Beyoğlu 10. Sahaf Festivali'nden Görüntüler!

Beyoğlu 10. Sahaf Festivali'nden Görüntüler!

Buluşma ve Toplantılarımız

Like Tree50Likes
  • 18 Post By savok
  • 6 Post By prince
  • 4 Post By Shoryuken
  • 3 Post By caretta
  • 6 Post By Tarantula
  • 3 Post By Hakan Alpin
  • 5 Post By Nejat
  • 3 Post By Baltimora
  • 2 Post By abolardis

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28.Ekim.2016, 21:22   #1
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1285682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Standart Beyoğlu 10. Sahaf Festivali'nden Görüntüler!
Daha önce söylemiştim, bundan önceki sahaf festivali ofisime 50 metre bilemedin 100 metre ötedeydi, aklıma estikçe gidip geziyordum. Taksime alınınca gitmek aklıma bile gelmedi, zaten bir de geç farkına vardım. Neyse bugün kızımla beraber dolaştım, ancak daha ortalarındayken şarjım bitince fotoğraflar eksik kaldı. Şimdilik bu görüntülerle idare ediniz. Daha sonra yine giderim.

savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ekim.2016, 21:50   #2
Onursal Üye

prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1308570
•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Üstadım teşekkür ediyorum.Sanırım google chrome kaynaklı hatadan dolayı resimler bende açılmadı.
İlerleyen saatlerde tarayıcı değiştirip tekrardan bakacağım...
prince isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ekim.2016, 21:52   #3
Yönetici

Shoryuken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 902248
•Rep Seviyesi :
Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute
Aynı bizim köy.
İnsanın içi gidiyor. Bu sene çoluk çocuk ve işlerden imkan olmadı ama seneye gitsem mi, ne yapsam ki? Bilemedim şimdi.

Fahri Sherlock Holmes

Shoryuken isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ekim.2016, 21:58   #4
Onursal Üye

caretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 725628
•Rep Seviyesi :
caretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond reputecaretta has a reputation beyond repute
Savaş Bey son fotoğrafta "Totem"fasikülünün yanında bir Kinova cildi
gördüm.Bu gidişinizde inceleyebilir misiniz?Pek şahıs cildine benzemiyor.
Galiba İtalyanca bir derleme.
caretta isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ekim.2016, 22:02   #5
Süper Üye

Tarantula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 149655
•Rep Seviyesi :
Tarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond repute
Ben de bugün festivaldeydim. Yalnız ben gittiğimde yağmur çiselemeye başlamıştı, tabi doğal olarak açık kitaplar muşamba ile örtülmüştü.

İki foto çektim, birbirinin hemen hemen aynı. İlginizi çeker diye düşündüm. Ben aradığım kitapları malesef uygun fiyata bulamadım, başka sefere artık.

Fotonun ortasındaki kişi (Zagor tişörtlü. sağ elini kalbine götürmüş) konusunda kararsız kaldık sahaftaki biriyle, Ferri mi yoksa Bonelli mi bilemedik. Bir de siz bakın.

Çizen kişi Di Vitte.

Alt 28.Ekim.2016, 22:09   #6
Onursal Üye
Çizgi Roman Ustası

Hakan Alpin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 85389
•Rep Seviyesi :
Hakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond repute
Harika enstantaneler bunlar
Hakan Alpin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ekim.2016, 22:55   #7
Yasaklı Üye

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 70185
•Rep Seviyesi :
Nejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond repute
Resimler için teşekkür ederim. Ben de resimleri göremiyordum, sonra zenmate'i açınca görebildim. Fotoğrafın ortasındaki kişi tartışmasız Bonelli'dir

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Nejat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ekim.2016, 16:15   #8
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 214257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Şayet doya doya gezmek istiyorsanız yağmurlu bir günde gitmemenizi tavsiye ederim zira sevgili Tarantula'nın da belirttiği üzere çoğu tezgahın üzerinde muşamba olduğundan pek keyif alamıyorsunuz... Bu arada İlker beyle resim çektirmeyi de ihmal etmemişsin Savaş abim. Kendisi bu festivalde de favori standlarımdandı, ben de bitmeden 1 kere daha gideceğim inşallah...

Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ekim.2016, 16:52   #9
Onursal Üye

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 388253
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Muhteşem kitaplar mutlaka görülmeli.Gerçi bizim kütüphande sahaftan farksız hale geldi.Kitap almaktan.
profesör ve yeryüzü bunu beğendi.
abolardis isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil