Le Club des Cinq (Beşler Çetesi) 04 Devler Mezarlığı (Balonlama)

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,525
13,960
Denizli - İstanbul
00alou.jpg

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,512
Teşekkür ederiz, umarım armağan ettiğiniz arkadaşımızda sağ ve afiyettedir.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Kostümlü serilerden sonra bu albüm çok iyi oldu.Teşekkürler dostum.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
O zamanlariDaha dünya ayın oyun olmamış,insanlar saf ve temiz, kısaca insanca bir dönem.Ne ciddiye alırdık böyle şeyleri..

Şimdiki zaman;Aman efendim aman,galiba ahir zaman!

Teşekkür ederim.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,099
Canım Kardeşim sadece kitapların adresini verdim sana, gerisi tamamen senin eserin. Asıl ben sana teşekkür ederim, beni bu seriyi balonlamaktan kurtardın :D. Geçenlerde sorduğun serilerin bendeki linkleri ölü vaziyette. Ama bir tanesinin 2 albümünü indirmiştim daha önceden upload edip sana yollayacağım. Hangisi olduğunu buradan yazmıyorum, sayfamıza sürpriz olsun. Kolay gelsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,525
13,960
Denizli - İstanbul
Canım Kardeşim sadece kitapların adresini verdim sana, gerisi tamamen senin eserin. Asıl ben sana teşekkür ederim, beni bu seriyi balonlamaktan kurtardın :D. Geçenlerde sorduğun serilerin bendeki linkleri ölü vaziyette. Ama bir tanesinin 2 albümünü indirmiştim daha önceden upload edip sana yollayacağım. Hangisi olduğunu buradan yazmıyorum, sayfamıza sürpriz olsun. Kolay gelsin...

Siz aslında daha o zamandan iyilik ettiniz (Jigantik'in Org. yazılışını öğrenince bulma imkanım da oldu...). 2 albüm olayını da kavradım... Umarım ortaya güzel sürprizler çıkar... Dönüşünüze de cidden sevindim... Ayrıca sabrınıza da hayranım tek bir Frankofonu balonlamak bile sabır isterken, siz tekrar tekrar balonluyorsunuz... Allah kolaylık versin... Sağlıcakla....