15.01.2017 Ankara Kitap Fuarı

12 Şub 2010
15,006
543,776
Bugün fuarın son günüydü.
Orhan Dündar ve Erhan Dündar ustalarla Cumartesi günkü buluşmayı Pazar gününe kaydırdık.

Fuara girebilmek için kar yağışı altında bir kaç yüz metrelik kuyrukta beklemek zorunda kaldım. Girmekten vazgeçip gerisin geriye dönecektim ama ustalara sözüm nedeniyle yapamadım. Zaten soğuk nedeniyle 8 gündür hastaydım. Azacak diye korktum, inşallah olmaz.

İçeride birbirine sürtünerek yürüyen kalabalık bana göre değildi. Girişteki bir kaç yeri gezdikten sonra baktım İlker Özer. Hemen standa iltica edip oradan da kımıldamadım. Az sonra ustalar geldi. Biraz sohbetten sonra İlker Özer'in Çizgi Düşler standında ufak çaplı bir talan yaptım. İlker'in bir elemanı ve iki ustayı taşıyıcı olarak yardım etmese, aldığım kitaplar orada kalacaktı.

Bunların dışında Erhan Dündar'ın arşivinden taramak üzere bir Karaoğlan cildi ile iki adet Cumhuriyet Gazetesi'nden kesilme Malkoçoğlu macerası aldım. Bin bereket:)

IMG_20170115_WA0001.jpg

IMG_20170115_WA0002.jpg

12 Şub 2010
15,006
543,776
Orhan Dündar, selfie çekmeyi Amerika'da öğrendim diye hava attı ama 2. resim, öğrenmemiş olduğunun kanıtı:)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Güzel haberler ve güzel insanları görünce sevindim.
Özellikle Malkoçoğlu haberi ihya etti.:D
Dostlara gönül dolusu selamlar.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Bende kink fuarindaydim benim ustadlarla.şaka bir yana geçmiş olsun sayın Profesör kitap bahane ortam şahane Malkoçoğlu ona lafım yok.:d

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
tüm dostlara ve ustalara sevgiler ve saygılar dilerim
herşey gönlünüzce olsun sohbetiniz daimi olsun

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,048
318,438
Özlemiştik,fotografla olsada ustalarımızı ve sizi görmek hasretimizi bir nebze giderdi.Üstadım sizi seviyoruz,lütfen saglınıza ve sıhhatinize dikkat edin.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
...
...
Biraz sohbetten sonra İlker Özer'in Çizgi Düşler standında ufak çaplı bir talan yaptım. İlker'in bir elemanı ve iki ustayı taşıyıcı olarak yardım etmese, aldığım kitaplar orada kalacaktı.

Bunların dışında Erhan Dündar'ın arşivinden taramak üzere bir Karaoğlan cildi ile iki adet Cumhuriyet Gazetesi'nden kesilme Malkoçoğlu macerası aldım. Bin bereket:)
...

İlker'in neden öyle güldüğü şimdi anlaşılıyor...
Abi umarım sağlığın yerindedir.
Sakal da üstada yakışmış.
Ama selfi çekim işlerine hiç girmesin.
Saygılar sevgiler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Haluk abi aman sağlığına dikkat et lütfen bu bir iki malkoçoğlu okudum ki gözlerim bir parladı anlatamam orhan dündar üstada ve sana uzun ömürler diliyorum.Ne mutlu ki sizler varsınız.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Öncelikle geçmiş olsun Haluk Bey. Aman dikkat.
Bak şimdi beni merak sardı. Karaoğlan cildi hangi macera. Cumhuriyet Gazetesi'nden kesilme iki adet Malkoçoğlu macerası eksiksiz mi?
Bir ara Karaoğlan maceralarını Milliyet'ten alıp, düzenlediğim gibi, Cumhuriyet arşivinden de Malkoçoğlu'nu alayım dedim epey bir para istiyorlar. Vazgeçtim.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Öncelikle geçmiş olsun Haluk Bey. Aman dikkat.
Bak şimdi beni merak sardı. Karaoğlan cildi hangi macera. Cumhuriyet Gazetesi'nden kesilme iki adet Malkoçoğlu macerası eksiksiz mi?
Bir ara Karaoğlan maceralarını Milliyet'ten alıp, düzenlediğim gibi, Cumhuriyet arşivinden de Malkoçoğlu'nu alayım dedim epey bir para istiyorlar. Vazgeçtim.

Karaoğlan'ın ilk sayısını bugün paylaştım sevgili dostum. Arada kalan tüm kırmızıları mavi farz edebilirsin.

Malkoçoğlu çok var ve tam macera. Şimdilik 2 macera aldım. Ben ham taramayı paylaşırım, sen de düzenlersin.