Bücür Şilliler Yayınevi 2. Seri Sayı 35 (11.03.1969)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
mPYqY8.jpg

Gönülleri çocuk saflığında kalan tüm dostlarıma saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Ne güzel yazmışsın çocuk saflığında gönül işte bugün dünyanın tüm sorunlarının tek kelime özeti çocuklar gibi saf ve dürüst olamamak olmak mümkün ama insanlık olmamak için savaşıyor çok sağol sarkomer.

12 Şub 2010
15,006
543,642
İzninizle ithaftan kendime de pay çıkarıyorum

Bilenler, görenler, izleyenler Sarkomer galerisinin göz kamaştıran devam paylaşımlarıyla mest olmaya devam ediyor

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Kafasına, kaplan-aslan-çakal-ayı-kurt-sırtlan-leopar vs yırtıcı hayvan postu, timsah gibi sürüngen derisi, sırtına kartal kanadı takanlar gibi hayvan parçalarını aksesuar olarak kullananları görmüştük daha önce, bir kısmı da oldukça karizmatik tablolar çıkartmıştı ortaya ama karga - ördek karışımı bir kuşu tümden başlık ya da saç süsleme ekipmanı olarak kullanmak çok zorlama geldi bana, elemanlar komik olmuş resmen.

Teşekkür ederim, hocam.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Zafer hocamın bu Bücür paylaşımını görünce yarım bıraktığım işlerden birisi aklıma geldi. Aslında hiç çıkmıyor ya. Çizgi romanın birinci serisine ait taramalara başlamış ama birkaç sayıdan sonra pek çok şey gibi ona da ara vermek zorunda kalmıştım. Hele bir forumla senkronize hale geleyim, tüm eksikleri kapatır ve yeni projelere başlarız umarım.

Teşekkürler hocam.