30 Nisan 2017 İzmir (Kitap fuarı) buluşması

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,370
izmir
Her ne kadar "Kitap Fuarı" adı altında açsam da konuyu, fotoğraflar fuardan değil. Zira kimse yanında fotoğraf makinası getirmemiş. Tabletle çektiğim fotoğraflar aşağıdadır...

İlk karemizde sevgili "Rambo35" (Erdal) ve sevgili "Baybora" (İlhan) yer almakta...

Sevgili "Büyük Beyaz" (Ali) ve "Rambo35"

Sevgili "Kandraks53" (İbrahim) ve "Dindar Diker"

Sevgili "Lotoloto" ve "Kandraks53"

"Oktay_izm" (yani ben) "Büyük Beyaz" "Rambo35" " Baybora"

"Dindar Diker" ve "Oktay_izm"

Muhabbet ve fuar muhteşemdi. Küçük bir ganimet elde ettik tabi ki. Oğlak yayıncılık harika bir indirimle sevenlerinin hizmetindeydi. Sevgili "İlyas Erkul'a da uğramadan, para nasip etmeden geçmedik. Anlatmakla olmaz mutlaka yaşamak gerekliydi. Sevgili Büyük Beyaz'la gelecek yıl daha erken fuara uğrama sözü verdik. Hadi hayırlısı...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
Harika, yaz sezonunu açtınız.
Dostları fotoğraflarda da
olsa görmek mutlu etti.
Yok yazılanları da sonra
görmek üzere diyelim.
Selamlar, saygılar.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Resimlere bakan dostlar farketmiştir..
Dalgın dalgın elimdeki boş su şişesine bakıyorum..
Düşünüyordum ki,7 kişiyiz..Ha desen elimdeki şişeye sığarız..
Biliyorumki,damacana'lara sığmayacak kadar İzmir'li var..
Neredeler,niye gelmiyorlar?.
Efkarlanıverdim..Genede gelecek toplantıdan umutluyum..
Teşekkürler kanka..

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,017
denize sıfır
Fuar bir gömlek sönüktü ama yinede zevkle gezdik.
Kıytırık kapaklı, eskimiş parçalanmış bir Kızılmaske için 15 tl istediler buz gibi soğuduk.
Turu sürdürünce Oğlak yayınlarına uğradık, tuğla kalınlığında tüm Dampyr ve Martin serilerini görünce ağzımızın suyu aktı tanesi 10 tl çok uygundu birkaç tane aldık tabi ki.
Oğlak yayıncılıktan çıkan Hombre'ler 5 tl idi ama son kalanı ben aldım ucuz olunca kapışılmış.
Ayrıca üyemiz Amonopsis (Cevat abimiz) ile fuarda tanıştık ama muhabbet kısmına dahil olamadı sonraki toplantılarda muhabbete ortak edeceğiz.
Gelmeyen arkadaşlara üçer beşer ayvalık tostu yazdık, bazılarına bir demlik çay yazdık. Yani bir sonraki toplantımızda hesap ödemeyeceğiz.:D
Keyifli bir gündü ve yine doyamadık elbette.
Yakında görüşelim diyorum.:)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Her ne kadar bu aralar toplantılara gelemesemde,gönlüm hep sizinle....Özelikle İbrahim Ağabeyimin o dalgın bakışları beni derinden etkiledi,ve sitem dolu sözleriyle bir kez daha üzüldüm....Ama durumumu bildiği için eminim bu aralar uzak kalmamı anlıyordur,ve bunu en kısa zamanda telafi edeceğime dair kendisine buradan söz veriyorum....:) İzmirli tüm dostlarımı en azından burada resimlerde bile olsa görmek beni ziyadesiyle mutlu etti...Sevgili Ali Ağabey,dostum Oktay,İlhan Ağabey,Dindar Diker,Erdal ve Sevgili Haluk Ağabeyede kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum...İşlerimi en kısa zamanda bitirip tekrar aranızda olmak beni çok sevinderecek....Sevgilerimle.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Güzel sohbet eşliğinde fuardan kitaplar alınmış.
Keyifli bir gün olduğu belli.
Hele bol miktar da kitap da varsa işin için de.:)
Gelemeyenlere cezayı Büyük Reis kesmiş.:D:D
Tüm dostlara selamlar,sevgiler.