pek çok güzellikler yaşatıyor. En güzeli de dostluk. Giden arkadaşa helal olsun. Artvin'deki diyar dostumuza selam ve sevgiler..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Foruma girdiğimde gözlerimin aradığı isimlerdendi sevgili Selahattin ağabey.. Onu bulup bu şekilde bile hasret gidermemizi sağladığınız için teşekkürler ve de bol bol selamlar...

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
977
Eksikliğini her daim hissettiğimiz üyelerdendi sayın gandor08. Haluk abili günleri hatırlattı birden bana. Resimler de konulunca daha bir anlamlı paylaşım olmuş. Çok teşekkürler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,491
Teşekkürler arkadaşlar, uzun bir ayrılık oldu, üst üste olumsuzluklar yaşadım hayatımda bir nevi küstüm hayata, anlamı kalmadı hayatın, Haluk abiyi inanın bende çok arıyorum. Nasipse topladık kafayı kaldığımız yerden devam.

Herkese tekrar merhabalar.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Teşekkürler arkadaşlar, uzun bir ayrılık oldu, üst üste olumsuzluklar yaşadım hayatımda bir nevi küstüm hayata, anlamı kalmadı hayatın, Haluk abiyi inanın bende çok arıyorum. Nasipse topladık kafayı kaldığımız yerden devam.

Herkese tekrar merhabalar.
Efsane geri döndü.. Belki sevgili Haluk ağabey geri gelmeyecek ama en azından sen aramıza döndün sevgili Selahattin ağabey, bu da bir nevi teselli oldu bizler için. Zira bu sitede onu en iyi anlayan ve yolundan giden büyüklerimizden biri de sen idin.. Hoş geldin, şeref verdin ağabey..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,491

Efsane geri döndü.. Belki sevgili Haluk ağabey geri gelmeyecek ama en azından sen aramıza döndün sevgili Selahattin ağabey, bu da bir nevi teselli oldu bizler için. Zira bu sitede onu en iyi anlayan ve yolundan giden büyüklerimizden biri de sen idin.. Hoş geldin, şeref verdin ağabey..

Haluk Abinin vefatını geç duydum ve katılamadım, gerçi o zamanlarda katılabilirmiydim bilmiyorum. Haluk Abinin yerini hiç birimiz dolduramayız, o daima kalbimizde olacak. Uzun bir aradan sonra tekrar çizgi romana ve diyara dönmek banada iyi geldi. 3 gündür yabancı çizgileri inceliyorum, öğleden sonra girdim diyara kaldığım yerden eksikleri almaya çalışıyorum. Yavaş yavaş adapte olur ve kalınan yerden devam ederiz kardeşim. Teşekkür ederim güzel temmenni ve yorumun için.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili Selahattin tekrar aramızda olmana çok sevindim.
Her anlamda katkın çok fazla, asıl önemlisi ise atom karınca hızın ve positif düşünce yapın.
Tekrar hoş geldin.
Artvin'e selam ve sevgiler.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,146
İSTANBUL
Sevgili Selahattin nihayet geldin.
Gözlerimiz seni arar oldu,olumsuzluklar hayatımızda çok var.
Bende 5 yıldır o olumsuzluklarla mücadele ediyorum.
Tam bitti derken yenisi üstüme gelmiyor adeta üstüme 2 ton gibi çöküyor.
Bir şeyler yapmaya çalışıyorum kafamı dağıtmak için resim çiziyorum,bağlama çalıyorum,çizgi roman okuyorum.
Çizgi Diyarına dostalarımın yanına giriyorum.
Toplantılarına gidiyorum.
Değerli büyüğüm ERTUĞRUL Zeki abinin karargahına gidiyorum.
Bir nevi iç huzuru buluyorum.Kung fu Panda gibi :)
Ne yapayım artık bu saatten sonra bize iç huzur lazım :)
Aramıza iç huzuru bularak geldiğini temenni ederek.
Hoş geldin diyorum :)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,491
Sevgili Selahattin nihayet geldin.
Gözlerimiz seni arar oldu,olumsuzluklar hayatımızda çok var.
Bende 5 yıldır o olumsuzluklarla mücadele ediyorum.
Tam bitti derken yenisi üstüme gelmiyor adeta üstüme 2 ton gibi çöküyor.
Bir şeyler yapmaya çalışıyorum kafamı dağıtmak için resim çiziyorum,bağlama çalıyorum,çizgi roman okuyorum.
Çizgi Diyarına dostalarımın yanına giriyorum.
Toplantılarına gidiyorum.
Değerli büyüğüm ERTUĞRUL Zeki abinin karargahına gidiyorum.
Bir nevi iç huzuru buluyorum.Kung fu Panda gibi :)
Ne yapayım artık bu saatten sonra bize iç huzur lazım :)
Aramıza iç huzuru bularak geldiğini temenni ederek.
Hoş geldin diyorum :)

Teşekkür ederim.