BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,527
14,029
Denizli - İstanbul

Beğenmeniz Dileğiyle...

NOT: Bu konu dün Panda78'in çalışmasıyla birleştirilmişti. Ama içeriğinin aynı olmasına rağmen genel yapı farklı olduğu (Sayın panda dergiyi bölüp farklı linkler altında paylaşmış) için konunun bu tarafa tekrar açılması konusunda yönetimle ortak bir karara vardık...

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Ne diyebilirizki elleriniz dert görmesin.Çeviri balonlama paylaşım çok emek gerektiren işler.

BerkeBora

Yeni Üye
11 Kas 2010
15
0
Gerçekten zor bir iş. Çok teşekkürler indirdim inceleyeceğim şimdi :) Tekrar tebrikler ve teşekkürler..

P

panda78

Bu kararından ötürü Yönetimi kutlamadan önce bir kaç sorum olacaktı:
1-) Bu ortak alınan kararda afedersiniz ama ben dış kapının dış mandalı muamelesi niye gördüm niye hiç kimse fikrimi sormaya tenezzül etmedi?
2-)Daha önceden bende bu arkadaşın yaptığından haberim olmadan Şirinler'in bir bölümünü kendim çevirip balonlamıştım. Benim yaptığımın farkı çeviri ve balonlama tamamen bana aitti bu arkadaş ise çeviriyi bir gazeteden mi dergiden mi ne almıştı neyse ikimizin yaptığı iş arasındaki fark çok açık olmasına rağmen benim çalışmam bu arkadaşın konusuyla birleştirildi. Burada da benzer bir durum söz konusu olmasına rağmen neden burada bir çifte standart uygulaması yapıldı.
3-)Madem doğrusu budur o zaman bende yeniden balonladığım çalışmaları kendi bölümüm altında yeni konu olarak açma hakkına sahip olmuyor muyum? Yoksa bana gelince bu standartlar çalışmıyor mu?
4-)Doğru ya da yanlış Yönetimi ve bu uygulamasını eleştirdiğim için herhangi bir ceza alacak mıyım?

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,527
14,029
Denizli - İstanbul
1-) Bu ortak alınan kararda afedersiniz ama ben dış kapının dış mandalı muamelesi niye gördüm niye hiç kimse fikrimi sormaya tenezzül etmedi?
2-)Daha önceden bende bu arkadaşın yaptığından haberim olmadan Şirinler'in bir bölümünü kendim çevirip balonlamıştım. Benim yaptığımın farkı çeviri ve balonlama tamamen bana aitti bu arkadaş ise çeviriyi bir gazeteden mi dergiden mi ne almıştı neyse ikimizin yaptığı iş arasındaki fark çok açık olmasına rağmen benim çalışmam bu arkadaşın konusuyla birleştirildi. Burada da benzer bir durum söz konusu olmasına rağmen neden burada bir çifte standart uygulaması yapıldı.
3-)Madem doğrusu budur o zaman bende yeniden balonladığım çalışmaları kendi bölümüm altında yeni konu olarak açma hakkına sahip olmuyor muyum? Yoksa bana gelince bu standartlar çalışmıyor mu?
4-)Doğru ya da yanlış Yönetimi ve bu uygulamasını eleştirdiğim için herhangi bir ceza alacak mıyım?

Evet Şirinler konusunda size şahsen hak veriyorum...
Bence sizde o konuyu ayrıca bölümünüzde açmalısınız...
Niçin bu isteğinizi iğnelemek yerine güzel bir dille yönetime açıklamıyorsunuz?
Kendi deneyimlerime dayanarak oldukça anlayışlı olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Adilane olmayan ortamlardan birinde olsanız evet ceza alırsınız i.p.niz banlanır vs vs .. buraya dostlara olan güvenim tam. bence ceza falan konu dışı..
Blackbishop güzel söylemiş. siz kendiniz yönetime sıkıntınızı dile getirseniz gerekeni yapacaklarına güvenim gene sonsuz.
geçici hevesle bir kaç çeviri balonlama yapan biri değilsiniz ki?
sevdiğim tarz olmasada yaptığınız balonlama projeleriniz işçiliğiniz tabiri caizse ustalık seviyesinde.
Umarım yönetim serzenişinize kulak verecektir.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır

konunun muhatabı benim.

bt780n6xob7jwx957.jpg

sizin isteğiniz üzerine konuyu kendi bölümünüze taşıdım.

aynı olduğu için birleştirdiğim konuyu blackbishop arkadaşın uyarısı üzerine inceledim ve farklı yorumlar gördüğüm için konuyu tekrar açınız diye ben istedim.

eğer sizin bir isteğiniz varsa onuda yaparız avatarımın üzerinde yönetici yazması dışında bir farkımız yok.
üyelere uzak biri olduğumuda düşünmüyorum.

yardımcı olacağım bir şey varsa lütfen söyleyiniz.:)

ceza konusunu konuşmayalım bile sözkonusu değil.

Son düzenleme: