04 KASIM 2016 Ankara'da Bakunin ile

12 Şub 2010
15,006
543,640
file

Muhabbet devam etmekte ...
Paparazzi Udi Uğur ağabeyimiz, fasıl da ondan
Telefonla İzmir'den Kandraks53 (İbrahim bey) ile " getirrr bir yüzlük daha " minvalinde sohbet
Birazdan karargah komutanına tekmil verilecek
Tüm Çizgi Diyarı'na selam, sevgi, saygı
Sizin muhabbetleriniz daha güzel olsun dileğimizi sunuyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
afiyet olsun muhabbetiniz daim olsun
güzel paylaşımların doğduğu tarayıcıyıda görmüş olduk

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,859
Sesinizi duydum şimdi resimde sizi görünce mutlu oldum.
Güzel muhabbet vardı.
Sohbetiniz daim olsun.
Dostlara selamlar,sevgiler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,909
ordu-turkey
Kaptanı acilen forma sokmalı bize lazım bayağı kilo almış.Şakası bir yana bu muhabbetler çok güzel hele ki büyük insan ile çok daha güzel saygılarımla.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Sevgili bakunin..15 gün önce benim oturduğum yerdesin..Hemen hayalide olsa gelip yanınıza oturdum..Dilerimki en az benim kadar mutlu olmuşsundur..(benden çok diyeceğim lakin olmayacak duaya amin denmez..Benden çok kimse mutlu olamaz..) Bakıyorum bir eksikmi var benmi görmüyorum..Tahminim profesör dostumuzla telefonda görüştüğümüzde sizde orada idiniz..Keşke 1/2 kelam etseydik..İnşallah birgün tanışıız..Ne mutlu sizlere..Orada buluşmayı Allah tüm diyardaşlarıma kısmet etsin..Teşekkürler dost canlısı,profesör..

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Fotoğrafı görür görmez benim de dikkatimi çekti.Daha önce, bizzat gördüğüm İlker Bey epey kilo almış.Biz ise gram alamıyoruz...Ankara'ya tekrar yolum düşerse, düşündüklerimden biri de, Haluk Abi ile görüşebilmektir...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Vallahi de kıskandım, billahi de kıskandım. Neden beni de aramadınız? Biz (Kandraks53 ile) hala o gecenin etkisinden çıkamamışken bir de bu fotoğraf beni tekrar gaza getirdi. Sevgili İlker'le güzel bir muhabbet olmuştur. En kısa zamanda tekrar görüşelim. Sevgili Uğur abiye de bol selam söyle Haluk abi. Saygılar.