Ersin BURAK Sergisi ve Eski Dostlarla Tanışma!..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bugün Göztepe'de Ersin BURAK sergisinde hem dernek hem de çizgi diyarını temsilen bulunduk...
Ersin BURAK ve diğer dostlarla resimden , çizgi romandan ve diğer şeylerden bahsettik...
Ama en güzeli sevgil oks ile tanışmaktı...
Çizgi Diyarını bu yüzden çok seviyorum.
Bize Türkiye'nin her yerinden dostlar kazandırdı.
Çıkacak Tarkan dergisinin prova baskılarını gördük...
Velhasıl çizgi ile dolu bir gündü...
Buyrun resimler;

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,322
Volto Nascosto nun efsane ressamı.Çok değer verdiğimiz insanlar bir arada böyle değerli insanları bir arada görünce hepinizi yürekten tebrik eder başarılarınızın daim olmasını temenni ederim.Gurur duyuyoruz hepinizle.Yüreğinizden öperim.

Önder Çakı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
5 Ağu 2012
263
1,722
Ersin Burak, üstadın sergisinin verimli olmasını dilerim.
Kaçırılmayacak bir günmüş.
Ersin abi ve Tan Burak'ın Tarkan sohbeti yaparken gormek benim gibi tüm çizgiroman severleri ayrıca ümitlendirdiğini de düşünüyorum.
Yarim kalan macera tamamlanır mı?
Yada,maceralar devam eder mi?
İnşallah tamamlanırda,ederde.

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Hepimiz Kara Murat'ız ama ben bu sergide Tarkan'ım. Serginin başarılı geçmesini canı gönülden diliyorum. Ersin Burak üstada saygılar, sevgiler.

Son düzenleme:

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
evet inşaallah macera devam eder.. ersin burak'ın çizgi stili sezgin burak'a çok yakın.. yakışır!..

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,795
Aramızda kalsın ama bence Ersin Burak çizgileri, Sezgin Burak çizgilerinin kat kat ilerisindeydi hep. Tarkan'ın haftalık yayınlandığı dönemde de çocuk gözlerimiz, Ersin Burak'ın büyük bir titizlik ve detaycılıkla çizdiği sayfaları, abisinin daha hızlı çizildiği belli olan sayfalardan kolaylıkla ayırt ederdi. Derginin orta sayfa hikayelerine ya da posterlerine hazırladığı çizimlerin her biri sanat eseridir.
Çizgiromanımızın en büyük ustalarından ve efsane isimlerinden Ersin Burak'ın yıllar sonra (sonunda) tekrar Tarkan çizecek olması çizgiroman dünyamız adına bir heyecandır, büyük bir olaydır.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Muhteşem bir sergi ve muhteşem ziyaretçileri.
Deniz Gezmiş'in resmi daha özenli ve daha yüksek boyutlu çekilseydi iyi olurdu.
Ersin Burak'ın Tarkan maceraları çizecek haberi de çok sevindirici.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Tabiatıyla eksikliğim hissedilmiş ama olsun gençler gidip ziyaret etmişler ustalarını güzel şeyler bunlar...