Elves (Elfler) v25 Kara İntikam (ÇveB)

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,527
14,029
Denizli - İstanbul
Bu sayı Elfler 20. sayının devamı niteliğindedir. O yüzden okumadan önce 20 sayının son sayfalarına bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Bu çalışmamı reel hayatta da tanışma fırsatı bulduğum afu dostumuza armağan etmek istiyorum. Kendisi sadık bir Frankofon ÇR severidir.

qppaq4v.jpg

eypyfl1.jpg

Arran Dünyasında Geçen Diğer Çalışmalarım;

Elves (Elfler) v24 Komoorth Hapishanesi

Mages (Büyücüler) v01 Aldoran
Mages (Büyücüler) v02 Eragan

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,283
3,682
Çok teşekkürler, sabah sürprizi oldu. Elinize sağlık. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Çok teşekkürler sevgili BlackBishop, iyi ki varsınız. Ellerinize, gözlerinize sağlık. Bir frankonsever olarak ben de sizden Orklar ve Goblinleri isteyebilir miyim?

tar27

Yeni Üye
21 Ağu 2017
34
43
Emeğinize sağlık, Bu seri tam bir sanat eseri. Türkçeye kazandırdığınız için binlerce kez teşekkürler.

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,527
14,029
Denizli - İstanbul
Çok teşekkürler sevgili BlackBishop, iyi ki varsınız. Ellerinize, gözlerinize sağlık. Bir frankonsever olarak ben de sizden Orklar ve Goblinleri isteyebilir miyim?

O seriye de girmeye niyetim var. Ama insanın bunlarla uğraşabilmesi için önce uygun boş vaktinin olması gerekiyor. O yüzden paylaşım için zaman vermiyorum.

comfort

Yeni Üye
10 Kas 2012
108
151
Harika paylaşımlarınız için çok teşekkürler üstadım, acaba cüceler serisini de devam ettirme gibi bir düşünceniz var mıdır? seri devam ediyor mu onu da bilmeden yazıyorum bunu :) tekrar teşekkürler.

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,527
14,029
Denizli - İstanbul
Harika paylaşımlarınız için çok teşekkürler üstadım, acaba cüceler serisini de devam ettirme gibi bir düşünceniz var mıdır? seri devam ediyor mu onu da bilmeden yazıyorum bunu :) tekrar teşekkürler.

Cüceler serisi devam ediyor. Aslında Elfler, Cüceler, OrkveGoblinler ve Büyücüler 4 seride devam ediyor. Nete İngilizceleri düşerse ve benim de vaktim olursa Cüceler serisinden de bir şeyler yapmayı düşünebilirim.