09.07.2016 Cumartesi Günü İzmir Etkinliklerimiz

12 Şub 2010
15,006
543,776
09.07.2016 ile 10.07.2016 Günleri İzmir'de Çizgi Diyarı rüzgarı esti.

Konya'da Veteriner Fakültesi'nde Profesör olarak görev yapan Sarkomer (Zafer Durgun) hocamızın İzmir'de ikamet eden değerli babası Osman Durgun amcamız bir süreden beri hastanede yoğun bakımdaydı.

Aynı hastanede Çizgi Diyarı'mızın Dindar Diker'i de görevli olduğundan Osman amcamızın sağlık durumundaki gelişmeleri sevgili Dindar'dan alıyorduk.

Cumartesi günü ilk etkinlik sevgili Lotoloto ve Geronimo ile buluşmakla başladı. Dostlarla birlikte hastaneye geçmiş olsun ziyaretine gittik.

Şükürler olsun ki, Osman amcamız yoğun bakımdan çıkmıştı ve ertesi günü tabucu işlemi yapılması bekleniyordu.

11278-cizdiy (CD)ix.jpg

11279-cizdiy (CD)ix.jpg

11280-cizdiy (CD)ix.jpg

Cumartesi günü hastane ziyaretimizi tamamladıktan sonra Yabani Dergi'nin yeni açılan UÇAN ADA isimli çizgi roman dükkanındaki imza gününe katıldık. Orada sevgili yeryüzü'müz aile hekimimiz, en güzel gülen adamımız doktor Cemil ile de buluştuk. Yabani ekibini kutladık, başarılar diledik, sohbet ettik.

11281-cizdiy (CD)ix.jpg

Ondan sonra İzmir'in iki kuşaktan beri devam eden en tanınmış çizgi roman dükkanı PINAR KİTAP a gittik. Dükkan kapanmak üzereydi ve kısa bir sohbetten sonra ertesi günkü büyük buluşmada bir araya gelmek üzere Cumartesi günkü etkinliğimizi sona erdirdik.

11282-cizdiy (CD)ix.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili Zafer Hocama öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Sevgili Haluk abi ve Cemil gerçekten hakkınız ödenmez.
Sizleri sevgi ile selamlıyorum.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Gerçekten, çizgi roman dostluk, arkadaşlık, kardeşlik demek. Güzel insanlarla tanışma imkanı buldum. Bol bol da sohbet ettik. Daha ne isterim. Sevgiler, saygılar, teşekkürler.:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,619
hiçbiryerde :)
Zafer hocamın babasını ziyarete giderlerken
Haluk ağabey beni aradı. Uzakta olduğumdan
onlara katılamadığım için ne kadar üzüldüysem
iyi haberlerini duyduğumda da o kadar sevindim.

Sevindiğim bir diğer nokta iki güne yayılan bu
etkinliklerin "basılmamış" olması. Ne mutlu bize.

Hayat dolu, dost canlısı Hasan ve Haluk beylerle
tanışmak, sohbet etmek bir zevkti, Haluk beyin
kitap projeleri aklımı başımdan aldı. İzmir'deki tüm
dostlar için aynı şeyi söyleyebilirim ama bu konuda
bahsi geçen Dindar ve Zafer hocamla çok kısa da olsa
muhabbet etmek ne iyi geldi, tekrarını kısa zamanda
yapmak ümidiyle; güzel sunum için de teşekkürler
Haluk abi...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Zafer hocamın babasına geçmiş olsun,Allah'tan hayırlı şifalar dilerim.
İzmir'i şenlendirmişsiniz.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,408
İzmir
Osman amca zorlu geçen bir kalça kırığı ameliyatından sonra Anestezi Yoğun Bakımda izlemeye alınmıştı. Geçmiş yıllarda geçirmiş olduğu ciddi sağlık sorunları sebebiyle anestezi doktorumuz böyle bir kararın zorunlu olduğunu söyledi bana. 2-3 günlük bir izleme ve tedavi sürecinden sonra Ortopedi Kliniğine yatırıldı, ardından da iyileşme sürecinin hızlı olması sebebiyle taburcu edildi.

Osman amcamıza ve Sarkomer hocama tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

"Sarkomer" üstadımızın babasına acil şifalar diliyorum. Büyük geçmiş olsun.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Sizi gidi yaramazlar..Böyle kaçak buluşmalar yapmayın bir daha..Sizleri çok seviyorum lakin bağrıma taş basar,küserim haa..Birdaha olmasın..