Buck John Sayı-2 Yalancı Kahraman

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,730

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir sitemize üyeyim , bayılarak takip ediyorum. Çeviri ve tarama yapan bir çok güzel insan emek harcıyor. Onlara ne kadar teşekkür etsem azdır. Birde kırık linkleri onaran güzel insanları unutmadım , sizi de seviyorum. Bende corbada tuzum olsun diye elimden geldiğince bir şeyler yapacağım. İlk olarak Tom Braks içinde dolgu olarak kullanılan çizgi romanları derlemeye çalışacağım. Becere bildiğim kadar. :) Bu da ilk sayımız tarama Sarkomer arkadaşımıza aittir , derleme fantoma98..
BU İLK SAYIYI ÖNÇELİKLE İKİ DERLEME USTASI ZAMANGEZGİNİ ve TİMED ARKADAŞLARA TABİKİ TÜM CİZGİDİYARINA ARMAĞAN EDİYORUM..

Link :

Ekli dosyalar

• 00.jpg
    00.jpg
    61 KB · Görüntü: 4

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
Tombraks da dolgu olarak kullanılan bazı çizgiromanlar zaman içinde kendi başlarına çizgiroman olarak yayınlanma şansına kavuştular. Buck John'da bunlardan biri; şerif olarak okuduk ilerleyen yıllarda. Tombraks öncesinde de yanlış hatırlamıyorsam zamangezgini dostumun paylaştığı "Ateş" lerin içinde vardı.

Katkıda bulunmanın alternatif yollarından birini bulmuşsun, teşekkür ederim.

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,730
evet haklısın dostum baktım aynı seri bende o zaman olmayan maceralar varsa onları derlerim..