Ankara ziyaretimizin ardından...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,375
izmir
Forumumuzun Profesör'ü, gönlümüzün yüce insanı Haluk Yücesoy ağabeyimiz, olağanüstü bir şekilde ağırladı bizi. Anlatılmaz bir gün geçirdik. Telefonlarla katılan dostlarımız da oldu. Onlara da tekrardan teşekkürler ediyorum. Bendeki fotoğraflar aşağıdakilerdir.

file

file

file

Bunlar, ofise girişte masanın yanındakiler.

file

file

Bunlar benim derlediklerim.

file

Dolapların durumu

Erhan (Dündar) abinin çizimlerinden örnekler.

file

file

Diyecek bir şey yok! (Profesör - Kandraks53 - Erhan Dündar - oktay_izm)

file

Kandraks53

file

Kandraks53'ün Akşam hazırlığı.

file

Akşam sofrası

file

file

Uğur abimiz de bize katıldı.

Bunlar benim çektiğim fotoğraflar. Haluk abi Ve Kandraks53'ün çektiği fotoğraflar da yakında yüklenir. Unutlmaz bir gündü. Teşekkürler Ankara'nın güzel insanları.

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,776
Erhan Dündar usta Tommiks veya Kara Maske cildine dalmış; su altı dalış rekorunu kırmak üzere

20161022_142509.jpg

Oktay dostumuzu girdiği şoktan ayıltmak için telefondan civciv çıkacak kuş çıkacak dedik de başını bir an için kaldırdı

20161022_145635.jpg

İzmirli iki dost bana unutulmaz bir gün ve gece geçirmeme neden oldular. İbrahim bey ve Oktay dostlara Erhan Dündar usta da katılınca çizgi roman muhabbeti tavana vurdu.

Ramazan Türkmen mazereti nedeniyle, Orhan Dündar Amerika'da olduğundan gelemedi.

Oktay'a maşallah dedim. Tüm Zagor maceralarını sayılarıyla, adlarıyla, çizerleriyle ezberlemiş. Ben pes dedim.

Mister No'yu da bu kadar sevdiğini bilmezdim. Bir miktar Mister No 'yu en güzel şekilde tek sayfa ve beyazlatarak taramak üzere aldı. Yakında Mister No ziyafeti var, benden duymuş olmayın:)

Bir daha bekliyorum dostlar, beni onurlandırdınız.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,375
izmir
Dünyadaki cennet Haluk abinin ofisinde arkadaşlar. Ben yaşarken gördüm. Anlaşılacağı gibi Haluk abi cennete yaşıyor... Büyük albümlerden başladım taramaya. 244'lük seriler sırada. Yakında sevenleriyle kavuşacak. Tek sayfa ve beyaz olarak. Saygılar.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Bu güzel buluşmaya telefonla da olsa katılarak muhabbete ortak olma şansına sahip oldum.
Dostlarla sohbet büyük keyif verdi. Umarım bir gün yüz yüze de tanışma fırsatımız olur.
Bu arada fasıl ziyafeti için Uğur ağabeyime de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Diyarımıza uzun zamandır giremediğim için bazı şeyleri kaçırdım sanırım....Özelikle bu buluşmaya bende gitmeyi çok arzulardım,ama işlerimin yoğunluğu nedeniyle sanırım buda bu aralar çok mümkün olmazdı....Muhteşem resimler içimi ısıttı ve dostlarımı sevgili Haluk Ağabeyin çok güzel ağırladığını öğrendim....Hepinizie kucak dolusu sevgiler,umarım bir dahaki sefere bu karelerde bende yer alırım....