11.12.2016 Rize Buluşması

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Çok önceden sözleştiğimiz üzere dün Konuşan Çizgiler (Davut) kardeşim Trabzon Akçaabat'tan kalkıp Rize'ye geldi. Hem sohbetimizi ettik, hem yeni aldığı dergileri taradık. (2 adet Türkiye Çocuk)

Türkiye Çocuk Dergisi konusunda uzman birisi varsa bana göre o Konuşan Çizgilerdir. Kapaklarını bile ezberlemiş ki, şu kapak şu yılda tekrarlanmıştır filan dedi ki ben olsam sittin sene aklımda tutamam. :)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
İki dostumuzu da fotoğraflarla da olsa, görmüş tanımış oldum kendi adıma.
Gözlerdeki ışıltıdan sohbetin keyifli geçtiği belli.Benim gibi yeni tanışan dostlar için kim kimdir zikredilmiş olsaydı daha iyi olurdu.:)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Çay yok mu çay?:D
Türkiye çocuk en sevdiğim dergilerden. Çok az sayıda okuma fırsatı bulmuştum, siz dostların sayesinde eksiğimiz kapanacak gibi.:)
Selamlar.:)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Çay diyarında çay olmaz olur mu?
Fotoğraf çektirmeden iki dakika önce kaldırılmıştı masadan.
Soğuk diye herhalde kimse dışarı çıkmadı, boş bardakları almaya geldiklerinde söyledik fotoğrafımızı çekin diye :)

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Sevgili dostlar ,
Aydınlık yüzlerinizi görmek buluşup cizgi romandan konu acıldığını öğrenmek cok güzel.
Kimbilir belki bizlerde bir gün aranıza katılıp sıcak sohbetinize iştirak ederiz.
En kısa zamanda tekrarlamanız dileklerimle...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Reklam yasağı yok değilmi cepte bile diyar çok güzel muhabbetiniz bol olsun çok güzel enstantaneler.Çok mutlu oldum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,658
Kasımpaşa
Gençler sizler ne kadar güzel insanlarsınız...
Bu kötü ve netameli günlerde sizin gibi dost yüzleri görmek insana dair umudumu artırıyor...
Keşke sizlerle birlikte olup çay içip güzel günler hakkında konuşmak isterdim.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
her iki şık giyinen yakışıklı dostlarımıza sevgiler saygılar dilerim
muhabbetiniz daimi olsun, selamlar dostlar

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Shoryuken'in dediği gibi, Rize buluşmasını daha önceden planlamıştık.Fakat, geçen hafta sonu kısmet oldu.Yaklaşık iki buçuk saatlik yolculuğun ardından Rize merkeze vardım.İkinci kez geldiğim bu kentte, yağmurlu havaya rağmen kısa sürede kentin altını üstüne getirdim.Bu arada bilmeden, tesadüfen Shoryuken'in evine yaklaşmıştım.Shoryuken, kent merkezinde beni beklediğini söyleyince, hızla geldiğim istikamete doğru geri dönmüştüm.Bir kafede biraz konuştuk.Kendisinin de söylediği gibi, fotoğraflar, çaylar içildikten ve bardaklar kaldırıldıktan sonra çekildi.Sevgili büyükbeyaz ve prince, mavi gömlekli, benim.Cep telefonumdaki görüntü ise, Çizgi Diyarı ana sayfasıdır.(Bu arada, Prince dostumuzun İnegöl'de olduğunu sonradan öğrendim.Orada olduğunu bilseydim, geçen yılki İnegöl ziyaretimde mutlaka kendisini bulurdum).Evde, Shoryuken getirdiğim dergileri tararken, ben hem gandor08'in kendisine verdiği dergileri bir yıl aradan sonra yine tek tek inceledim hem de tarama konusunda Shoryuken'den bilgiler aldım.Üstat, gerekirse aynı sayfayı yeniden tarıyordu.Ben de bu gibi konularda aşırı titizim.O gün kendisiyle forum siteleri, yerli çizgi romanlar, yerli çizerler hakkında epey konuştuk.Bazı üyelerimizin kulaklarını çınlattık.Siteye yükleyeceği on bir dergi daha var.Onların ham taramasını bitirdi, düzenlemeleri kaldı.Bu arada henüz küçük olan oğlu da, bazen öteye beriye koşup duruyordu.Daha fazla uzatmadan, kendisiyle hemen her konuda fikir birliğine vardığımız ve çok iyi anlaştığımız Shoryuken'e teşekkür ediyorum...

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Karadeniz'in yakışıklı delikanlıları.
Şimdi sizin sohbet tavan yapmıştır.
Davut'un kitap taramayı öğrenmesinde fayda var.
Çok kitap tarayacak.:Ğ
Türkiye çocuk dergisi hakkında Davut kardeşimizin bilgi birikimi harika.
Böyle dostları bir arada görünce biz de mutlu olduk.
Selamlar,sevgiler.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Doğu Karadeniz Diyarında Çizgi Diyarının sıcaklığı yansımış fotoğraflara.

O sıcaklığı ben de yaşamıştım.

Kış mevsiminde bu sıcaklığı paylaşan Diyarlı dostlara selamlar.