Ankara ziyaretimizin ardından 2

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
22 Ekim Cumartesi günü bizi ağırlayan sevgili Haluk bey'e teşekkürlerimizle, toplantıdaki kareler...

Profesör ve Oktay_izm, Mister No'larla poz verirken.

Oktay_izm'in transa geçtiği an.

Oktay_izm Dindar Diker'le konuşuyor ama gözü kitaplarda.

Oktay_izm'i bir bahaneyle dışarı gönderdikten sonra Mister No'lara ben daldım.

Udi Uğur (Hacı abi) - Kandraks53 - Profesör

Büyük beyaz bizi öyle bir birleştirdi ki zor ayrıldık.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,619
İzmir
Muhteşem insanlar,
Sizi tanıdığım için kendimle gurur duydum.
Çok keyifli bir gün geçirmişsiniz.
Keşke bende olsaydım.
Sağlıcakla kalın.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Sevgili Profesör de epeyce fotoğraf çekmişti. Yakında onları da görürüz. Ben hala o günün etkisinden çıkamadım. :Ğ

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
İzmir'den bir dostumuz var ; Büyük Beyaz.
İzmirli dostların ziyaretinde gözüm onu aradı fakat sözü edilen fotoğrafın dip köşesinde görülenmiş.
Ömrünüz ve muhabbetiniz uzun olsun Koca Kurtlar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Oktay dostumuz harbiden trans haline geçmiş.Muhabbetin nirvanasına çıkılmış.Ne yazılır herşey çok açık çizgiye sevdalı dostlar varolun,sağlıklı olun.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Ankarayı oldukça çok severim ama,böyle dostlar olduktan sonra ayrılası bile gelmez insanın.
İşi bilen biliyor,o güzelim Mister no'lar kaşaçasız gitmezdi. :)
Sohbetiniz ve neşeniz daim olsun dostlar...

12 Şub 2010
15,006
543,719
20161022_145547.jpg

20161022_142542.jpg

Ankara'da İzmir rüzgar esti. Tam bahar havası vardı o gün.

İbrahim beye ve Oktay'a tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,399
İzmir
Yok, bir Ankara ziyareti şart oldu artık fotoğrafları görünce...

Alacağın olsun, hain Oktay! Manitu seni yeşil çayırlarından kovalasın e mi! Bizsiz gidilir mi oralara? Ugh!

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Yok, bir Ankara ziyareti şart oldu artık fotoğrafları görünce...

Alacağın olsun, hain Oktay! Manitu seni yeşil çayırlarından kovalasın e mi! Bizsiz gidilir mi oralara? Ugh!

Sen bizimleydin sevgili dostum. Bedenen olmasan da her muhabbetimizde kesinlikle adın geçiyordu. Büyük Beyaz'ın ve tüm İzmir gurubunun. Yalnız anlatılmaz, yaşanır. ;)

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Şekeri,unu,suyu,tüm malzemesi,helvayı karması,pişirmesi,servisi ondan olduğu halde,sadece yadik diye bizlere teşekkür eden,yüce insan,bence neslinin son örneği,sevgili profesör..Sağol varol..Saygı ile selamlıyorum..Hacı abimide çok selamlar..Kalbimizde yeri ayrıldı..Her zaman gönlünce kurulup oturabilir..

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
Her ortamda bir şekilde bulunduğumu görmek ne güzel yahu.:D
Bazen katı, bazen sıvı, günün koşullarına göre.:)
Keyifler zaten yüzlerden okunuyor, Allah bozmasın.
Birçok kişinin anlamsız bulduğu bir kıytırık kitap bizleri nasılda mesafe tanımadan buluşturuyor.:)
Selamlar, afiyetler.:) Ugh.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Diyarımıza uzun zamandır giremediğim için bazı şeyleri kaçırdım sanırım....Özelikle bu buluşmaya bende gitmeyi çok arzulardım,ama işlerimin yoğunluğu nedeniyle sanırım buda bu aralar çok mümkün olmazdı....Muhteşem resimler içimi ısıttı ve dostlarımı sevgili Haluk Ağabeyin çok güzel ağırladığını öğrendim....Hepinizie kucak dolusu sevgiler,umarım bir dahaki sefere bu karelerde bende yer alırım....

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
[QUOTE=ahmet akyol;Diyarımıza uzun zamandır giremediğim için bazı şeyleri kaçırdım sanırım....Özelikle bu buluşmaya bende gitmeyi çok arzulardım,ama işlerimin yoğunluğu nedeniyle sanırım buda bu aralar çok mümkün olmazdı....Muhteşem resimler içimi ısıttı ve dostlarımı sevgili Haluk Ağabeyin çok güzel ağırladığını öğrendim....Hepinizie kucak dolusu sevgiler,umarım bir dahaki sefere bu karelerde bende yer alırım....
Karelerde yoktun lakin hep gönlümüzde idin..Nihayet Diyarda göründün..Vallahi Ahmet'çim sen ölü fareyi bile meraktan çatlatırsın..Özlemişim seni..Gözlerinden öpüyorum..

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
ahmet akyol;Diyarımıza uzun zamandır giremediğim için bazı şeyleri kaçırdım sanırım....Özelikle bu buluşmaya bende gitmeyi çok arzulardım' Alıntı:
Her ne kadar diyardan uzak olsamda kalbimde yeriniz hep çok yakın Ağabey....Bende burda olmayı özlemişim...Umarım en kısa zamanda tekrar görüşüp sohbet ederiz...