Brendon Cilt 1 Sayı 3 Kara Ay

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
file

file

Tüm Çizgi diyarı dostlarına keyifli ve mutlu bayramlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Bayram şekerimiz ustadan gelmiş, iyi de olmuş.. Tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu , iyi bayramlar
dilerim..
Saygılar..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Sayın "uzung",
bu harika bayram hediyesi için teşekkür ediyor,
sizlerin de bayramınızı en içten dileklerimle tebrik ediyor,
saygılar sunuyorum.
Herşey gönlünüzce olsun.

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,776
Brendon, vahşi bir dünyada süper bir kahraman, gittikçe daha çok sevmeye başladığım bir çizgi roman

Yan karakterlerde aptala zor rastlanıyor. O kadar entrikalı işlere rağmen, tipler o kadar zeki ki, foyalar çabucak ortaya çıkıyor. Bu benzer çizgi romanlarda eşine az rastlanır bir özellik. Bu özelliği ile bana çok ilginç geliyor Brendon.

Sevgili Güngör'ün mükemmel düzenlemeleri ile daha da güzelleşen bir macera.
Teşekkür ediyor iyi bayramlar diliyorum dostum.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Okumayı yarıda bırakmıştım, şimdi tamamladım; çevirisinde ne olduğunu anlayamadığım bir terslik var, İtalyanca bilmediğim için kontrol da edemiyorum, ama kesin bir şey var bu tercümede :(

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Okumayı yarıda bırakmıştım, şimdi tamamladım; çevirisinde ne olduğunu anlayamadığım bir terslik var, İtalyanca bilmediğim için kontrol da edemiyorum, ama kesin bir şey var bu tercümede :(

Aynı dertten mustaribiz... Uzung'un paylaştığı 4. sayıya yazmıştım bu yönde bir şikayet. Tüm seri tek çevirmenin, Emel Altan Ege'nin elinden çıkmış gibi görünse de, Kara Ay isimli öykü ayrıksı biçimde farklı. 4. hikaye Gecenin Kanatları'nda tekrar toparlıyor çeviri. Doğrusu Kara Ay'daki performans sürseydi, güzelim Brendon güme gidecekti...