23 Kasım 2016 'Gayrıresmi' İzmir toplantısı

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
İş nedeniyle İzmir merkeze gitmem gerekti. Müsait olan arkadaşlarımı telefonla aradım. İş bitiminde toplandık. Hazır gelmişken kitap almadan dönmek olmazdı. Ganimetler aşağıda...

Soldan sağa: Kandraks53, Ahmet Akyol, Lotoloto, Dindar Diker, Baybora, Oktay_izm, Rambo35

Kitapların tadını çıkaran ben... (Büyük beyaz, The Darkness ve Mehmet Ali(hoca) maalesef bu tadı alamadılar)

Rambo35

Kandraks53

Lotoloto, Dindar Diker ve Baybora; Balonlama üzerine bilgi alışverişi yaparken...

Fumetti ve Comics'in en dostça savaşı...

Savaş sırası bende...

Dindar Diker, Bob Crocket'leri ile birlikte...

Nefis bir gün daha sona erdi. Tabi biz bunu buluşma veya toplantıdan saymıyoruz. Büyük Beyaz'sız, Mehmet Ali hocasız, Murat'sız (The Darkness) toplantı olmaz. Bizi yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkürler. En yakın zamanda, toplantıda görüşmek üzere...

Son düzenleme:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,399
İzmir
Güzel bir gündü. İşi gereği katılamayan arkadaşlar üzülmesin, yakın zamanda yeni bir toplantı ayarlayacağız. Bob Kroket serisi için değerli abim Profesör Haluk beye çok çok çok teşekkürler.

Oktay, o kitaplar için fazla sevinme! Bir gece ansızın gelebilirim baskına!! :)

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Bizim bu toplaşmamız,şube toplantısı gibi bir şeydi..Merkez toplantısı için,büyükbeyaz reisin,işaretini bekliyoruz.. Unutulmaz günlerden birisiydi..Gerçi biz unutsak bile,oktay_izm ve Ahmet Akyol asla unutamazlarmış bu günü..Neden bilmiyorum fakat onlar için ayrı bir güzelliği varmış bu günün..
(Dindar öyle diyo)..Katılan,katılmayan tüm dostlara sevgi ve selamlar..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Şu işe bak.
Dostlar benim mahallede toplanıyorlar ben gidemiyorum iyi mi?
Adam taa Ödemiş'ten geliyor ben Bergama'dan gelemiyorum.
Fırsat olsaydı da gelseydim ama iş durumundan hallice...
Dostlarımı bir arada çizgi romanları da ortada görünce buradan bile mutlu oldum.
Sizi seviyorum, selamlıyorum...

Son düzenleme:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,099
İstanbul
İzmirli dostlar resmi gayriresmi demiyor toplanıyorlar, çok da güzel yapıyorlar.
Sevgiler dostlara.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Bizim bu toplaşmamız,şube toplantısı gibi bir şeydi..Merkez toplantısı için,büyükbeyaz reisin,işaretini bekliyoruz.. Unutulmaz günlerden birisiydi..Gerçi biz unutsak bile,oktay_izm ve Ahmet Akyol asla unutamazlarmış bu günü..Neden bilmiyorum fakat onlar için ayrı bir güzelliği varmış bu günün..
(Dindar öyle diyo)..Katılan,katılmayan tüm dostlara sevgi ve selamlar..

Valla Abi...Dindar kesinlikle haklı Oktay ve benim için ayrı bir anlamı vardı günün....:D Yüzümüzdeki tebessümden de anlaşılacağı gibi,öpülmenin dayanılmaz hafifliğini yaşadık tüm gün....:D Şaka bir yana güzel bir gündü,ve o günün en anlamlı olayı kitaplardan ziyade dostlarla görüşmekti....

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Biraz gecikmeli bir mesaj olsada Sizleri mutlu görmek bizi de mutlu ediyor her gününüz daha iyi olsun bu arada zagorlar şu sıralar sitede yağmur gibi ama benim aklım bilka örümcekler de kaldı sitede uzun süredir pek fazla görünmüyor umarız sitemizde o masadan yakın zamanda nasiplenir hepinize sağlık ve afiyet dolu günler dilerim.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
Ayvalık tostu yenmemiş, birde biz toplandık diyorlar.:)
Kitapları görünce keyiflerde tavan yapmış görünüyor.
Yakın zamanda görüşmek dileğiyle, selamlar.:)