Noter onaylı, doktor kontrolünde toplandık. 10-07 2016

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,989
denize sıfır
Toplantımızı noterimiz md35 (Mehmet) gözetiminde ve doktorumuz Yeryüzü (Cemil) eşliğinde, avukatımız Profesör (Haluk Yücesoy) gözetiminde olaysız bir şekilde gerçekleştirdik.

11248-cizdiy (CD)ix.jpg

Kimler yoktu ki masamızda? Alpago baş konuğumuz elbette.:)
Soldan sağa saymaya çalışayım, Baybora, bendeniz, Almanya'dan yeni transfer dostumuz Aykut, Profesör, The-DarkneSS, Yeryüzü, Rambo35 (Erdal), MehmetAli, Geronimo, Sarkömer, Kandraks, Necdet, Dindar, Oktay-izm, Alpago, Namı diğer Fikret Kol ustamız ve Lotoloto...

11249-cizdiy (CD)ix.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,989
denize sıfır
Profesör yemeğimizi yemeden test ediyor, analiz sonucu= Yeyin gari.:)

11250-cizdiy (CD)ix.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,989
denize sıfır
Bir ara Obama aradı, bizi kıskandığını söyledi. Normaaaaalll.:)

11251-cizdiy (CD)ix.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
Muhteşem bir toplantı olmuş...
Tüm dostlara selamlar..

Dostum şu Alpago resmini kaldır da sarkomer hocamın yüzünü görebilelim...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,989
denize sıfır
Bu arada 20 tane resim çekip sadece 4 ayrı poz bulabilen Geronimo abimizi tebrik etmeden geçmeyelim.:)

11253-cizdiy (CD)ix.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,989
denize sıfır
Noterimizi yanıma aldım, fotoğraflar noter onaylıdır, bilginize.Sağda maskeli olan Fevzi abimiz rahatsız haliyle de aramıza katıldı. Kendisi de su katılmamış roman severlerimizden biridir.

11250-cizdiy (CD)ix.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,989
denize sıfır
Aramıza yeni katılan dostlarımızla Çizgi diyarı ailesi bir halka daha büyümüş oldu. Dostlar yeniydi ama biz hiç yabancı değildik.
Bu samimiyet öyle kolay bulunur gibi değil.
Katılan dostlarımızın ayaklarına sağlık.
Her zaman birlikte olalım, özletmeyin.
Selamlar, saygılar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,948
ordu-turkey
Bu sefer ki iyi kalabalık olmuş.Allah sohbet ve dostlukları daim etsin de sarkomer nirde bir ikincisi sarkömer kim ve iki tanemi sarkömer var.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Resimler resmen kıskandırmaya yönelik bir tauruzz gibi :)...Aranızda çok olmak istememe rağmen bodrumdaki işlerim nedeniyle teşrif edemedim,sadece telefonla katılabilme şansım oldu...Ama kısmet olursa birdahaki karelerde kesinlikle boy gösterip gönüllü fotomodeliniz olurum abi.....Saygılar.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,430
hiçbiryerde :)

İzmir'deki dostlarımı zaten çok severdim, bu kez daha çok sevdim:)... Tek tek isim saymayayım, saymak isterdim ama yoldayım; zor durumlarda bile kibarlık, dostluk, sıcaklık, samimiyet, misafirperverlik, alçakgönüllülük, ustalık, çalışkanlık, yepyeni projeler, ev kuşları, pardon bu karıştı araya, hep gurur duyduğum izmirli dostlarımda var olan özellikler. Yaz sonunda tekrar buluşmak üzere diyerek ve üzülerek ayrılmak zorunda kaldım. Bizleri evimizdeki gibi sıcak duygular hissettirerek karşılayan, misafir eden tüm arkadaşlara selamlar, sevgiler...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,613
İzmir
Fevkalade bir gün geçirdim.
Saatler nasıl ilerledi bilemedim.
Yeni dostlar tanıdım.
Bol çay içip oradan buradan çizgi roman konuştum.
Daha ne olsun. Bir kaç resim de benden olsun.

11258-cizdiy (CD)ix.jpg

11259-cizdiy (CD)ix.jpg

11260-cizdiy (CD)ix.jpg

11261-cizdiy (CD)ix.jpg

11262-cizdiy (CD)ix.jpg

11263-cizdiy (CD)ix.jpg

11264-cizdiy (CD)ix.jpg

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Benim kanaatim;biz orada toplanmadık..Kaynaştık..Sanki 20 kişi bir kişi olmuştuk..Çocuklar gibi şendik,yeni dostlar edindik..Öyleki,ayrılma zamanı geldiğinde,doktorumuz sayın yeryüzü,bizleri cerrahi operasyon yaparak ayırdı..Tanrı'm ne gündü be.Anlatılmaz ancak yaşanır..

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,092
İstanbul
Maalesef önceden ayarlanmış tatil rezervasyonum nedeniyle sadece telefonla katılabildim. Ama İzmir grubunun günden güne artan sayıda katılımcı ile yaptığı toplantı ve insanların yüzlerindeki o güzel ifadeler beni fazlasıyla mutlu etti.
Hep varolun dostlar.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,638
Gaziantep
İzmirli dostlar Ankara ve İstanbul'dan iki seçkin misafir ile çizgi roman üstatlarından Fikret Kol'u ağırlamanın coşku ve sevinci içindeler. Yüzlerindeki gülümsemeler o nedenle. :)
Tüm dostlara sevgi ve selamlar.

Noter onaylı fotoğraflar çok küçük ve net değil. Nasıl onaydan geçmiş. :)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,991
Sohbetin muhabbetin neşesi,gülümseme olarak yüzlere vurmuş.
Sağlık ve mutlulukla kalın dostlar...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Dün çiçekler açtı,İzmir bağları,
Toplantı değilde,mucize oldu.
Geçip dereleri,aşıp dağları.
Almanya'dan bile dostumuz geldi.
Derdi,sıkıntıyı,attık aradan,
Neler yaratırmış,yüce Yaratan.
Profesör üstad,ta Ankara'dan.
Gelip Atmosfer'de bizleri buldu.
Çekerek yollarda,binlerce çile,
Paylaşım üstadı,sarkomer ile.
İstanbuldan doktor,yeryüzü bile,
Toplantı boyunca,bizlerle kaldı.
20 kişi oldu sanki 1 kişi,
Yadeyledik,elli yıllık geçmişi,
Zorla başardık biz,kalkıp gidişi,
Hepimizin kalbi orada kaldı..

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,446
8,391
İzmir
Öncelikle Savaş abinin sorusunu cevaplayalım. Aşağıdaki resimde Mehmet Ali hocamla birlikte kitabı inceleyen kişi, Sarkomer üstadımız.

Hemen akabinde Oktay ile Murat'ın tişörtlerine değinmek istiyorum. Oktay'da günün anlam ve önemine uygun olarak kızılderili şeflerinden Oturan Boğa'nın, Murat'ta ise Star Wars evreninden İmparatorluk Ordusu Askerlerinin resminin bulunduğu görsel bir şölen izledim. Her iki arkadaşımı da kutluyorum... :)

Vee sevgili Yeryüzü (Cemil Hazman) hocamla da tanışma şerefine eriştim. İstanbul grubundan çok sevdiğim ve saydığım abilerimin başında geliyordu. Umarım kısa süre sonra İstanbul'da yapılacak olan toplantıya katılma fırsatı bulurum.

Toplantımıza ilk kez katılan dostlarımız; Rambo35 ve Aykut abimize de aramıza hoş geldiniz diyorum.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,446
8,391
İzmir
Oktay ile Murat'ın arasında duran ünlü şahsı tanıtmaya gerek yok sanırım... :) Kendisi tüm batının en ünlü ve yakışıklı abisidir...

Sanırım Haluk abi gençliğinde BOB KROKET'e benziyordu... Aynı mavi gözler, aynı sarı saçlar... :) :)

Mesaj alındı sanırım, Haluk abi...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Hayır o değil de Lotoloto Dindar ile Dohtora bir bakış bakmış ki akıllara zarar :D
En çok ben gelmek istedim ama sağolsun arkadaşların hepsi mazaret belirtip gelemeyince tek kaldım. Vakit yetse yola atlayıp gelecektim inanın.

Artık senelik izinde buluşmak dileğiyle dostlar...

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,446
8,391
İzmir
Şerif abi sen söyleyince tekrar baktım fotoya.

Alakası yok yahu! Bence Haluk abi, toplananlar arasında kel olmayan ve saçları hâlâ siyah olan bir ben olduğum için çaktırmadan bana bakıyor imrenerek! :) :)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
O kadar muhteşem bir günün ardından maalesef ve mecburen iş yolu görünmüştü. Özellikle İzmir dışından gelen misafirlerimiz ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla sohbet etmenin keyfi inanılmazdı. Haluk abi (Profesör) ve sevgili Cemil (Yeryüzü) uzun yolları katedip aramızda bulunmaları bizim için ayrı bir gururdu. İlk kez katılan konuklarımızdan Rambo35 ile trende tanıştık. (Tabletten çizgiroman okurken tanıştık ve toplantıya davet ettik.) Devamlı paylaşımlarını indirip arşivimizde büyük yeri olan sevgili Sarkomer abimizle tanışmak bu güne nasipmiş. İzmirli dostlarımız zaten her zamanki sıcaklığındaydı. Hepsine ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. Sevgili Büyük beyaz, sonraki toplantı tarihi çok geçe kalmasın. Tadı damağımızda kaldı. Saygılarımla...

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,339
Bir toplantıyı daha kaçırmanın burukluğu ile doluyum. Ancak daha önce de açıkladığım gibi tatil günleri maalesef benim için çalışma günü demek genellikle. Umutlarım başka bahar için artık...

aykut

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
184
163
Almanya
Ilk defa katildigim bu toplantida dogrusu hic yabancilik cekmedim arkadaslar hepsi birbirinden güzel insanlar cok mutlu oldum bir dahaki sefere insallah hepinize candan selamlar.