18 Aralık toplantımız.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Biz pazar günü Md35 Mehmet abimizin İzmir ziyaretini fırsat bilerek bir araya geldik. Erken geldiğimiz için mekan kapalıydı, alt sokakta bir çay muhabbeti yaptık. Kısa süre sonra MehmetAli aramıza katıldı. Mekana yatay geçiş yaptık.
Kandraks53 İbrahim abimiz mazereti nedeniyle aramıza katılamadı. Ama bu toplantıyı kaçırdığı için dizlerini dövmüş, çürütmüş diye duyduk.:) Hodja35 Cengiz hocamızda uzun zaman sonra aramıza katıldı bizleri sevindirdi. Necdet ağabeyde bize kurabiye getirince kahvaltı-öğle yemeği aradan çıkmış oldu.:)
Necdet ağabey bu güzel kurabiyelerle bizi tanıştırma hatasına düştü, pişman olmayacağını umarız.:)
Muhabbet derinleşip kitaplar masaya serilmişti ki birden Oktay dostumuz gelemeyeceğini bildirdiği halde soldan bir uzun topla aramıza katılıp ortalığı şenlendirdi. Günün en sona kalan talihlisi ise Md35 Mehmet abimiz oldu. Hatta uzun süre acaba hastalandı mı diye aramızda epey muhabbeti oldu.
Haa, az daha unutuyordum, Kandraks abimiz aramızda olmayınca biz onsuz boğazımızdan geçmez diyerek ayvalık tostu yemedik.:) Yemediklerimizi de kendisine fatura ettik. Mesajı almıştır artık.:)
Evet resimlerde şöyle çıkmış.:)

df3q2rmirkagbnwn2.jpg

Oktay-izm, Hodja35, MehmetAli, The DarknesS,Rambo35, Ben, Geronimo,Lotoloto, Atikos35, Ve necdet Abimiz.

df3qk1igt56zw6iny.jpg

df3qkj1o1h9j7rabi.jpg

Günün ilerleyen saatlerinde ağır abimiz Md35 Mehmet abimizi de yanıma çektim. Biraz memleketi kurtarma denememiz oldu.:)

df3qlx17stuoqz27y.jpg

Lotoloto'nun kitaplarıyla pozumuzda var.:)

Ve fotoğraf çekme konusunda Geronimo abimizin biraz daha aynada çalışması gerekecek sanırım.:)
Bizde haberler böyle arkadaşlar. Çok keyifli bir gündü, hain saat hızlı mı çalıştı nedir daha doymadan bitiverdi.
Önümüzdeki toplantı için gün saymaya başladık.
Katılan arkadaşlarımın ayağına sağlık.
Görüşmek dileğiyle, selamlar, saygılar.:)

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
2 gündür bir yanım eksik eksikti..
Aranızda olamamanın hüznü gözlerim de,yeni dostlarla tanışamamanın acısı yüreğimde idi..
Fotoğraflara bakıp avunurum diye,sabahtan bu tarafa,bankaya parası gelecek ve borç yatıracak insan gibi gözüm bilgisayardaydı..
Sizleri böyle gördüm,kuş gibi rahatladım..
Ayvalık tostu meselesine gelince..
Hiç merak etme..İsteyin Atmosfer Cafe'yi,gelecek toplantıda sizin için kapatayım..
Hepinize selamlar,sevgiler sunuyorum..Hepinizi seviyorum..

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Fotoğraflardaki arkadaşların yarısıyla tanışma mutluluğuna eriştim. Umarım bir gün diğer yarısıyla da tanışma olanağını bulurum.
Muhabbetiniz daim olsun.
Tüm arkadaşlara sevgiler... Selamlar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,481
Tabi kurabiye eşliğinde çizgi muhabbet, güzel insanlara selam hürmetler. Kış soğugunda sıcak kanlı resimleri görmek insanın içini ısıtıyor.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953
Çizgi romanların başında gençliği görünce ileriye daha bir umutla bakıyoruz.Sohbetler edilmiş,çaylar içilmiş.Herkes pür neşe.Böyle olmayacak,İzmir'e daha yakın bir yerlere taşınmam lazım.:)
Bir gün bu neşeli insanlarla tanışabilmek ümidi ile selamlar...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çok güzel görüntüler çizgi roman okuyan insan kimseye zarar veremez.Çizgi roman okumak erdemdir.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Valla gururlanıyorum...
Gözlerim doluyor...
Belki de aşırı derecede grip olmamın da etkisi vardır.
Ben bu İzmir grubunu yerim ya...
Hepinize selam, yola devam...
Saygılar, sevgiler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
Diyar'ımızın yiğitleri yine bir arada.
Sohbetin bol olduğu,mutluluğun tavan yaptığı her halinizden belli.
Tüm dostlara selamlar,sevgiler.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
birbirinden değerli üstadları bir arada görmek çok güzel
bu fotoğraflar forumunun kimliğini ortaya çıkarıyor
dostluk, sevgi, saygı, paylaşım
sohbetiniz daimi olsun, neşeniz eksik olmasın, saygılar sunarım

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Sizlerin arasında olamadığım için çok üzgünüm. Ama bu sene bende devamlı her 15 günde bir grip olma durumu var. İlaç alıp iyileşiyorum, bir hafta sonra sert bir soğukta tekrarlıyor. Arka arkaya ağır ilaç içmek de bildiğiniz gibi pek sağlıklı değil. Bu yüzden gelemedim. Kusura bakmayın.
Büyük beyaz reis'e telefon ettim ve adı gibi büyük bir ateş yakıp bizleri ısıtırsa veya Teks'in yaptığı gibi bizi sıcak bir mağaraya götürürse gelebilirim dedim. Bana tam bir garanti veremedi, ne yapalım, soğuk
utansın !...
Bir sonraki toplantıda görüşmek dileğiyle.

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Yine internet sıkıntılarım yüzünden forumdan epeyce uzak kaldım. Bugün de bağlantı sorunları tavan yaptı. Neyse, toplantımız da olmasa çizgiroman aleminden iyice uzaklaşacaktım. Ne derseniz deyin, iki toplantı arası çok uzun arkadaşlar. Özlüyoruz birbirimizi. Gelemiyordum ama "imkanları zorladım" diyebilirim. Necdet abime "tabletten çizgiroman okuma" konusunda bilgi vermek için dağları aştım. Haluk abinin şaheserleri yine beni şaşırttı. Muhabbetimiz çok güzeldi. Ahmet Akyol, Kandraks53 ve Dindar Diker'in aramızda olmayışı çok üzücüydü. Kandrak53 ve Dindar'la telefon bağlantısı yaptık ama maalesef Ahmet Akyol'a ulaşamadım. Bir sonraki toplantıya tüm arkadaşlarımızın katılması dileklerimle, muhteşem muhabbet için herkese teşekkürler ediyorum.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Ben hasetimden çatladıgım için içimden güzel şeyler yazmak gelmiyor, bu ne arkadaş insanoglu bu kadar çatlatılır mı ya? nedir bu izmirlilerden çektigimiz, şaka bir yana Şahsen hiçbirinizle yüzyüze tanışmadıysakta( birtek Büyükbeyaz la telefon arkadaşlıgımız oldu) ,yüzünüzden bu gülümsemeler eksik olmasın

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
İzmir grubumuzun değerli dostlarıyla birlikte güzel anlar yaşadım.
Her biri birbirinden değerli ağabeylerimin sohbetinden olsa gerek zaman çabuk geçti.
Ne yazık ki (iş kaynaklı) erken ayrılmam gerekti. Uzun uzadıya takılmak isterdim.

İzmirli Çizgi Diyarı üyeleri olarak gittikçe çoğalıyoruz.
Ama mutluyum, gururluyum. Yakında kafeyi kapacağımızı umuyorum.