1 Mayıs günü tüm DELİLER toplandık.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Olağan, sıradan, basit ve zararsız, bazıları huysuz, kimisi ortaya deli birkaç kişi biraraya geldik.:)

d8ljrjl4evck0epse.jpg

Soldan,
Martin amcamız MehmetAli, Geronimo Hasan abimiz, Oktay-izm,
Kandraks53 İbrahim abimiz, Lotoloto ustamız, Ve Baybora İlhan abimiz.

Bende masanın dekorunu boş su şişesiyle doldurarak pozumu verdim.
d8ljwxt99u9r4us5q.jpg

Şu anda görünen derin sessizliğin sebebi Oktay'ın film koleksiyonundan seçkiler.
d8ljyf0pgnnvjt7gu.jpg

Lotoloto usta sessizliğin bittiğini işaret ediyor. Baybora İlhan abimiz burası neresi beni buraya kim itti modunda.:)
d8ljzp4libug5f4lq.jpg

Dikkat, çizgiroman dersleri bölüm 46.:)
d8lk1n84bsvtzzhfy.jpg

Oktay filmleri anlattıkça herkes ilgi alanına giren birşeyler bulup keyifleniyor.
d8lk2pvx3pc94u7m6.jpg

Toplantımıza Necdet bey katılamadı ama en azından telefondan sesini duyup mutlu olduk. Ahmet Akyol dostumuzda mazareti nedeniyle gelemedi telefon görüşmemizle yetindik.
d8lk3x3e68xuzeqry.jpg

Muhabbetin anasını... Yani belini kırdık geyiği kızarttık yedik çok keyifle günümüzü geçirdik.
Artık akşam oldu kalkalım derken The-Darkness Murat ortamı bastı.:)
d8lk7e4hhb15xxqmm.jpg

Deliler gibi eğlendiğimiz bir gündü. Ve her zamanki gibi vakit bize yetmedi.
Yakın zamanda tekrar biraraya gelmek üzere olay mahallini terkettik.
Darısı başınıza, saygılarımla.:)

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Hepinize selam olsun sevgili dostlar.
Allah muhabbetinizi eksik etmesin.
Sevgiler, saygılar... Harikasınız...
.
.

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
Bu keyifli sohbet ortamını bizlerle paylaştığın için teşekkürler büyük beyaz...

Umarım bu tip buluşmalar devamlı gerçekleşir...
Neşeniz bol olsun...
Sevgiler...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Siz resmen geyiği kızartmış kemiğine kadar sıyırmışsınız.Resimler iyi de o sonuncusunda fazla doğal ortam olmuş.Karanlıkta resim nasıl çekilir dersi için çok iyi örnek yani.
Muhabbetler daim ve ömürboyu olsun.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Bu yıl Leyleği havada göremedim maalesef.
Yoksa bu buluşma kaçar mıydı:)

Hepinize selamlar, sevgiler, saygılar dostlar; fotoğraflarla avunmak zorundayım.

Leyleğin can yeleği olmadan mülteci botlarından birinde telef olmadığını umuyorum:)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Resimdeki tüm arkadaşlarıma ve büyüklerime selam ederim...Mazeretim bu denli büyük olmasaydı mutlaka iştirak eder,o geyiğin budundan bende yerdim :)...Saygılarımla

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
büyük beyaz reis tevazu göstermiş..Kızartıp yediğimiz,Geyik değil Bizondu..Tabiki hepsini yemedik..Yarısı derin dondurucuda..Canı isteyen.önümüzdeki toplantıya katılıp yer..Gelin hem et tatlı,hem muhabbet gırla..Yaslı gelen şen gidiyor..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Bu kadar güzel,
bu kadar samimi,
bu kadar içten
bir "1 Mayıs" kutlamasına daha şahit olmadım.
Tüm dostalara gönül dolusu selam ve saygılar...

52308R.gif

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Özel bir durumdan dolayı toplantı saatinden çok daha geç mekana gelebildim.
Muhabbetin sonuna yetiştim, hep beraber biraz daha delirdik.
Tek üzüntüm Oktay ve İbrahim abimi görememiş olmam.

Not: Mahlasımız Karanlık ya yine karanlıkta kalmışım, kap kara çıkmışım.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Özel bir durumdan ötürü (!) erken gelip erken kalkmamız icap etti. Zaten Çiko gibi geyiğin tamamını mideye indirmemiz yakışık almazdı. Murat'ı görememek bizi de üzdü. Ahmet Akyol kardeşimizle telefonla da olsa iletişim kurduk. Maalesef Dindar Diker kardeşime (3 kez aramama rağmen) ulaşamadım. Geçen toplantıda tanıştığımız sevgili Necdet abimizi gözlerimiz aradı. Toplantımız her zamanki gibi muhteşemdi. Güzel insanlarla beraber olmak dertleri biraz da olsa unutturuyor. Katılımcı arkadaşlara tekrar teşekkürler ediyorum. Saygılarımla...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Arkadaşlar beni çok konuşur pozisyonda karelere almışlar. Aslında o sırada sevgili Oktay'ın yapmış olduğu DVD leri hayranlıkla seyrediyorum ve istediğim bir filmi de Oktay'a anlatıp kendisinden eğer varsa yapmasını rica ediyorum. Mehmet Ali 'den de program öğreneceğim. Çok güzel bir toplantıydı. Ah sizi ah.:)

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Toplantıya katılamamın Üzüntüsü.

Geçen hafta toplantı olacak diye dünürleri geri çevirmiştim.Bu hafta yatılı aldım.Pazar günü Urla'da enginar festivali varmış,dönüp yetişirim diye düşünüyordum,ama o yüzden saatlerce yolda kaldım ve gelemedim.Çok üzüldüğümü belirtmek isterim.Herkese selamlar.

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,342
Birgün katılacağım ben de aranıza azimliyim. Şu hafta sonlarına bir ayar çekebilsem...