08.05.2017 konuşan çizgiler Ankara'da

12 Şub 2010
15,006
543,750
Akçaabat'tan konuğum var bugün.

Davut kardeşimiz ziyarete geldi.

Türkiye Çocuk Dergisi, sohbetin ana konusu oldu bugün
Dostların kulağını çınlattık.
savok, ertuğrul, Talat Güreli telefonda sohbete iştirak ettiler.

Yolu Ankara'ya düşen tüm dostları her zaman bekliyoruz.

20170508_155959.jpg

20170508_160104.jpg

20170508_160836.jpg

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
Muhtemelen beyaz saçlı abimiz profesör :) , çok sıcakkanlı bir görüntü izlenimi veriyor, ellerinden öperiz :) Diğer Akçaabatlı arkadaşı belki görmüş olabilirim diye biraz daha yakından bakayım dedim çıkaramadım, keza Akçaabat'ta da 4 yıl ünili olarak bulunduk :) Forum karadenizli hemşerilerden geçilmiyor :), maşallah diyelim ve sizlere de selam ve sevgilerimizi yollayalım..

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Sevgili Sinoplu, Türkiye 7 coğrafi bölgeden oluşuyor ya, Haluk Abi 7/1 karadenizlidir. O ofisi siz de görmelisiniz...

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Geçen yıl bu ayda yine Ankarada'ydım.O zamandan beri tekrar Milli Kütüphane'ye gidip kalan işlerimi tamamlamak hem de Haluk Abiyle buluşmak düşüncem vardı.Fakat belirlediğim bir gidiş planım yoktu.Abimin oğlunun düğünü söz konusu olunca mecburen tekrar bize yol göründü.Arada bir böyle değişiklikler, yorgun kafaya iyi geliyor.(Bu arada yeğenimiz evlilik konusunda bizi geçmiş oldu).Milli Kütüphaneden ayrıldıktan sonra işyerinin krokisini aldığım Haluk Abi'nin işyerine gittim.Uykusuzluğun verdiği yorgunluğun etkisi hala üzerimdeydi.Fazla çay içmeyi sevmediğim halde 4 bardak çay içtim.Haluk Abi ise ayrıca hiç ara vermeden nikotin takviyesini yaptı.Hatta, kendisini ilk gördüğümde de duman makinesi elindeydi.Üstatla çizerler, yerli-yabancı çizgi romanlarla ve güncel konularla ilgili konuştuk.Telefonda Savok, ertuğrul(Zeki Bey) ve Talat Abiyle görüştük.Cuma akşamı İstanbul'da bir Çizgi Diyarı toplantısı söz konusu...Öğle civarındaki güneşli havanın, yerini önce rüzgara sonra da yağmura bıraktığı bir Ankara gününde ben yine sırılsıklam ıslanmaktan kurtulamadım...

Son düzenleme: