Çete Sayı:1

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,909
ordu-turkey
8DmJD7.jpg

Eski bir dosttan şu anda nerde ve ne yapıyor bilmesem de emeğinin kaybolmasına gönlüm razı olmadı.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,672
İstanbul
Enteresan bir dergiymiş. Zamanlaması da manidar. Tam Noel arifesinden bir gün önce Noel Baba kapaklı dergiyi paylaşmışsın üstadım. :)

Artık hiçbir yerde bulunmayan bu türden dergilerin kaybolup gitmemesi ve daha fazla insana ulaşabilmesi adına yaptıkların için teşekkür ederim. Elbette taramanın sahibini de unutmuyor ve ona da teşekkürlerimi iletiyorum. Keşke bu mesajlarımızı görüyor olsa ve keşke yeniden paylaşımlarına başlasa.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bu paylaşım çok değerli. Yıllar önce yayınlanmış, kolay kolay bir yerde bulunamayacak, dolayısıyla unutulacak bir dergi böylelikle bir çok mizah tutkununa ulaşmış oldu. Teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,909
ordu-turkey
Enteresan bir dergiymiş. Zamanlaması da manidar. Tam Noel arifesinden bir gün önce Noel Baba kapaklı dergiyi paylaşmışsın üstadım. :)

Artık hiçbir yerde bulunmayan bu türden dergilerin kaybolup gitmemesi ve daha fazla insana ulaşabilmesi adına yaptıkların için teşekkür ederim. Elbette taramanın sahibini de unutmuyor ve ona da teşekkürlerimi iletiyorum. Keşke bu mesajlarımızı görüyor olsa ve keşke yeniden paylaşımlarına başlasa.

Dostum noel baba zaten bu topraklardan demrelidir.Aslında yardımsever bir papazdır.
Asıl olan şudur.Noel hz.isanın doğum günüdür.Tıpkı dün kutladığımız mevlid kandili gibi.Ben yeniyıl kutlamalarına özellikle yapılan israfa karşıyım.O paralarla çok ihtiyaç sahibi mutlu edilir.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Bu güzel dergi için teşekkür ediyorum sevgili kardeşim;
tabii ki sizle birlikte tarayıp emek veren dosta da...
Sevgi ve saygılarımla...

52308R.gif