23 Kasım 2016 'Gayrıresmi' İzmir toplantısı

23 Kasım 2016 'Gayrıresmi' İzmir toplantısı

Buluşma ve Toplantılarımız

Like Tree208Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24.Kasım.2016, 14:14   #1
Onursal Üye

oktay_izm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 928675
•Rep Seviyesi :
oktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond repute
Standart 23 Kasım 2016 'Gayrıresmi' İzmir toplantısı
İş nedeniyle İzmir merkeze gitmem gerekti. Müsait olan arkadaşlarımı telefonla aradım. İş bitiminde toplandık. Hazır gelmişken kitap almadan dönmek olmazdı. Ganimetler aşağıda...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Soldan sağa: Kandraks53, Ahmet Akyol, Lotoloto, Dindar Diker, Baybora, Oktay_izm, Rambo35

Kitapların tadını çıkaran ben... (Büyük beyaz, The Darkness ve Mehmet Ali(hoca) maalesef bu tadı alamadılar)

Rambo35

Kandraks53

Lotoloto, Dindar Diker ve Baybora; Balonlama üzerine bilgi alışverişi yaparken...

Fumetti ve Comics'in en dostça savaşı...

Savaş sırası bende...

Dindar Diker, Bob Crocket'leri ile birlikte...

Nefis bir gün daha sona erdi. Tabi biz bunu buluşma veya toplantıdan saymıyoruz. Büyük Beyaz'sız, Mehmet Ali hocasız, Murat'sız (The Darkness) toplantı olmaz. Bizi yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkürler. En yakın zamanda, toplantıda görüşmek üzere...

Konu oktay_izm tarafından (24.Kasım.2016 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.
oktay_izm isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Kasım.2016, 14:44   #2
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1640905
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Antalya ve İzmir haftayı dolu geçirmişler.
Kitaplar da çok güzel görünüyor.
Dostlara selam ve sevgiler...
Alt 24.Kasım.2016, 15:22   #3
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1290682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Dostlar mükemmelsiniz.
Hepinize sevgi ve selamlar.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Kasım.2016, 15:29   #4
Çeviri Balonlama

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 152089
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Güzel bir gündü. İşi gereği katılamayan arkadaşlar üzülmesin, yakın zamanda yeni bir toplantı ayarlayacağız. Bob Kroket serisi için değerli abim Profesör Haluk beye çok çok çok teşekkürler.

Oktay, o kitaplar için fazla sevinme! Bir gece ansızın gelebilirim baskına!!
Dindar Diker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Kasım.2016, 16:06   #5
Onursal Üye

kandraks53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 105491
•Rep Seviyesi :
kandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond repute
Bizim bu toplaşmamız,şube toplantısı gibi bir şeydi..Merkez toplantısı için,büyükbeyaz reisin,işaretini bekliyoruz.. Unutulmaz günlerden birisiydi..Gerçi biz unutsak bile,oktay_izm ve Ahmet Akyol asla unutamazlarmış bu günü..Neden bilmiyorum fakat onlar için ayrı bir güzelliği varmış bu günün..
(Dindar öyle diyo)..Katılan,katılmayan tüm dostlara sevgi ve selamlar..
kandraks53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Kasım.2016, 18:17   #6
Süper Üye

rambo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5049
•Rep Seviyesi :
rambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond reputerambo35 has a reputation beyond repute
Güzel bir gündü bir anda masanın üstü kitapla doldu görülmeye değerdi tüm arkadaşlara selamlar saygılar
rambo35 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Kasım.2016, 19:36   #7
Yönetici

Mehmet Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1398463
•Rep Seviyesi :
Mehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond repute
Mehmet Ali - MSN üzerinden mesaj gönder
Okiiiii yaktım çıranı beni niye aramadın? Bugün mesai 12 de bitiyordu.O masada bulunan her kişiye birer Ayvalık ceza kesiyorum.Sana iki Ayvalık artı o masada bulunan incilerden beş tane.
Alt 24.Kasım.2016, 19:37   #8
Yönetici

Mehmet Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1398463
•Rep Seviyesi :
Mehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond repute
Mehmet Ali - MSN üzerinden mesaj gönder
Alıntı: Dindar Diker´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir gündü. İşi gereği katılamayan arkadaşlar üzülmesin, yakın zamanda yeni bir toplantı ayarlayacağız. Bob Kroket serisi için değerli abim Profesör Haluk beye çok çok çok teşekkürler.

Oktay, o kitaplar için fazla sevinme! Bir gece ansızın gelebilirim baskına!!

Sen hiç konuşma kara kaplıya kaydettim adını
Alt 24.Kasım.2016, 20:10   #9
Çeviri Balonlama

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 152089
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Oktay ben sana demedim mi Mehmet Ali hocayı da arayalım diye! Yok okuldadır, gelemez, yok işi vardır... Gitti güzelim Ayvalıklar.

Hesaplar senden, bende para yok.

Muzaffer'e o kadar kitap parası vereceğine arayacaktın hocayı. Bi dünya para verdin o eski kitaplara...

Tabii bu sözüm Ahmet için de geçerli...
Dindar Diker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Kasım.2016, 20:14   #10
Onursal Üye

kandraks53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 105491
•Rep Seviyesi :
kandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond repute
[QUOTE=Mehmet Ali;Okiiiii yaktım çıranı beni niye aramadın? Bugün mesai 12 de bitiyordu.O masada bulunan her kişiye birer Ayvalık ceza kesiyorum.Sana iki Ayvalık artı o masada bulunan incilerden beş tane.:

Hocam Ayvalık tostu cezasından korktuğumdan değil..Sana Ayvalık'ın tapusu helel olsun..İnanki ben masumum..Bende senin o okiii dediğin adamın kurbanıyım..Ben Dedim..Mehmet Ali hocasız,Muratsız,büyükbeyazsız bu iş olmaz dedim..Demedim ise saçlarım,sakallarım beyazlaşsın..Neyse..Genel kurul toplantısında,acısını çıkarırız..Selamlar..
kandraks53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil