İzmir, 10 Temmuz pazar günü toplanalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Bayram dönemi boyunca bana tatil, sizede tatilse ne bekliyoruz?:)
Hem yeni takımlarımı da sunmak isterim.:)
Prospero dostumuzda bahanesiz kalsın, gelsin böylece.:)

d9p5te2hokd8vlju6.jpg

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Büyük beyaz reis..Sunacağın takım bunlarsa yeni bir moda yaratıyorsun demektir..Eminim Sibirya'da çok tutulur..Yoksa toplantımız oralardamı? Neyse toplantıya,2 elin parmaklarından daha çok gün var..Duman işaretleri ile haberleşiriz..Görüşmek üzeeerrreee..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Toplantıyı pazar günü yaparsak daha çok arkadaşımız geleceği yönünde görüşmelerim oldu.
Ben daha önceki günlerde de İzmir'de olacağım.
Yani öncesinde de küçük kaçamaklar yapabiliriz.
Muhtemelen pazar günü diye düşünelim.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Pazar olması en çok beni sevindirir. Tüm dostları bekliyorum. Bu kez mümkün olduğunca uzun muhabbet edelim. Harddisk getirmeyi unutmayın...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Alıntı= (ertuğrul isimli üyeen :Hadi İzmir bu toplantı da şenlik bile var.) Şenlikte va.cümbüşte va,oyunda va,yağ va,un va,şeker va,helvada garıvecez gari,gelenlee yaşadı valla..Hadi bekleyoz..Babıcınızı geyin gelin..Babıç yok..

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317

d9p5te2hokd8vlju6.jpg

Hep bahane üretiyormuş gibi oluyorum farkındayım ama tatil demek bana çalışma demek. Doğal olarakta çoğunluğunuz tatil günleri uygun olduğunuzdan dolayı buluşmalar genellikle hafta sonları oluyor. 10 Temmuz için iş durumum belli değil şu anda. Uygun olursa mutlaka katılacağım. Bu arada şahaneymiş takımlar :)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey

d9p5te2hokd8vlju6.jpg

Bu takımlar beymen 2016 yaz koleksiyonundan galiba gece için altta pijama da varmış.Vay canına süper kreasyon yapılmış kim yaptıysa.Resmi gördüm ve karnım ağrımaya başladı.Gülmekten sebebi akıl dolu mizahi yöntemler bunlar.Yani gelirken altınıza pijama da giyin ne olur ne olmaz gece yatıya kalabiliriz halleri.Alkışlıyorum.....

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
büyük beyaz reis..Niyetim kabilede isyan çıkarmak değil..Genç savaşçıları kandırıyor desen,63 yaşında olarak engenç benim..Sadece 1 sorum olacak..Bu Atmosfer cafe bizim promasyonları bir gün geri ödeyecekmi? Teşekkür eder saygılar sunarım..

palakan229

Yeni Üye
18 Nis 2011
3
3
Neredeyse çok az çizgi roman, bolca karikatür okumama rağmen bende böyle bir toplantıya katılabilirim vaktim olursa. Tam saat belli olursa yer ve ulaşımda oldukça kolay neden olmasın. :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Arkadaşlar toplantımıza Profesör, Yeryüzü, Fikret Kol ve daha başka sürpriz isimlerde katılacak.
Oryantal konusunu henüz çözemedik, gerekirse aramızda kıvırırız.:D
Herkesleri bekliyoruz.:)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Hepinize şimdiden iyi sohbetler ve saygılar dilerim,bodrumda olmam dolayısıyla aranıza iştirak edemiyorum.Daha önceki toplantıyada gelememiştim..Ama inanın her iki durumdada mazeretim büyük.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Ahmet Akyol için 2 düzine çay yazdık, bir sonrakine telafi edecek.:)
Doktorumuz geldi, muayene için sıramızı aldık.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,874
Telefonla görüştüm.
Tüm dostlar ve ağır abiler İzmir'de...:Z;):D
Bu toplantı kaçmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...