Karabala 2. Albüm (Parçalanmış Yurtlar ve Delicesine Takip) Lansmanı

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa

Merhabalar Çizgi Diyarı Sakinleri,

Sabırla bekledik ve sonunda Hikmet Yamansavaşçılar'ın beklenen Karabala 2. albümünün (Parçalanmış Yurtlar ve Delicesine Takip) baskısı bitti.
Çizgi Diyarı'nın da doğuşunda katkısı bulunduğu ve artık bizden biri olan Karabala'nın bu yepyeni kitabını dumanı üzerindeyken, sıcağı sıcağına kutlayalım istedik.

Sözün kısası, 1 Nisan 2017 Cumartesi günü,Saat 12 ile 16 arası Üstat Hikmet Yamansavaşçılar bizlerle olacak.
Sevgili Profesörümüz Haluk abi'nin de katılımıyla hepimiz Karargah'tayız...

Vallahi 1 Nisan şakası değil!
Üstadın adınıza imzalayacağı bir albüm sahibi olmak ve bolca sohbet-muhabbet etmek isteyen tüm Çizgi Diyarı sakinleri davetlimizdir.

Biz orada olacağız, hepinizi bekleriz...

Karargah adresi: Yeşilova mah. Sevim sok. No. 8/A Florya - İSTANBUL

Not: Kurupasta ve çay kesinlikle komutana aittir. Yanınızda yiyecek getirilmemesi rica olunur.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Şimdi İstanbulda olmak varmış,bunu gerçekten gönülden söylüyorum ve ordaki tüm diyar dostlarını hafiften kıskanmıyor da değilim aslında....:) Bu arada Karabala'nın 2. sayısının kapağı Muhteşem olmuşşş.....Eminim harika bir sayı daha bizi bekliyor....Ellerine sağlık sevgili Hikmet Yamansavaşçılar.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Hem Karabala'nın beklenen 2. sayısı,

hem de yazar çizeri ustamız Hikmet Yamansavaşçılar

Çaylar, pastalar da komutandan

Bu buluşmaya gidilir

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
İstanbul'da olan dostlar çok şanslı. Böyle bir imkan, böyle bir fırsat kaçmaz. Uzak diyarlardan selamlar tüm dostlara. Neyse ki gönüllerdeyiz :)

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Hayırlı uğurlu olsun diyelim ve davetliler listesindeki yerimizi sevinçle alalım...
Gelebilen, gelemeyen tüm dostlara selamlar, sevgiler, saygılar...

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Bak ben gelirim ha!
Sonra 1 Nisan Şakası falan demeyin. ;)
Not: 1 Nisan Şakası olmadığı belirtilmiş zaten, demek ki neymiş konuyu görüp balıklama atlamamak gerekmiş. :(
Toplanacak tüm çizgi dostlara selamlar...

Son düzenleme:

Geceyürüyen

Süper Üye
19 May 2010
574
2,087
Gurbetçi olmak kötü,memlekette olsaydım ne olursa olsun bu buluşmaya katılırdım.Toplanacak tüm arkadaşlara iyi muhabbetler,Üstada selamlar.
İlk kitabı temin etmiştim,bunuda kısa zamanda temin eder arşive eklerim..

Beykent Çizgi

Yeni Üye
30 Ocak 2017
18
86
Merhaba arkadaş
Cumartesi günü olan toplantıyı Beykent Çizgi olarak mekanımız da yapmakistediğimizi Hikmet abi ve Zeki abi iile paylaştim.
Sağolsunlar olumlu cevap vererek bizi onurlandırdılar.
Cumartesi Çizgi Diyarında ki arkadaşları bekliyoruz.
Şu an cepden girdigimden konum veya resim atamiyorum aksam tum bilgileri gireceğim.
Sadece tarif olarak anlatabilirsem. Metrobüsle gelecek olan arkadaşlar Beylikdüzü Belediye durağında indiklerinde hemen duragın yaninda ki Beylicium Avm 4 katında.

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
676
4,948
İstanbul

Merhabalar Çizgi Diyarı Sakinleri,

Sabırla bekledik ve sonunda Hikmet Yamansavaşçılar'ın beklenen Karabala 2. albümünün (Parçalanmış Yurtlar ve Delicesine Takip) baskısı bitti.
Çizgi Diyarı'nın da doğuşunda katkısı bulunduğu ve artık bizden biri olan Karabala'nın bu yepyeni kitabını dumanı üzerindeyken, sıcağı sıcağına kutlayalım istedik.

Sözün kısası, 1 Nisan 2017 Cumartesi günü,Saat 12 ile 16 arası Üstat Hikmet Yamansavaşçılar bizlerle olacak.
Sevgili Profesörümüz Haluk abi'nin de katılımıyla hepimiz Karargah'tayız...

Vallahi 1 Nisan şakası değil!
Üstadın adınıza imzalayacağı bir albüm sahibi olmak ve bolca sohbet-muhabbet etmek isteyen tüm Çizgi Diyarı sakinleri davetlimizdir. Toplantı yerinin adresi hemen aşağıda yazılı.

Biz orada olacağız, hepinizi bekleriz...

1 Nisan'daki toplantı yerimiz değişti.

Toplantı önceden Hikmet Yamansavaşçılar'ın katıldığı ve kitabını imzaladığı, Beykent Çizgi'nin düzenlediği etkinlik yerinde yapılacak.

Kitabını imzalamak için sanatçımız yine sizlerle olacaktır.

Hepinizi bekliyoruz...

Beylicium AVM, 4. Kat, Belediye Cd. 22
Beylikdüzü-İstanbul

3. kitap çok yakında

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Karargah'ta yapacağımız sohbeti Ali dostumuzun orada yapacağız.
Adres:
Beylicium AVM, 4. Kat, Belediye Cd. 22
Beylikdüzü-İstanbul
Tüm dostları bekliyoruz.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Harika bir buluşma olacağı kesin.
Çizgiroman ustalarının düşüncelerini, görüşlerini dinleme fırsatı bulan dostlarımız çok şanslılar.:)
Şimdiden iyi muhabbetler dilerim.:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Herkes yola çıkmaya başladı sanırım. :). Çizgi Roman dostlarını bekliyoruz. Karabala 2. Kitabı ile Hikmet Yamansavaşçılar üstadı görmek ve sohbet etmek için önce Beylikdüzü sonra Cennet mahallesinde karargahta olacağız. Güzel bir gün için her şey mevcut yani...