Buluşma fiyaskolarım

12 Şub 2010
15,006
543,758
23.09.2016 Cuma gecesi Bursa'da sevgili Ozanbarış'ın ofisindeydim.
Akşam yemeğinde sevgili Palio68 dostumuz da vardı.

İsmail Yıldırım (Ozanbarış) dostumuzun efsanevi çizgi roman hazinesini bizzat incelemek şansı buldum. İsmail bey büyük bir nezaket, sabır ve misafirperverlik gösterdi.

Heyecanımı çok iyi anlamışsınızdır. Günyüzüne çıkmamış binlerce çizgi roman. Kimisinin adı duyulmamış, görülmemiş, bilinmiyor.

Ne Akbat Hazinesi, ne Tranicos Hazinesi ne de Midas Hazinesinin lafı bile olamaz bu hazinenin yanında. Altını, mücevheri ne yapayım? Çizgi romanın yanında sözü bile olamaz.

Üstelik sohbetin en dibi. Misafirperverliğin hası. Hazine odasında barış çubuğu tüttürelemediğinden kahve ve çaylarımızı hazine odasının üstündeki bir odada içtik.

Akşam yemeğinde ise sevgili Hasan Pehlivan da (Palio68) geldi. Çizgi roman üzerine sohbet iyice koyulaştı. Coşkulu bir ortamdı.

Böyle büyülenince buluşmaların olmazsa olmazı fotoğraf çekimi unutuldu. Ertesi gün ayıldım fotoğrafların ihmaline. Fiyasko 1

25.01.2016 Günü Yalova üzerinden İzmit Ankara yolunda sevgili Bay_X dostumu telefonla aradım. Deniz kenarında çay içip sohbet etmek üzere kararlaştık. Yeni yapılan yollar, geçitler nedeniyle sapağı kaçırdığımın farkına varamadan Gölcük'ü geçmişim. Epey sonra anladığımda ise geri dönemedim. Buluşma gerçekleşememiş oldu. Fiyasko 2

Elimde teselli olarak Bursa'da Atlantis Sahafta kardeşlerimle birlikte çekilen aşağıdaki fotoğraf kaldı. Kapak olarak kullanıyorum:)

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Niye fiyasko olsun abi şimdi senin bir kez daha gitmen şart oldu, bi de giderken beni de alırsan ziyadesi ile memnun olurum.
Git abi git..

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sayın ismail abinin kitaplarının bir kısmını bende görme şansına sahip olmuş biri olarak hislerini anlıyorum.Fiyasko kısmında ise bence herşeyde bir hayır vardır.Resim çekme olayında unutmak herkesin başına gelebilir sayın abim.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Bende,o hazineyi görsem,bırak fotoğraf çekmeyi,adımı bile unuturdum..Üzüldüğün şeye bak..Daha çok gençsiniz..Öbür seferde olur..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
O kadar kitabın, değerli insanlar ile güzel bir sohbetin arasında insan bırakın fotoğraf çekmeyi bir süre sonra kendini unutur.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Aynen Murat dostum gibi düşündüm,
gerçi herkes benzer yazmış galiba,:)
bu güzelliklerin arasında insan herşeyi
unutabilir:). Selamlar, sevgi ve saygılar.