İzmir, 15 Nisan kitap fuarında buluşalım.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,008
denize sıfır
Arkadaşlar 15 Nisan pazar günü İzmir Kültürpark kitap fuarında toplanıyoruz. Karaoğlan Ahmet abimizde İzmirde olduğu için bize katılacak. Ona kitap fuarına nasıl ulaşacağını tarif edeceğiz. Orada biraz eşek yüküyle kitap alışverişi yapıp üst katta kafeteryada çörekleniriz diye düşünüyorum. Belki duruma göre yine Atmosfere geçeriz ama vaktimiz yolda geçmesin istiyorum.
Neyse, mesajı aldınız.:)
Selamlar.:D
Hadi, alalım oraları.
dseak3718vv2ctoih.jpg

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Oğlak yayınları geçen sene 600-700 sayfa Teks 'leri, Dampyr, Julia, Dylan Dog, Martin, Nathan gibi ciltleri 10 TL. den sattı. Ben sonuna denk geldim. Tek tük kalanları alabildim. Millet bavullarla gelip el koymuş. (Büyük ihtimalle internetten 2-3 kat fiyata sattılar) Ben yandım siz yanmayın, ilk günden kapılarına dayanıp nevalenizi edinin...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Buluşma

Sevgili Ali'cim,bir engelim olmaz da, Allah nasip ederse oradayım.Özlüyorum kardeşim sizleri,var mı ötesi.Muhabbet süper,kardeşçe paylaşım süper.Herkes elindeki olanağı ,bilgi olsun,kitap veya film olsun,hiç düşünmeden paylaşma yarışında.Bundan daha güzel bir dünya olur mu?Ama olur da bir aksilik denk gelir,resimlerinizle teselli olurum.Tüm kardeşlerime sevgi ve selamlar.

Ben de yol tarifi rica ediyorum.Metrodan Basmane'de insem uygun olur mu?Oradan tarif ederseniz güzel olur.

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,008
denize sıfır
Birkaç gündür ağır bir grip geçiriyorum arkadaşlar,hatırlatıyorum fuar buluşmamızı.
Toplandığımızda size Thanos'u yenebilecek 5 süper kahramanı açıklayacağım, kağıt kalem bulundurun.:)

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Fuarda İzmir Karikatürcüler Derneği 'nin de bir standı var. Oraya da küçük bir ziyarette bulunalım...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,636
İzmir
Ne yazıkki 15 Nisan pazar günü çalışıyorum. İş için şehir dışında olacağım.
Bu sebeple aranızda olamayacağım için üzgünüm. Tüm dostlarıma selamlar.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Birkaç gündür ağır bir grip geçiriyorum arkadaşlar,hatırlatıyorum fuar buluşmamızı.
Toplandığımızda size Thanos'u yenebilecek 5 süper kahramanı açıklayacağım, kağıt kalem bulundurun.:)
Gelemem diyorum öfff öf,sen gel diyorsun..
Fuarı bulamam diyorumöff öf,sen bul diyorsun..
Napçem ben şincik..