Karargah'ta Neşe Dolu Bir Gün Daha...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149

Neşe dolu insanlarla neşeli bir gün daha geçirdik.
Her zaman ki gibi muhabbet ve çay eşliğinde zamanın nasıl geçtiği anlaşılmadı.
Dr.zeko dostumuzun süprizleri hepimizi mutlu etti.
Sevgili dostumuzun doğum günü tekrar kutlu olsun.
Tüm dostlara selamlar,sevgiler.

20180312_200946.jpg

IMG-20180312-_WA0016.jpg

20180312_210738.jpg

Dostlara her zaman içecek çayımız ve muhabbetimiz var,bekleriz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Mister No tişörtü varsa gelirim yoksa beni bir daha göremezsiniz...
drzeko dostum ile bir gün yine GOP meydaanda o yere gidelim...
Bize fıkra anlatsın bizde yeryüzününün en güzel fıstıklarını yiyelim...
Gülen yüzlere selam...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Çizgi roman muhabbeti harikaydi.
Drzeko gelince ortalik şenlendi
iyice. Resim sanati hakkinda küçük
küçük bir kaç ince bilgi öğrendim
dostlarin sohbetleri arasinda.
Neyse yediklerimizi anlatmayayim,
geç kalan dostlar çok şey kaçirdi
diyeyim sadece. Selam ve saygılar
herkese.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Her yaştaki çizgi severlere örnek olabilecek son derece güzel bir tablo.
Dostluk , arkadaşlık , kardeşlik , koşulsuz sevme , iyilik ve vicdan etrafında birleşme için bu buluşmalar çok güzel örnekler.
Şunu artık net bir biçimde sıklıkla ifade etmeliyiz.ÇİZGİ ROMAN OKURLARI DEĞERLİ İNSANLARDIR.Arada istenmeyen kazalar olsa da zaman zaman olumsuzluklar olsa da kitap okurları gerçek anlamda kaliteli ve yetenekli insanlardır.
Bu buluşmalara ilişkin anekdotlar ,resimler gülen yüzler ,ortaya çıkan ambians ve sinerji ile birlikte gelecek için çok umut veren hadiseler.
Paylaşım platformları artık anonim bir özelliğe doğru evriliyor.Doğru olanda bu zaten.Herkes için herkes adına herkese ait bir nitelik kazanıyor.
Bunlar güncel durum değerlendirmem olmakla birlikte.

CatClaw ( Kedi Pençesi )kitabı orjinal mi acaba bizde hep yarım kalmıştır bu seri.Çizimleri ile ilginç konu ve görselleri ile Marvel ve DC nin bile üzerinde bir yapımdı.Benim bilirsiniz kıskanma konusunda ki duyargalarım bazan açık bazan kapalıdır.Benim gözüme ilk ilişen şey CatClaw oldu nedense bilemiyorum.:)Bu kitabın çevirisi yapılacak mı acaba bu harikulade eser bir yerlerde bekliyor bizleri.
Yok kesinlikle bir kıskançlık duymadım halada duymuyorum asla bende öyle şeyler olmaz.:)
Bol bol bir araya gelin ancak CatClaw bizimde hakkımız.( Hak gibi görmeye başladım şimdiden.:))
Önder beyin Mister No tişörtü ise efsane olmuş gerçekten yakında bir çok yerde görürseniz şaşırmayın.Bu konu da ciddiyim.Kİmsenin aklına gelmemiştir böyle bir tasarım.
DrZeko üstadımızın ( gerçek anlamda tam bir beyefendi tek derdi kitap okunması olan harika bir insan ) yeni yılını tekrar tebrik ederim.

Unutmadan CatClaw meselesi çok önemlidir.Unutulacağını düşünmeyin.:)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Mister No tişörtü varsa...
O tişörte bende bayıldım. Çok güzel, keşke benim olsa... :D

Unutmadan CatClaw meselesi çok önemlidir.Unutulacağını düşünmeyin.:)

Benim de dikaktimi Cat Claw posteri çekti. Alfa yayınları 9. sayıda bıraktı daha sonra bu sayıları iki cilt olarak tekrar bastı.
Devamını Hırvatça bulmak mümkün ama ingilizcesi yok. Hırvatça çeviran bir dostumuz çıkarsa ben balonlamasına talibim.

Karargaha girip neşe ile ayrılmayan yoktur herhalde.
Selam ve saygılar hepinize.

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,374
izmir
İstanbul'lu dostları birarada görmek tabi ki bizleri çok mutlu ediyor. Keşke mesafeler engel olmasa da sık sık muhabbet edebilsek. Lakin, karargahı işgal etme planlarımızı uygulama zamanı çok uzak değildir, bilgilerinize arz ederim.

(Rahmetli Haluk abi ile ne zaman biraraya gelsek "karargahı arayıp durum ve görüşleri bildireyim" derdi. 'bilgilerinize arz ederim' deyince o geldi aklıma. Cennetten izliyordur bizi.)

Saygılarımla...