Antalya Lara Piknik Alanı Toplantısı

Hakan Sait

Süper Üye
14 Ocak 2010
423
5,626
Antalya
Geçen hafta, Forum yöneticilerimizden sevgili @gandor08'in Antalyamıza gelmesi vesilesiyle 2016'nın ilk mangal sefasını yaptık. İlk defa görüşmemize rağmen eski dostlar gibiydik. Sayesinde günümüz neşe içinde geçti. Kendisine Antalya Sancağı olarak teşekkür ederiz.
Konuyu açmak için gecikmemin sebebi ise, resimleri @murtaza5'ten dün aldım. Neyse, geç olsun güç olmasın :) Sevgi ve saygılarımla...

lj8Apl.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
İmrendim şimdi Antalya'nın o güzel ortamındaki dostların 2016 yılı ilk mangal muhabbetine. Hakan Sait, Murtaza ve Selahattin dostlarıma buradan selamlar, sevgiler. Daltas üstadım da umarım sağlık ve afiyettedir, gözlerimiz arıyor her zaman. Umarım böyle güzel organizasyonlarla bu yıl daha çok biraraya gelme şansımız olur. Birlikte nice muhabbetlere...

Son düzenleme:

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,035
317,839
gandor8,selahattin üstadımızla tanışmakdan onur duydum.Sohbetine doyum olmuyor.Mazereti nedeniyle gelemeyen,çok sevdigimiz-çok saydıgımız daltas üstadımızın selamları var.Antalya ya gelen tüm çizgi diyar sakinleri,bizi aramayı unutmayın.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Antalya Sancağına ve konuksever sancak beylerine selam olsun...
Aynı zamanda helal olsun...
Keşke ben de olsaydım...
Sevgiler dostlar.
Çok güzelsiniz...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Antalya'nın güzel insanlarını görmek güzel oldu.
Fırtına bu esdimi gider.:D
Antalya sancağına selamlar,sevgiler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
4 yiğit ki kalpleri tertemiz yürekleri dostluktan başka şey görmeyen çıkmışlar meydane.Valla size bir değil binlerce mangal helal olsun.Sayın daltas ustada selam.Sancak beyleri amman bu beraberlik daim olsun.Gerçekten büyüksünüz.Gandor abimize saygılarımla.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Diyarımızın pankartına bayıldım. Çok güzel olmuş. Güzel insanlarla, mangal ortamını tamamlamış. İzmir'li olmamam rağmen Antalya yabancı sayılmaz bana. Askerliğim orda geçti. Sonrasında iki kez geldim. O zamanlar tanışmıyorduk tabi ki. İnşallah bir gün...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Murtaza Abiyi ve Hakan Sait Kardeşimizi tanımaktan şeref duydum. Çok güzel bir gün geçirdim. Muhabbetimiz güzel oldu, gün boyu hatta gece yarısına kadar beraberdik, otobüse bindirene kadar yanımdan ayrılmayan 2 güzel insana her şey için teşekkür ediyorum.

Yolları düşerse bilsinlerki Artvinde bir evleri var.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
2016 yılının kışını atlattıktan sonra, baharın başlangıcında kızımın doğumu nedeniyle, ilk torunun gelmesi nedeniyle İzmir/Aliağa'da uzun süre kaldık. Ardından İstanbul'a geçip yazın ortalarına doğru Oğlumun düğününü yaptık.
Demek istediğim; Forumda geçmişe bir göz atayım dedim. Selahattin arkadaşımız taaa Artvin'den kalkıp Antalya'ya dostları ziyarete gelmiş.
Murtaza dostumuzun yaş günü gelip geçmiş.
Bunları hep atlamışım.
Bilgisayardan biraz uzak kalmak dünya ile irtibatımızın kesilmesine mi neden oluyor ne?